98_i10.gif

Dovolenou - Jihomoravský kraj

Výpis zápisů

ALIANCE TOUR, s.r.o.

Specializujeme se na prodej dovolené do zahraničí-Řecko, Tunisko, Egypt, Turecko, Exotika za ceny stejné jako pořádající cestovní kanceláře. Jsme centrum last minute, on-line rezervace. Poskytujeme na zájezdy slevy za včasný nákup,děti zdarma.
[Jakubské náměstí 129/7] [Brno-město] Více informací

pux, s.r.o.

Jsme specializovaná zimní cestovní kancelář. Nabízíme levné ubytování a skipasy pro lyžování a snowboarding v Alpách. Organizujeme zájezdy do Francie (Risoul, Les 2 Alpes, Tignes, Alpe d’Huez, Les Arcs, La Plagne, Meribel, Val Thorens, Courchevel, Val Cenis), Itálie (Val di Fassa, Val di Sole, Passo...
[Jaselská 194/11] [Brno-Veveří] Více informací

Cestovní kancelář Novalja

Chorvatsko apartmány 2010: apartmány blízko pláží na 7-11 dní. V našem katalogu na stránkách najdete fotky pláží, interiérů. Písečné pláže, mapa Pagu. Nabízíme ubytování na ostrově Pag, Biograd, Primošten. Chorvatsko je ideální dovolená s dětmi.
[Starobrněnská 334/3] [Brno-město] Více informací

Alpina cestovní kancelář s.r.o.

Zájezdy a aktivní dovolená se zaměřením na hory, turistiku, cyklistiku, cykloturistiku, ferraty, expedice a zimní zájezdy. Můžete s námi poznat Karpaty, Alpy, Dolomity, Kavkaz, Ukrajinu, Rumunsko, Černou Horu, Norsko, Korsiku, Slovinsko, Francii.
[Kotlářská 265/5] [Brno-Veveří] Více informací

Azzurro, cestovní kancelář

Specialista na Itálii s vlastní dopravou od severu po jih včetně ostrovů Sardinie, Sicílie, Elba, Ischia a ostatní ostrovy u Itálie. Aktuální letní nabídka Itálie 2009 - Last minute, poznávací zájezdy, hotely, apartmány. Praktické informace z Itálie.
[Starobrněnská 334/3] [Brno-město] Více informací

REDOK TRAVEL, s.r.o.

Cestovní kancelář - specialista na poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie a dalších zemí. Zájezdy, dovolená, poznávací zájezdy, pobyty u moře, školní zájezdy - to vše vám nabízí naše CK. V nabídce zájezdů naleznete také školní zájezdy a poznávací zájezdy do Paříže, Londýna, Benátek, Říma a jin...
[Šilingrovo náměstí 257/3] [Brno-město] Více informací

Shenko´s, s.r.o.

First a last minute do světa. Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy: Egypt Hurgada, Ain Soukhna, Sharm El Sheikh, Dahab, Taba, Řecko, Tunisko, Chorvatsko, Černá Hora, Bulharsko, Turecko a další země. Jsme cestovní kancelář s 10-letou praxí.
[Josefská 516/1] [Brno-město] Více informací

Cestovní kancelář Brno - VÍTKOVICE TOURS, s.r.o.

Provoz cestovní kanceláře s nabídkou zájezdů do Chorvatska i Černé Hory či lázeňských pobytů. Získali jsme ocenění - 1. místo v soutěži o nejlepší cestovní kancelář.
[Josefská 9] [Brno] Více informací

ATLAS Adria - cestovní kancelář

Široká nabídka ubytování po celém Jadranském pobřeží - Istrie, Kvarnerské ostrovy, Severní, Střední a Jižní Dalmácie. Nabízíme srubové chaty, karavany, mobilhomy, bungalovy, apartmány, letní byty a hotely. Doprava vlastní nebo autobusem z celé ČR.
[Lidická 716/73] [Brno-Veveří] Více informací

Cestovní kancelář TILIA

Specializujeme se na poznávací a pobytové zájezdy, cestování, rekreační, léčebné a wellness pobyty do destinací Izrael /Silvestr v Izraeli/, Jordánsko a Mrtvé moře a Rudé moře. Naše CK vám nabízí Tel Aviv, Haifa, Safed, Tiberias, Jeruzalém, Betlém, Nazaret, Galilejské jezero, Golanské výšiny
[Poštovská 657/4] [Brno-město] Více informací

LEFKADA TOURS, s.r.o. - cestovní kancelář

Specialista na Řecko - ostrov Lefkada. Nabízíme odpočinek a relaxaci, aktivní dovolenou, moře, hory, romantické pláže, kouzelnou přírodu, potápění, motorky, čluny, výlety, expedice, řeka Acheron, kaňon Vikos. Letecké zájezdy na 7, 10, 11 a 14 nocí.
[Velkopavlovická 4310/25] [Brno-Židenice] Více informací

BRENNA, cestovní kancelář

"Specialista na Řecko letecky z Brna a Ostravy - ostrov Thassos, Zakynthos, Lesbos, Samos, Rhodos, Kos a Kréta
[Jakubské náměstí 128/6] [Brno-město] Více informací

Victoria, cestovní kancelář

Provoz cestovní kanceláře nabízející pobytové, poznávací, lyžařské a ozdravné zájezdy do zahraničí.
[náměstí Svobody 74/10] [Brno-město] Více informací

INVIA.CZ

Nabízíme denně aktualizované online Last Minute a katalogové zájezdy do celého světa za konečné ceny včetně tax. …Fischer, Exim Tours, Firo Tour a desítek dalších je za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře. Dovolená u významného online prodejce zájezdů v ČR.
[Cejl 817/105] [Brno-Zábrdovice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02