97_i9.gif

Šperky, Umělecké předměty - Praha

Výpis zápisů

Výroba šperků Praha 6 - Zlatnický atelier

Zlatnický atelier Praha 6, to je výroba šperků z drahých kovů, opravy starožitných šperků a užitého umění. Zlatnická dílna zhotovuje šperky na zakázku, vyrábí originální šperky - nejčastěji snubní prsteny, náramky, originální přívěšky, prsteny, apod. Výkup zlata a stříbra. Instagram
[Čs. armády 927/17] [Praha 6 - Bubeneč] Více informací

Zakázková výroba šperků Praha 5 - Zlatnictví Ametyst

Zlatnictví Ametyst Praha 5 není jen prodejna šperků a hodinek, ale česká zlatnická firma, jejíž doménou je zakázková výroba šperků ze zlata i stříbra. Ve zlatnictví Ametyst si můžete nechat vyrobit na zakázku originální snubní prsteny, briliantové šperky, šperky osazené i jinými drahými kameny (safí...
[Archeologická 2256/1, (OC LUŽINY)] [Praha 5 - Lužiny] Více informací

Zakázková výroba šperků Praha 6 - Zlatnictví Ametyst

Zlatnictví Ametyst Praha 6 není jen prodejna šperků a hodinek, ale česká zlatnická firma, jejíž doménou je zakázková výroba šperků ze zlata i stříbra. Ve zlatnictví Ametyst si můžete nechat vyrobit na zakázku originální snubní prsteny, briliantové šperky, šperky osazené i jinými drahými kameny (safí...
[Makovského 1225/19 (obchodní pasáž)] [Praha 6 - Řepy] Více informací

Výroba šperků Praha 8 - Zlatnictví Jitka Zemková

Zlatnictví Praha 8 Jitka Zemková vám nabízí služby jako - zakázková výroba šperků, opravy šperků a prodej šperků. Vyrábíme šperky z našeho i z doneseného materiálu, ze zlata a stříbra, výroba snubních prstenů, výroba 3D postav, výroba šperků na zakázku, veškeré zlatnické služby. Výkup zlata a stříbr...
[Kyselova 1657/6] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba šperků Praha 9 - Zlatnictví Miroslav Bláha

Zakázková výroba šperků z našeho i doneseného materiálu. Opravy zlatých a stříbrných šperků. Prodej zlatých šperků za ceny, které Vás příjemně překvapí.
[Litoměřická 405/9] [Praha 9 - Prosek] Více informací

Jan Moudrý - klenotnictví VADAMO

Zakázková výroba šperků pro náročné klienty, briliantové s přírodními kameny, vyrábíme snubní prsteny, provádíme restaurování starožitných šperků.
[Italská 20] [Praha 2] Více informací

Výroba šperků Praha 10 - Zlatnictví • Hodinářství Fáberová

Zakázková výroba šperků; zlatých a stříbrných prstenů, výroba řetízků, náramků, náušnic, prodej a opravy hodin (i starožitných), hodinek i budíků, zlatých a stříbrných šperků, prodej oceli, baterií, meteostanic a keramiky z chráněné dílny. Prodej i přes Instagram @hod.zlat.faberova Náš INSTAGRAM
[Topolová 2915/16] [Praha 10 - Záběhlice] Více informací

Michal Hejný - ZLATNICKÁ DÍLNA

Výroba zlatých, stříbrných i briliantových šperků, snubní prsteny, opravy čištění i prodej briliantů, výkup zlata, zhotovení návrhů, opravy na počkání.
[Podolská 92] [Praha 4 - Podolí] Více informací

Zlatnictví Güttner - Praha 4

Zakázková výroba, prodej a opravy šperků, pozlacování, výkup zlata, výměny baterií, snubní prsteny, stříbrné šperky a chirurgická ocel, rytí, leštění.
[Podjavorinské 1601/8] [Praha 4] Více informací

Alena Augustinová - Zlatnictví

Provádíme kompletní servis - opravy, předělávky, čištění, leštění, rytí, zlacení. Prodej - Zlaté, stříbrné, briliantové a ocelové šperky, snubní prsteny, hodinky, atd.
[Vrchlabská 36/29] [Praha 9 - Kbely] Více informací

Výroba šperků Praha 1 - Zlatnictví SAN ROCCO

Zlatnictví SAN ROCCO je výroba šperků, úprava šperků. Vyrobíme snubní prstýnky nebo náhrdelník, vše přesně podle vaších představ, s možností dodání do druhého dne.
[Národní třída 1987/22] [Praha 1 - Nové Město] Více informací

Snubní prsteny Rýdl - Zlatnictví Praha 1

Zakázková výroba snubních a zásnubních prstenů, vlastní modely, opravy šperků.
[Újezd 35] [Praha 1 - Malá strana] Více informací

EUROPA ANTIK, spol. s r.o.

Výroba a prodej potřeb pro restaurátory a truhláře, prodej starožitného kování, dřevěných dílů a přípravků pro úpravu dřeva.
[Hlavní 1222/60] [Praha 4 - Spořilov] Více informací

Výroba šperků Praha 4 - AK Zlatnictví Alan Klaus

AK Zlatnictví Praha 4 provádí výrobu šperků, výroba snubních prstenů, zakázková výroba šperků, zasazování drahých kamenů, výkup drahých kovů, opravy a úpravy šperků. Prodej zlatých a stříbrných šperků, hodinek, hodin.
[Hlavní 2459/108 (OD Centrum)] [Praha 4 - Záběhlice] Více informací

PAM Praha s.r.o. - Zlatnictví

Opravy, zakázková výroba, výroba pro velkoobchody, prodej šperků a hodinek
[Vinohradská 109/111] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02