Výpis zápisů

KAMENICTVÍ MAREK - Nový Bydžov

Kamenictví Marek Nový Bydžov vyrábí žulové pomníky, teraco, urnový hrob, jednohrob, dvojhrob, žulové lampy, vázy, schody a další kamenické práce. Dále provádíme vysekávání a renovace písma, zlacení písma, opravy hrobů, čištění a exhumace hrobek a veškeré hrobnické práce.
[J. E. Purkyně 1595] [Nový Bydžov] Více informací

Výroba klíčů Praha 8 - Zámečnictví Sobota

Výroba klíčů - Zámečnictví Sobota Praha 8 vám nabízí kompletní zámečnické služby jako je výroba klíčů všech typů - vložkové klíče, dozické klíče, schránkové klíče, trezorové klíče, speciální důlkové klíče, autoklíče. Dále nabízíme systémy generálního klíče, opravy a přestavby cylindrických vložek, m...
[Střelničná - Vestibul metra Ládví] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba oken Praha 5 - OKNA & DVEŘE - Josef Bejlek

Plastová okna, dřevěná okna, hliníková okna, zimní zahrady, žaluzie, předokenní rolety, venkovní i vnitřní parapety, garážová vrata, bezúdržbové ploty, střešní okna, vnitřní a bezpečnostní dveře. Provádíme zakázky na klíč - demontáže a montáže oken a dveří, zednické začištění, likvidace starých oken...
[Křížová 47] [Praha 5 - Radlice] Více informací

Výroba šperků Praha 1 - Zlatnický atelier a starožitnosti Új...

Zlatnický atelier Praha 1 to je výroba perků z drahých kovů, opravy a prodej starožitných šperků a užitného umění. Zlatnická dílna zhotovuje šperky na zakázku. Je to výroba originálních šperků - nejčastěji snubní prsteny, náramky, originální přívěšky, prsteny, apod. Výkup starožitností, zlata a stří...
[Újezd 37/400] [Praha 1 - Malá strana] Více informací

Výroba šperků Praha 8 - Zlatnictví Jitka Zemková

Zakázková výroba z našeho i z doneseného materiálu, ze zlata a stříbra, výroba snubních prstenů, výroba 3D postav. Výroba šperků na zakázku, opravy i renovace. Prodej šperků a šperkovnic.
[Kyselova 1657/6] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Brány, vrata Praha 4 - LOQUENS s.r.o.

Výroba a servis: brany, vrata, rolety, interiérové a exteriérové žaluzie, sítě proti hmyzu, frézované těsnění, zámečnické práce, mžíže, markýzy, garnýže.
[Táborská 61/330] [Praha 4] Více informací

Reklama a marketing Ing. arch. Jana Tesařová

Komplexní zajištění služeb v oblasti reklama a marketing. Návrhy a realizace netradičních promotion, eventů. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.
[U luhu 42] [Brno] Více informací

Návrhy a projekty, design Ing. arch. Jana Tesařová

Návrhy a projekty kuchyní, ložnic, dětských pokojů, kanceláří, komerčních prostor. Komplexní design a filosofie barev ve Vašem životním stylu a k Vaší spokojenosti. Návrhy a projekty atypických interiérů. Návrhy, zajištění výzdoby.
[U luhu 42] [Brno] Více informací

MEGAPLAST Kladno s.r.o.

Výroba a prodej bezpečnostních zrcadel, dopravní zrcadla, interiérová zrcadla, vakuové pokovení.
[Velvarská 1305] [Kladno] Více informací

Dárková služba Praha 6 - Martin Zavázal

Dárkové balíčky z vybraného zboží Vám připravíme do druhého dne včetně rozvozu po Praze. Najdete u nás vína z Čech i Moravy, zahraniční vína, káva zrnková i čerstvě namletá, čokoláda, čaj, vybrané cukrovinky, anglický porcelán.
[Bělohorská 67] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Zlatnictví U zámku - výroba šperků Teplice

Zlatnictví U zámku Teplice nabízí služby jako: výroba šperků na zakázku, opravy šperků, rytecké a gravírovací práce, výkup zlata a stříbra. Vyrábíme a prodáváme snubní prsteny, zásnubní prsteny, zlaté šperky, stříbrné šperky, ocelové šperky, doplňky jako např. šperkovnice a další.
[U zámku 2411/16] [Teplice] Více informací

Výroba keramiky Praha 3 - KERAMOS - Keramický ateliér

Výroba a prodej ručně točené a malované keramiky, bílá modře malovaná keramika. Dárkové předměty, betlémy z keramiky, zahradní keramika, květináče malované i režné pálené v peci na dřevo, užitková keramika, práce na zakázku. Naše výrobky užitkového charakteru jsou vhodné do mikrovlnek i myček na nád...
[nám. Jiřího z Lobkovic 1] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Nábytek ČILEK Brno - Hezký dětský nábytek

Hledáte pro své děti – miminka, školáky nebo teenagery - skutečně kvalitní a zároveň originální dětský, či studentský nábytek za rozumnou cenu? Se značkami Čilek, Rudolf a UEZ se nemůžete splést. Bohatá nabídka prvků!
[Štefánikova 40] [Brno] Více informací

Výroba klíčů Praha 6 - Jan Ondráček

Výroba klíčů (Guard, FAB), gravírování, vložky (přestavby), zámky, kování, sjednocování zámků, mazadla zámků. OTEVÍRÁNÍ BYTŮ, TREZORŮ, AUT atd. MONTÁŽ BEZPEČNOSTNÍCH KOVÁNÍ, BEZPEČNOSTNÍCH ZÁVOR, BRANO atd. Dále provádíme službu rychloopravna obuvi, prodej doplňkového zboží, krémy a impregnace na o...
[Dejvická 3] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Výroba klíčů Praha 9 - BOTAX

Výroba klíčů BOTAX Praha 9 provádí opravy obuvi, deštníků, opravy a úpravy oděvů, čištění peří. Výroba klíčů - vyrábíme klíče FAB, Guard a Evva s vysokou kvalitou zabezpečení, prodej vložek, zámků, klíčenek i různých přívěšků.
[Chlumecká (stanice metra Černý Most)] [Praha 9 - Kyje] Více informací
Nabizime slevy
Přidat firemní zápis

Anketa

Bude pro vás rok 2017 (oproti roku 2016)?

67%
19.8%
13.2%

fb-02