Nabídka práce


Zobrazit nabídky práce podle: (Místa, Služby)
Místo:   Služba:
Přijmeme na 2-3 dny v týdnu servisního technika pro náš servis lyží. Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, jinak vše naučíme.
Adresa: Říčany
Přijmeme servírku / číšníka na plný úvazek nebo brigádu. Požadujeme alespoň částečnou praxi v oboru (umět načepovat pivo :) spolehlivost.
Nástup možný ihned.

Kontakt: p. Kočovský tel.: 736 752 673
Adresa: Praha 3 - Vinohrady
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Junior - účetní. Práce v centru Prahy. Nástup možný ihned. Na HPP, DPČ i DPP.
Kontaktujte e-mailem: info@kockasro.cz
Adresa: Praha 1 - Staré Město
Přijmu automechanika do autoservisu a pneuservisu v Praze 6, informace na tel. čísle 775 322 543 nebo e-mailu autoservistomas@seznam.cz.
Adresa: Praha 6 - Suchdol
Hledáme pedikérku/pedikéra pro náš zavedený salon na Praze 5 na alespoň 2 dny v týdnu (práce na ŽL). Nástup možný ihned.
Kontaktujte nás na tel.: 606 876 110
Adresa: Praha 5 - Košíře
Přijmeme prodavačku/če -floristku/floristu do květinářství na Praze 9 v Újezdu n.L. nejlépe na plný úvazek, ale je možná dle domluvy brigáda nebo poloviční úvazek s nejlépe 2 letou praxí v oboru, ale 2 letá praxe není podmínkou. Nezaučené se zájmem o kreativní práci zaučíme.
Velmi dobré platové podmínky po zaučení, nástup možný ihned.

Volejte prosím PO-PÁ 8-18h. na mob. č.608 982 711
Adresa: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Hledáme do salonu K-Mystik v centru Ostravy kadeřnici/kadeřníka na ŽL s částečnou klientelou. Nástup možný od 1.dubna 2018. Měsíční nájem je 5000kč. Pro více info volejte p. Kaniokové tel: 739264460.
Adresa: Ostrava
Hledáme šikovnou a spolehlivou kadeřnici s praxí.
Práce na směnu, víkendy volné.
Adresa: Horní Počernice
DO STUDIA EL PŘIJMU KADEŘNICI NA ŽL (KADEŘNICTVÍ JE VYBAVENÉ) A JESTĚ NABÍZÍM VOLNÝ PROSTOR VE STUDIU CCA 20 m2 - VHODNÝ PRO MASÉRKU, KOSMETIČKU, PADIKÉRKU ČI MANIKÉRKU :-)
Adresa: Příbram
Příjmem pro náš katalog firem Kdomitoudělá.cz, pro oblast Praha a Středočeský kraj marketingové poradce.
Adresa: Praha 9
Příjmem pro náš katalog firem Kdomitoudělá.cz, pro oblast MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ marketingové poradce.
Adresa: Praha 9
Studio Mio Faccia přijme do svého kolektivu na ŽL manikérku s klientelou. Bližší informace na tel.č.: 728 699 565
Adresa: Praha 3 - Žižkov
Studio Mio Faccia přijme do svého kolektivu tatéra/ku. Jedná se o práci na ŽL. Bližší informace na tel.č.: 728 699 565. Těšíme se na Vás.
Adresa: Praha 3 - Žižkov
Do salonu Dragonfly v centru Ostravy příjmu manikérku na ŽL nebo dohodu. Nájemné 3500 Kč. Místo kompletně vybaveno: stůl, materiálová skříň, dvě UV lampy, bruska s nádstavci promed, promed odsávačka prachu, parafinová vana, bezstínová pracovní lampa. Možnost propůjčení materiálu za lehké zvýšení nájmu. Salon v přízemí s velkými okny. Dobrá viditelnost z ulice.
Adresa: Moravská Ostrava
Luxusní SPA salon HEALTHY JOY u Anděla, Praha 5 hledá Manikérku a kadeřnice (kadeřníka). Máme částečně klientelu.
Adresa: Praha 5 Smíchov

Další nabídky práce
Přijmeme na 2-3 dny v týdnu servisního technika pro náš servis lyží. Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, jinak vše naučíme.
Město: Říčany
Přijmeme servírku / číšníka na plný úvazek nebo brigádu. Požadujeme alespoň částečnou praxi v oboru (umět načepovat pivo :) spolehlivost. Nástup možný ihned. Kontakt: p. Kočovský tel.: 736 752 673
Město: Praha 3 - Vinohrady
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Junior - účetní. Práce v centru Prahy. Nástup možný ihned. Na HPP, DPČ i DPP. Kontaktujte e-mailem: info@kockasro.cz
Město: Praha 1 - Staré Město
fb-02