Pozice: Nabídka práce: kadeřnice

Nabídka práce:
Přijmeme kadeřnici s praxí a s alespoň částečnou klientelou do našeho salonu, na vlastní ŽL, nástup možný ihned.

Náplň práce:
dámské střihy, barvení, melírování ....

Naše požadavky:
Vlastní ŽL a částečná klientela podmínkou, pracovní doba dohodou - krátký a dlouhý týden, dle objednávek a dohody

Co můžete očekávat:
Příjemné prostředí a spolupracovnice. Poblíž satnice metra Jiřího z Poděbrad. Práce s barvami italské firmy BES - zajištění pravidelných školení, odborný růst. Otevírací doba po-čt: 8-20 hod, pátek: 8-18 hod, sobota: (možnost dle objednávek každou druhou sobotu), neděle: zavřeno

Kontaktní údaje:
Salon Vlaďka
Slavíkova 15
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Tel. 602 105 045
salonvladka@seznam.cz