Výpis zápisů

KAMENICTVÍ MAREK - Nový Bydžov

Vyrábíme žulové pomníky, teraco, urnový hrob, jednohrob, dvojhrob, žulové lampy, vázy, schody a další kamenické práce. Dále provádíme vysekávání a renovace písma, zlacení písma, opravy hrobů, čištění a exhumace hrobek a veškeré hrobnické práce.
[J. E. Purkyně 1595] [Nový Bydžov] Více informací

Výroba šperků Praha 8 - Zlatnictví Jitka Zemková

Zakázková výroba z našeho i z doneseného materiálu, ze zlata a stříbra, výroba snubních prstenů, výroba 3D postav. Výroba šperků na zakázku, opravy i renovace. Prodej šperků a šperkovnic.
[Kyselova 1657/6] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba klíčů Praha 8 - Zámečnictví Sobota

Výroba klíčů - Zámečnictví Sobota Praha 8 vám nabízí kompletní zámečnické služby jako je výroba klíčů všech typů - vložkové klíče, dozické klíče, schránkové klíče, trezorové klíče, speciální důlkové klíče, autoklíče. Dále nabízíme systémy generálního klíče, opravy a přestavby cylindrických vložek, m...
[Střelničná - Vestibul metra Ládví] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Výroba oken Praha 5 - OKNA & DVEŘE - Josef Bejlek

Plastová okna, dřevěná okna, hliníková okna, zimní zahrady, žaluzie, předokenní rolety, venkovní i vnitřní parapety, garážová vrata, bezúdržbové ploty, střešní okna, vnitřní a bezpečnostní dveře. Provádíme zakázky na klíč - demontáže a montáže oken a dveří, zednické začištění, likvidace starých oken...
[Křížová 47] [Praha 5 - Radlice] Více informací

Brány, vrata Praha 4 - LOQUENS s.r.o.

Výroba a servis: brany, vrata, rolety, interiérové a exteriérové žaluzie, sítě proti hmyzu, frézované těsnění, zámečnické práce, mžíže, markýzy, garnýže.
[Táborská 61/330] [Praha 4] Více informací

Reklama a marketing Ing. arch. Jana Tesařová

Komplexní zajištění služeb v oblasti reklama a marketing. Návrhy a realizace netradičních promotion, eventů. Prioritou je pro nás Vaše spokojenost.
[U luhu 42] [Brno] Více informací

Návrhy a projekty, design Ing. arch. Jana Tesařová

Návrhy a projekty kuchyní, ložnic, dětských pokojů, kanceláří, komerčních prostor. Komplexní design a filosofie barev ve Vašem životním stylu a k Vaší spokojenosti. Návrhy a projekty atypických interiérů. Návrhy, zajištění výzdoby.
[U luhu 42] [Brno] Více informací

MEGAPLAST Kladno s.r.o.

Výroba a prodej bezpečnostních zrcadel, dopravní zrcadla, interiérová zrcadla, vakuové pokovení.
[Velvarská 1305] [Kladno] Více informací

Výroba reklamy a razítek Praha 9 - DANA s. r. o.

Firma DANA s.r.o. pro vás vyrobí vizitky, razítka, polepy výloh, polepy aut, reklamní tabule, reklamní okenní fólie, provede potisk tašek, triček, hrnků, aj. Vytiskne reklamní kalendáře, letáky, přání, oznámení, hlavičkový papír. Rychlá výroba razítek.
[Sokolovská 1166/268] [Praha 9 - Libeň] Více informací

Výroba klíčů Kralupy nad Vltavou - PLYNTOP

Prodej kování - FAB, výroba klíčů na počkání. Provoz železářství - zámky, vložky, závěsy, bezpečnostní kování, čerpadla, pumpy i rozsáhlý zahradní program. Nabízíme rozsáhlý sortiment ručního i elektrického nářadí.
[Přemyslova 393] [Kralupy nad Vltavou] Více informací

Kamenictví Všetečka - Sedlčany - Jesenice (okr. Příbram)

Kamenictví Všetečka vám vyrobí pomník z přírodního i umělého kamene (např. žula, mramor, teracco), mramorové stolky, krby, dlažby, obklady, schody, parapety, kuchyňské linky a jiné interiérové prvky. Naše kamenictví provádí i opravy, rekonstrukce, čištění a impregnace pomníků, obnova písma na náhrob...
[Jesenice 1] [Sedlčany - Jesenice] Více informací

Zámečnictví ABRAKA Praha 4 - Emil Kráner

Zajišťujeme kompletní zámečnickou pohotovost, prodej a opravy trezorů, zámečnické práce jako jsou výměny a opravy vložek, zámků, autozámků, trezorových zámků, montáže celoplošných závor, rozvorových systémů, bezpečnostních štítů apod. Pracujeme v plném rozsahu v lokalitě Praha a okolí. Dále zámečni...
[Vídeňská 797/64] [Praha 4 - Krč] Více informací

Výroba etiket, gravírování Teplice - Mechanika Teplice, druž...

Vyrábíme a dodáváme samolepící etikety na kotoučích s tiskem i bez tisku do různých typů tiskáren. Dále vyrábíme barevné etikety, termo etikety, PVC, ... NOVĚ gravírování do kovu i plastu, razítka. stanislavtulis@mechanikateplice.cz etimech@gmail.com
[Masarykova 74] [Teplice] Více informací

Zlatnictví U zámku - výroba šperků Teplice

Zlatnictví U zámku Teplice nabízí služby jako: výroba šperků na zakázku, opravy šperků, rytecké a gravírovací práce, výkup zlata a stříbra. Vyrábíme a prodáváme snubní prsteny, zásnubní prsteny, zlaté šperky, stříbrné šperky, ocelové šperky, doplňky jako např. šperkovnice a další.
[U zámku 2411/16] [Teplice] Více informací

Domácí potřeby • Železářství, výroba klíčů Praha 5 - Karel P...

Výroba klíčů, broušení nástrojů, prodej kuchyňských potřeb, sklo, porcelán, plasty, Tescoma, elektrospotřebiče, elektroinstalační materiál, vodomateriál, nářadí, spojovací materiál, zednické nářadí, zámky, kování. NOVÁ SLUŽBA: výdejní místo firmy DPD pro e-shopy.
[Mukařovského 1986] [Praha 5 - Luka] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Pokud potřebujete nějakou informaci. Hledáte ji nejčastěji?

95.2%
0%
4.8%

fb-02