98_i10.gif

Kdo mi to Zařídí / Zpracuje - Pohřeb

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

HELFI - pohřební služba Praha 3

Naše pohřební služba HELFI vám zajistí pohřeb a všechny náležitosti s pohřbem spojené. Zajistíme převoz zesnulého, pohřeb do země, civilní i církevní pohřeb, kremace, rakve, urny, smuteční oznámení. Dále zajistíme smuteční kytice a věnce, řečníka i smuteční hudbu.
[Kubelíkova 53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Pohřebnictví Beroun - Jaroslava Filecová

Pohřebnictví Beroun - nabízíme všechny pohřební služby, převozy zesnulých, pohřby do hrobu i hrobek, kremace, důstojné smuteční rozloučení, zajistíme řečníka, hudbu, tisk smutečních oznámení, smuteční květinová vazba, rozptyl a vsyp na hřbitově v Berouně. Prodej hřbitovních doplňků jako jsou ozdobné...
[Vrchlického 39] [Beroun] Více informací

Pohřební ústav Pegas CZ

Na jednom místě s Vámi vyřídíme všechny záležitosti spojené s pohřbem, jsme tu pro vás a nabízíme: • Převozy zesnulých 24 hodin denně • Specializované zahraniční oddělení pro mezinárodní převozy zesnulých • Smuteční oznámení • Rakve a urny • Květiny na pohřeb • Nadstandardní pohřební služb...
[Kateřinská 13] [Praha 2] Více informací

Smuteční služby Horní Počernice - pohřební služba Praha 9

Pohřební služba Horní Počernice nabízí kompletní servis: převoz zesnulých, kremační i církevní obřad, pohřby do země, prodej hřbitovních doplňků, fotografie na pomníky, smuteční oznámení na počkání. Pohřební služby je u nás možné platit kartou.
[Náchodská 868/28, autobusová zastávka Chvaly] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Pohřební služba Hradec Králové - Hrušková Zdeňka

Pohřební služba Zdeňka Hrušková zajistí kompletní pohřební služby a poradenství s více než dvacetiletou tradicí. Zařídíme vše, parte na počkání, vyřízení úmrtního listu, církevní služby, květinové vazby.
[Nerudova 939/16 (vchod z ul. Střelecká)] [Hradec Králové] Více informací

Pohřební služba Votice - Miloslav Všetečka

Nabízíme veškeré pohřební služby. Pohřební služba Všetečka provádí komplexní zajištění pohřbu, převoz zesnulých v ČR i Evropě, kremace, pohřby do země, kremační obřady. Pro obřady využíváme vlastní pohřební síň. Sjednání pohřbu je možné u vás doma. Zajišťujeme smuteční oznámení, objednávku a dovoz s...
[Táborská 74] [Votice] Více informací

Pohřební ústav - Stanislav Macháček

Zajišťování pohřbů, smutečních obřadů, převozů včetně smutečních květin, věnců a ostatních služeb s tím souvisejících.
[nám. Jiřího z Poděbrad 235] [Hořice] Více informací

Pohřební služba CM,spol. s r.o.

Zajištění a organizování smutečních obřadů.
[Hybešova 42] [Brno] Více informací

Pohřebnictví NOSTALGIE, s.r.o.

Pohřební služby, pohřby do země, kremační rozloučení v obřadní síni a kostele, svoz zesnulých po ČR i zahraničí, vazba květinových darů, hudba, tisk parte na počkání. Provádíme výkop hrobů. Zajistíme církevní pohřby. Pohřeb dle Vašich požadavků.
[Křídlovická 335/31] [Brno] Více informací

CONCORDIA - Pohřební služby Brno

Nabídka pohřebních služeb.
[Pekařská 417/36] [Brno] Více informací

Brněnská pohřební služba s.r.o.

Pohřební služby: kremace, pohřby, výkopy hrobů, převozy zesnulých, hudbu, květiny, tisk parte, rozptyl. Zajistíme pohřeb dle Vašich požadavků.
[Koliště 3] [Brno] Více informací

Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a.s.

Nabízíme komplexní pietní služby: kremace, pohřby, svozy i převozy zesnulých, hudbu, květiny, tisk parte, videozáznamy, fotografie, rozptyl ostatků. Jako jediná brněnská pohřební služba vlastníme krematorium s obřadní síní. Kontakty nonstop.
[Koliště 7] [Brno] Více informací

Pohřební služba Hrádek nad Nisou - Rolf Bartosch

Nabízíme pohřební služby.
[Loučná 114] [Hrádek nad Nisou] Více informací

Pohřební služba Frýdlant (okr. Liberec) - Hauptigová Věra

Zajištění smutečního rozloučení, pohřbů do hrobu a kremace. Nabídka květinové vazby, tisku parte, vyřízení úmrtního listu a zajištění hudby.
[U Potoka 265] [Frýdlant v Čechách] Více informací

Pohřební služba Liberec - Pohřební služba Likrem

Nabídka pohřebních a kremačních služeb. Pohřební služba Likrem Liberec zajišťuje smuteční obřad, odvoz a převoz zemřelého, smuteční kytice a věnce.
[Palachova 5] [Liberec 1] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02