Nabídka práce


Zobrazit nabídky práce podle: (Místa, Služby)
Místo:   Služba:
Přijmu automechanika do autoservisu a pneuservisu v Praze 6, informace na tel. čísle 777 348 600 nebo e-mailu autoservistomas@seznam.cz.
Adresa: Praha 6 - Suchdol
Do menšího pohodového kolektivu, přijmeme příjemnou spolehlivou kadeřnici - kadeřníka, možnost i po vyučení (rádi Vás zaškolíme) do vlasového studia MATRIX se zavedenou klientelou na Praze 5 - Motol.
Práce na HPP, DPP, mzda od 22000 + odměny.
Více informací na tel.737 571 869, Koudelová M. nebo osobně.
Těšíme se na Vás
Adresa: Praha 5 - Motol
Hledáme pedikérku/pedikéra pro náš zavedený salon na Praze 5 na alespoň 2 dny v týdnu (práce na ŽL). Nástup možný ihned.
Kontaktujte nás na tel.: 606 876 110
Adresa: Praha 5 - Košíře
Přijmeme prodavačku/če -floristku/floristu do květinářství na Praze 9 v Újezdu n.L. nejlépe na plný úvazek, ale je možná dle domluvy brigáda nebo poloviční úvazek s nejlépe 2 letou praxí v oboru, ale 2 letá praxe není podmínkou. Nezaučené se zájmem o kreativní práci zaučíme.
Velmi dobré platové podmínky po zaučení, nástup možný ihned.

Volejte prosím PO-PÁ 8-18h. na mob. č.608 982 711
Adresa: Praha 9 - Újezd nad Lesy
Hledáme do salonu K-Mystik v centru Ostravy kadeřnici/kadeřníka na ŽL s částečnou klientelou. Nástup možný od 1.dubna 2018. Měsíční nájem je 5000kč. Pro více info volejte p. Kaniokové tel: 739264460.
Adresa: Ostrava
Hledáme šikovnou a spolehlivou kadeřnici s praxí.
Práce na směnu, víkendy volné.
Adresa: Horní Počernice
Hledáme kadeřnici do příjemného prostředí rodinného salonu blízko metra Černý Most Praha 9. Částečně vybudovaná klientela, nízké nájemné. Práce kadeřnice na ŽL.
Adresa: Praha 9 - Černý Most
DO STUDIA EL PŘIJMU KADEŘNICI NA ŽL (KADEŘNICTVÍ JE VYBAVENÉ) A JESTĚ NABÍZÍM VOLNÝ PROSTOR VE STUDIU CCA 20 m2 - VHODNÝ PRO MASÉRKU, KOSMETIČKU, PADIKÉRKU ČI MANIKÉRKU :-)
Adresa: Příbram
Příjmem pro náš katalog firem Kdomitoudělá.cz, pro oblast Praha a Středočeský kraj marketingové poradce.
Adresa: Praha 9
Příjmem pro náš katalog firem Kdomitoudělá.cz, pro oblast MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ marketingové poradce.
Adresa: Praha 9
Studio Mio Faccia přijme do svého kolektivu na ŽL manikérku s klientelou. Bližší informace na tel.č.: 728 699 565
Adresa: Praha 3 - Žižkov
Studio Mio Faccia přijme do svého kolektivu tatéra/ku. Jedná se o práci na ŽL. Bližší informace na tel.č.: 728 699 565. Těšíme se na Vás.
Adresa: Praha 3 - Žižkov
Do salonu Dragonfly v centru Ostravy příjmu manikérku na ŽL nebo dohodu. Nájemné 3500 Kč. Místo kompletně vybaveno: stůl, materiálová skříň, dvě UV lampy, bruska s nádstavci promed, promed odsávačka prachu, parafinová vana, bezstínová pracovní lampa. Možnost propůjčení materiálu za lehké zvýšení nájmu. Salon v přízemí s velkými okny. Dobrá viditelnost z ulice.
Adresa: Moravská Ostrava
Přijmeme kadeřnici s praxí a s alespoň částečnou klientelou do našeho salonu, na vlastní ŽL, nástup možný ihned.
Adresa: Praha 2 - Vinohrady
Luxusní SPA salon HEALTHY JOY u Anděla, Praha 5 hledá Manikérku a kadeřnice (kadeřníka). Máme částečně klientelu.
Adresa: Praha 5 Smíchov

Další nabídky práce
Přijmu automechanika do autoservisu a pneuservisu v Praze 6, informace na tel. čísle 777 348 600 nebo e-mailu autoservistomas@seznam.cz.
Město: Praha 6 - Suchdol
Do menšího pohodového kolektivu, přijmeme příjemnou spolehlivou kadeřnici - kadeřníka, možnost i po vyučení (rádi Vás zaškolíme) do vlasového studia MATRIX se zavedenou klientelou na Praze 5 - Motol. Práce na HPP, DPP, mzda od 22000 + odměny. Více informací na tel.737 571 869, Koudelová M. nebo osobně. Těšíme se na Vás
Město: Praha 5 - Motol
Hledáme pedikérku/pedikéra pro náš zavedený salon na Praze 5 na alespoň 2 dny v týdnu (práce na ŽL). Nástup možný ihned. Kontaktujte nás na tel.: 606 876 110
Město: Praha 5 - Košíře
fb-02