97_i9.gif

Kdo mi to Vyrobí - Klíče

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Výroba klíčů Praha 8 - Zámečnictví Sobota

Výroba klíčů - Zámečnictví Sobota Praha 8 vám nabízí kompletní zámečnické služby jako je výroba klíčů všech typů - vložkové klíče, dozické klíče, schránkové klíče, trezorové klíče, speciální důlkové klíče, autoklíče. Dále nabízíme systémy generálního klíče, opravy a přestavby cylindrických vložek, m...
[Střelničná - Vestibul metra Ládví] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba klíčů Praha 6 - Jan Ondráček

Výroba klíčů (Guard, FAB), gravírování, vložky (přestavby), zámky, kování, sjednocování zámků, mazadla zámků. OTEVÍRÁNÍ BYTŮ, TREZORŮ, AUT atd. MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH KOVÁNÍ, BEZPEČNOSTNÍCH ZÁVOR, BRANO. Dále provádíme opravy obuvi, prodej doplňkového zboží, krémy a impregnace na obuv.
[Dejvická 3] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Výroba klíčů Praha 9 - BOTAX

Výroba klíčů BOTAX Praha 9 provádí opravy obuvi, deštníků, opravy a úpravy oděvů, čištění peří. Výroba klíčů - vyrábíme klíče FAB, Guard a Evva s vysokou kvalitou zabezpečení, prodej vložek, zámků, klíčenek i různých přívěšků.
[Chlumecká (stanice metra Černý Most)] [Praha 9 - Kyje] Více informací
Nabizime slevy

Výroba klíčů Praha 1 - BOTAX

Výroba klíčů BOTAX Praha 1 provádí opravy obuvi, deštníků, opravy a úpravy oděvů, čištění peří. Výroba klíčů - vyrábíme klíče FAB, Guard a Evva s vysokou kvalitou zabezpečení, prodej vložek, zámků, klíčenek i různých přívěšků.
[Rytířská 10 (u stanice metra Můstek)] [Praha 1 - Staré Město] Více informací
Nabizime slevy

Zámečnictví Josef Němec - výroba klíčů Kolín

Zámečnictví Němec Kolín poskytuje tyto služby: výroba klíčů, opravy zámků, servis a repasování trezorů a sejfů, otvírání aut, bytů a trezorů. Montujeme systém generálního a hlavního klíče (SGHK), certifikované mříže.
[Kmochova 15] [Kolín] Více informací

Domácí potřeby • Železářství, výroba klíčů Praha 5 - Karel P...

Výroba klíčů, broušení nástrojů, prodej kuchyňských potřeb, sklo, porcelán, plasty, Tescoma, elektrospotřebiče, elektroinstalační materiál, vodomateriál, nářadí, spojovací materiál, zednické nářadí, zámky, kování.
[Mukařovského 1986/7] [Praha 5 - Luka] Více informací

Výroba klíčů Kolín - Železářství VE DVOŘE - Miroslav Švec

Výroba klíčů, prodej zámků, prodej plynu propan-butan, čistý propan, zahrádkářské potřeby, úklidové prostředky, elektronářadí, zednické a malířské potřeby. Dále plasty, sklo, porcelán, kojenecké potřeby, chovatelské potřeby, drogerie i kuchyňské potřeby. NOVĚ e-shop.
[Havlíčkova 170] [Kolín] Více informací

Výroba klíčů Kutná Hora - Železářství - Petr Dvořáček

Výroba klíčů, provoz železářství - prodej kvalitního nářadí, zámky a bezpečnostní kování, spojovací materiál, kamnářské zboží, rošty, trubky, kolena, dále i potřeby pro zahrádkáře. Máme (skoro) vše, na co si vzpomenete.
[Masarykova 59] [Kutná Hora] Více informací

FAMIKL s.r.o. - Výroba klíčů Praha 9

Famikl s.r.o. zajišťuje služby jako rychlé kopírování a výroba klíčů. Maloobchodní a velkoobchodní prodej kování, zámky, vložky, klíče. Opravy a montáže vložek, přestavby vložek i visacích zámků, otevírání zámků, generální systémy. Půjčujeme také autoboxy.
[Kolbenova 22] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Výroba klíčů Hradec Králové - Milan Dlouhý A - Z Zámkařství

Výroba klíčů, autoklíčů, prodej zámků, kování, trezorů, gravírování štítků, nouzové otevírání dveří a aut, montáže zámků a kování. Opravy a sjednocování zámků, dodávky zámkových systémů hotelového typu. Montáže žaluzií, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, vnitřní i vnější parapety.
[Československé armády 216/41] [Hradec Králové] Více informací

Výroba klíčů Praha 1 - Levné klíče KMÓŠA

Výroba klíčů Praha 1 - levné klíče KMÓŠA nabízí: Autoklíče - čipové i pro vozy s imobilizérem, motocyklové, dózické, schránkové, přestavby zámků, vložky na jeden klíč, vložkové klíče - FAB, EVVA, GUARD, KABA, LOCKSYS, CITADEL, VIROHOBES, ABUS, CODKEY, MULT-LOCK, TITAN, KESSO, DEFEND, GEGE-AP2 PRO .....
[Václavské nám. 56 (pasáž Fénix - bývalá p. BLANÍK)] [Praha 1 - Nové Město] Více informací
Nabizime slevy

Zámečnictví ABRAKA Praha 4 - Emil Kráner

Zajišťujeme kompletní zámečnickou pohotovost, prodej a opravy trezorů, zámečnické práce jako jsou výměny a opravy vložek, zámků, autozámků, trezorových zámků, montáže celoplošných závor, rozvorových systémů, bezpečnostních štítů apod. Pracujeme v plném rozsahu v lokalitě Praha a okolí. Dále zámečni...
[Vídeňská 797/64] [Praha 4 - Krč] Více informací

Výroba klíčů Liberec - ZÁMEČNICTVÍ Pavel Kohuš

Nouzové otevírání aut, bytů, trezorů, expresní opravy po vloupání, sestavení zámků na klíč, výroba klíčů, autoklíčů a generálních systémů, prodej a montáž veškerého mechanického zabezpečení a jiné.
[Květinová 701/6] [Liberec] Více informací

Výroba klíčů Praha 3 - Miroslav Kliment

Výroba klíčů Miroslav Kliment Praha 3 provádí veškeré zámečnické práce, včetně otevírání zámků zabouchnutých dveří. Samozřejmostí je výroba klíčů, opravy zámků, montáž kování, renovace starých a historických zámků, výroba atypů (atypických zámků). Svařování elektrikou.
[Přemyslovská 2018/27] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Výroba klíčů Benešov - Výroba klíčů a ochrana rostlin - Mich...

Výroba klíčů a ochrana rostlin Michal Žaba Benešov to je výroba klíčů, čipových i normálních autoklíčů, bezpečnostní vložky, kování, opravy autozámků. Dodáváme systémy generálního klíče. Dále prodej hnojiv a ochranných přípravků na rostliny.
[Tyršova 214] [Benešov] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Bude pro vás rok 2017 (oproti roku 2016)?

62.8%
25%
12.2%

fb-02