97_i9.gif

Kdo mi to Vyrobí - Klíče

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Výroba klíčů Praha 8 - Zámečnictví Sobota

Výroba klíčů - Zámečnictví Sobota Praha 8 vám nabízí kompletní zámečnické služby jako je výroba klíčů všech typů - vložkové klíče, dozické klíče, schránkové klíče, trezorové klíče, speciální důlkové klíče, autoklíče. Dále nabízíme systémy generálního klíče, opravy a přestavby cylindrických vložek, m...
[Střelničná - Vestibul metra Ládví] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba klíčů Praha 6 - Jan Ondráček

Výroba klíčů (Guard, FAB, GE GE), gravírování, vložky (přestavby), zámky, kování, sjednocování zámků, mazadla zámků. OTEVÍRÁNÍ BYTŮ, TREZORŮ, AUT atd. MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH KOVÁNÍ, BEZPEČNOSTNÍCH ZÁVOR, BRANO. Dále provádíme opravy obuvi, prodej doplňkového zboží, krémy a impregnace na obuv.
[Dejvická 209/3] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Výroba klíčů Příbram - Prodejna spojovacího materiálu

V prodejně spojovacího materiálu Příbram se nachází i výroba klíčů do běžných cylindrických vložek, výroba dozických klíčů, prodej zámků, vložek a provedou vám i přestavby vložek. Na firemní prodejně v Příbrami najdete širokou nabídku spojovacího materiálu, potřeby pro truhláře, tesaře, nářadí a da...
[Hradební 159] [Příbram] Více informací

Výroba klíčů Praha 9 - BOTAX

Výroba klíčů BOTAX Praha 9 provádí opravy obuvi, deštníků, opravy a úpravy oděvů, čištění peří. Výroba klíčů - vyrábíme klíče FAB, Guard a Evva s vysokou kvalitou zabezpečení, prodej vložek, zámků, klíčenek i různých přívěšků.
[Chlumecká (stanice metra Černý Most)] [Praha 9 - Kyje] Více informací
Nabizime slevy

Výroba klíčů Praha 1 - BOTAX

Výroba klíčů BOTAX Praha 1 provádí opravy obuvi, deštníků, opravy a úpravy oděvů, čištění peří. Výroba klíčů - vyrábíme klíče FAB, Guard a Evva s vysokou kvalitou zabezpečení, prodej vložek, zámků, klíčenek i různých přívěšků.
[Rytířská 10 (u stanice metra Můstek)] [Praha 1 - Staré Město] Více informací
Nabizime slevy

Zámečnictví Josef Němec - výroba klíčů Kolín

Zámečnictví Němec Kolín poskytuje tyto služby: výroba klíčů, opravy zámků, servis a repasování trezorů a sejfů, otvírání aut, bytů a trezorů. Montujeme systém generálního a hlavního klíče (SGHK), certifikované mříže.
[Kmochova 15] [Kolín] Více informací

Domácí potřeby • Železářství, výroba klíčů Praha 5 - Karel P...

Výroba klíčů, broušení nástrojů, prodej kuchyňských potřeb, sklo, porcelán, plasty, Tescoma, elektrospotřebiče, elektroinstalační materiál, vodomateriál, nářadí, spojovací materiál, zednické nářadí, zámky, kování.
[Mukařovského 1986/7] [Praha 5] Více informací

Výroba klíčů Praha 4 - Zámečnictví ABRAKA - Zdeněk Vrtiška

Výroba klíčů v Zámečnictví ABRAKA Praha 4, které také zajišťuje kompletní zámečnickou pohotovost, prodej a opravy trezorů, zámečnické práce jako jsou výměny a opravy vložek, zámků, autozámků, trezorových zámků, montáže celoplošných závor, rozvorových systémů, bezpečnostních štítů apod. Mezi služby ...
[Vídeňská 797/64] [Praha 4 - Krč] Více informací

Výroba klíčů Kolín - Železářství VE DVOŘE - Miroslav Švec

Výroba klíčů, prodej zámků, prodej plynu propan-butan, čistý propan, zahrádkářské potřeby, úklidové prostředky, elektronářadí, zednické a malířské potřeby. Dále plasty, sklo, porcelán, kojenecké potřeby, chovatelské potřeby, drogerie i kuchyňské potřeby. NOVĚ e-shop, kde najdete kuchyňské potřeby,...
[Havlíčkova 170] [Kolín] Více informací

Výroba klíčů Hradec Králové - Milan Dlouhý A - Z Zámkařství

Výroba klíčů, autoklíčů, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, nouzové otevírání dveří a aut, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parapety.
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací

Výroba klíčů Žatec - Antonín Pech - P+S+P

Zámečnické práce, výroba klíčů. Vyrábíme obyčejné i trezorové klíče, autoklíče. Provádíme nouzové otevírání trezorů i bytů. Další naše obory jsou plyn, voda, topení, kovo.
[Husova 2995] [Žatec] Více informací

Výroba klíčů Praha 1 - Levné klíče KMÓŠA

Výroba klíčů Praha 1 - levné klíče KMÓŠA nabízí: Autoklíče - čipové i pro vozy s imobilizérem, motocyklové, dózické, schránkové, přestavby zámků, vložky na jeden klíč, vložkové klíče - FAB, EVVA, GUARD, KABA, LOCKSYS, CITADEL, VIROHOBES, ABUS, CODKEY, MULT-LOCK, TITAN, KESSO, DEFEND, GEGE-AP2 PRO .....
[Václavské nám. 56 (pasáž Fénix - bývalá p. BLANÍK)] [Praha 1 - Nové Město] Více informací

Výroba klíčů Praha 3 - Miroslav Kliment

Výroba klíčů Miroslav Kliment Praha 3 provádí veškeré zámečnické práce, včetně otevírání zámků zabouchnutých dveří. Samozřejmostí je výroba klíčů, opravy zámků, montáž kování, renovace starých a historických zámků, výroba atypů (atypických zámků). Svařování elektrikou.
[Přemyslovská 2018/27] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Výroba klíčů Benešov - Výroba klíčů a ochrana rostlin - Mich...

Výroba klíčů a ochrana rostlin Michal Žaba Benešov to je výroba klíčů, čipových i normálních autoklíčů, bezpečnostní vložky, kování, opravy autozámků. Dodáváme systémy generálního klíče. Dále prodej hnojiv a ochranných přípravků na rostliny.
[Tyršova 214] [Benešov] Více informací

Výroba klíčů a prodej proutěného zboží, domácí potřeby

Výroba klíčů, domácí potřeby, na zakázku vyrábíme proutěné zboží dle zákazníkem daných rozměrů, bytové doplňky, hračky, plastové židle, dárkové předměty, umělé květiny, velký výběr velikonočního zboží, tašky a jiné doplňky pro zvířátka, veškeré železářství.
[Branická 65] [Praha 4 - Braník] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02