97_i9.gif

Nábytek – kuchyně - Liberecký kraj

Výpis zápisů

AM KUCHYNĚ

Realizujeme kuchyně na míru, sektorové kuchyně, samozřejmostí je i vybavení kuchyně spotřebiči, příslušenstvím a doplňky.
[Dr. Milady Horákové 146/99] [Liberec VI - Rochlice] Více informací

Tomáš Hercík - Barevné kuchyně

Vyrábíme a prodáváme kuchyně, vestavěné skříně, nakupujete poctivý český výrobek přímo od výrobce. Rekonstrukce bytových jáder na klíč, atypická výroba.
[Pražská 35] [Jablonec nad Nisou] Více informací

ATP style s.r.o.

Zakázková výroba nábytku, kuchyně, kuchyňské linky včetně spotřebičů, vestavěné skříně, obývací stěny, elektroprodejna veškerých elektrospotřebičů.
[Palackého 440] [Turnov] Více informací

Vladimír Pajurek - zakázkové truhlářství

Vyrábíme zakázkový nábytek a interiérové zařízení pro bytové, firemní i společenské potřeby. Realizujeme atypické kuchyně, kuchyňské linky včetně vestavěných spotřebičů všech značek. Spolupracujeme s bytovými architekty.
[Roztoky u Jilemnice 263] [Roztoky u Jilemnice] Více informací

ŠIMŮNEK - KUCHYNĚ

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Provádíme zaměření, včetně návrhu a montáže, dodáme kuchyně s vybavením a spotřebiči, vestavěné skříně, dětské i obývací pokoje, kancelářský nábytek, šatny, drobný nábytek, vše na míru a dle představ zákazníka
[Geologa Pošepného 297] [Jilemnice] Více informací

KATYS

Zakázková výroba nábytku a stavební truhlářství. Vyrábíme okna, eurookna, dveře, eurodveře, zimní zahrady, interierové dveře. Dále nabízíme kuchyně a vestavné skříně, selský nábytek, vybavení obchodu, kancelářský nábytek. Vyrábíme obchodní interiéry.
[Světlá pod Ještědem 64] [Světlá pod Ještědem] Více informací

Kuchyně Liberec - TRUHLÁŘSTVÍ SAMŠIŇÁK

Našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu podle jejich požadavků, z různých materiálů (masiv, lamino, dýha), za využití moderních i klasických technologií. Kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje, schody, dveře, ...
[Cidlinská 795/15] [Liberec 15] Více informací

KIPA s.r.o.

Zakázkové truhlářství, nábytek - atypické kuchyňské linky, kuchyně na míru, kusový nábytek, dřevěná okna a vchodové i interiérové dveře.
[Liberecká 40] [Hodkovice nad Mohelkou] Více informací

LG-DINEX spol. s r.o. Prodejna nábytku

Nabízíme velkoobchod s kancelářským nábytkem, kancelářské židle, obývací stěny, sedací soupravy, jídelní stoly, židle, kuchyňské linky, kuchyňské lavice, válendy, dvojlůžka, ložnice, dětské pokoje a to vše s možností atypické výroby.
[Barvířská 11] [Liberec] Více informací

SEKTOROVÉ KUCHYNĚ - SPECIÁLKA

Většina našeho sortimentu je v sektorovém provedení, což umožňuje sestavit si byt nejen moderní, ale i vysoce účelový, variabilní a originální. V současné době nabízíme nejen náš základní program - kuchyně, ale i kvalitní kancelářský, koupelnový a rustikální nábytek, sedací soupravy vysoké kvality.
[Hasičská 1117/9] [Jablonec nad Nisou] Více informací

Martin Vlček Truhlářství, montážní práce

Zabýváme se realizací interiérů: kuchyně, skříně, obývací stěny spolu s odbornou montáží veškerého nábytku, zejména kuchyňských linek, vestavných skříní, obývacích sestav, atd. Kuchyně na míru. Výroba na zakázku.
[Ptačí 480/11] [Liberec 6] Více informací

Byteček na míru, s.r.o.

Dodáváme kuchyně na míru i včetně spotřebičů.
[Tanvaldská 166] [Liberec 30] Více informací

G-INTER s.r.o.

Nabízíme komplexní služby při dodávce interiérů na klíč včetně vlastních studií. Kuchyně na zakázku, interiér restaurace, baru...
[Na zvonku 57/10] [Liberec 15] Více informací

JAN TOMÁŠ - TRUTOM - kuchyně

Každá kuchyňská linka od nás je originál. Vzhledem k variabilitě interiérů a představám zákazníků přizpůsobujeme výrobu kuchyně konkrétním podmínkám.
[Sobákov 23] [Český Dub] Více informací

Nábytek Louda s r.o.

Nabízíme nábytek z masivu, kuchyňské vybavení i sedací soupravy.
[Hejnická 4022] [Frýdlant v Čechách] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02