98_i10.gif

Kdo mi to Zařídí / Zpracuje - Firemní akce

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Hudební kavárna DADAP- firemní akce

Kavárna s možností uspořádat soukromé či firemní akce pro maximálně 50-60 osob. Neobyčejný interiér, hudební koutek s pianinem, dětský koutek, kompletní nazvučení pro muzikanty a projektor s plátnem k dispozici. Zařídíme dle vašich požadavků na klíč, včetně zajištění klavíristy, květinové výzdoby...
[K Žižkovu 495/8] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Ozvučení akcí - Lukáš Kollmann

Nabídka osvětlení a ozvučení akcí.
[K. H. Máchy 314] [Týnec nad Sázavou] Více informací

Top Promotion & Presentation Agency s.r.o.

Zorganizujeme a zrealizujeme vaši reklamní akci (sampling, ochutnávka, road show, event apod.), firemní i soukromé večírky, meeting, teambuilding, zajištění hostesek na nejvyšší úrovni, komplexní řešení vašich projektů.
[Netolická 61] [Praha 4] Více informací

Pravěk doba kamenná

Steak house & show restaurant s pravěkou obsluhou, šamanem a jeho tlupou, možnost soukromých a firemních večírků - oslavy, narozeniny, letní terasa.
[Sokolská 60] [Praha 2] Více informací

PIZZERIA ALCIONE

Restaurace s možností firemních akcí, 1x měsíčně živá hudba s uvítacím drinkem zdarma, slevy pro majitele spherecard, široký výběr italských vín i jídel.
[Na Pankráci 1597/76] [Praha 4] Více informací

Pivnice SATANKA

Nabízíme pořádání firemních i soukromých akcí, Wi-Fi připojení, výborné pivko, sledování sportovních přenosů, fotbálek, šipky, možnost zařízení živé hudby.
[Tanvaldská 1347/2] [Praha 8] Více informací

LENA SPORT, s.r.o. - Happy 7

Rádi Vás přivítáme v bowlingovém centru se čtyřmi profesionálními drahami značky Brunswick. Posedět můžete v restauraci pro 50 osob nebo na letní zahrádce pro 60 osob s možností grilování. Dále nabízíme 13 moderně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením.
[Masarykova 1474] [Neratovice] Více informací

Vína z Provence - AKO CZ s.r.o.

Připravili jsme pro Vás kolekci kvalitních vín dovezených ze slunných oblastí jižní Francie, nedaleko zálivu a města Saint Tropez. Všechna nabízená vína jsme měli možnost osobně poznat a zážitek z jejich ochutnávky bychom rádi zprostředkovali i Vám.
[Olivová 1412] [Kamenice - Olešovice] Více informací

Agentura DJ stars - Miroslav Vobora

Zprostředkování DJ, tanečnice, striptérky, vybavení diskoték, půjčování, servis a opravy aparatůry. Zajišťujeme společenské akce, svatby, catering, karaoke, diskotéky, koncerty a kapely, pohostinská činnost, levné ubytování, pronájem společenského sálu, letní zahrádka.
[Novodvorská 1095] [Praha 4] Více informací

Restaurace U Zlatého Lva

Firemní akce, pohřby, svatební hostiny, soukromé oslavy narozenin, sportovní akce. Celková kapacita 124 míst, domácí kuchyně.
[Václavské nám. 27] [Nová Ves] Více informací

Jakub Radosta - Azzurro club

Otevřeno středa, pátek i sobota, hudba od 80-tých let po součastnost, tanec, středa: živá hudba, možnost uzavřené společnosti.
[Černokostelecká 56/308] [Říčany] Více informací

Mimo Limit catering and event

Mimo-limit catering Zajišťujeme po celé ČR cateringový servis (bankety, recepce, party, svatby, firemní akce, konference). Nabízíme zajištění produkce, techniky, výzdoby. Zajistíme vhodné prostory, párty stany, mobilní haly. Připravujeme firemní či reprezentativní plesy.
[Palackého tř.82] [Brno] Více informací

Restaurace a Sportbar U Zábranských - Praha 8 - Milan Mužátk...

Restaurace s možností pořádat promo akce a firemní akce. Sportovní přenosy, propojení dobrého piva s tradičním jídlem české i mezinárodní kuchyně.
[Křižíkova 89/330] [Praha 8 - Karlín] Více informací

Milan Ontl - Vinný šenk

Firemní akce, vinárna a prodej vín.
[Trojanova 16] [Praha 2] Více informací

Lucie Skálová

Ochutnávky vín z moravy v rámci firemních akcí, příjemné posezení, prodej sudového vína.
[Široká 1] [Říčany] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02