96_i8.gif

Kdo mi to Vyléčí / Zkrášlí - Posilovna, Fitness

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Jak ve fitness centru či posilovně dosáhnout toho co chceme.


Je mnoho těch, kteří touží po krásném, vypracovaném těle kulturisty, ale možná ještě více těch, kteří chtějí třeba jenom lépe vypadat, cítit se lépe, zhubnout nějaké to kilo. Co musíme udělat pro to, abychom toho dosáhli?


Budete se asi divit, ale o úspěchu se rozhoduje dříve, než vůbec poprvé navštívíte fitness centrum či posilovnu. Divné? Vůbec ne. Je to stejné, jako, když chcete někam jet autem. Dříve než do něj usednete, máte jasno, kam se chcete dostat. Máte cíl!
Cíl je rozhodující faktor úspěchu ve všem. Cíl musí být jasný, měřitelný, realistický a časově vymezen.


Jasný a měřitelný cíl:
Chci zhubnout 5 kg, chci mít štíhlejší pas o 10 cm, chci uběhnout 20 km za 2 hodiny.


Realistický cíl:
Zhubnou 20 kg za 14 dní, to je nereálné. Pokud člověk nemá žádné zkušenosti se stanoveným cílem, měl by se poradit s odborníkem. Každé fitness centrum a posilovna dnes disponují zkušeným trenérem, který určitě rád poradí.


Časově vymezený cíl:
Časové vymezení pomáhá v hodnocení, motivuje. Ať se to nezdá, je to nejdůležitější bod. Proč? Termíny se totiž buď plní, nebo neplní, a pokud se něco nenaplní, je to neúspěch. No a neúspěch se nese těžce. Tady by bylo dobré si uvědomit, že i když něco nedosáhnete v termínu, budete vždycky dál, než ti co nedělali vůbec nic.


Pokud se chcete přesvědčit o pravdivosti těchto pár bodů, zajděte si do fitka nebo posilovny po Novém roce. Budou plná. Totéž udělejte po dvou měsících. Posilovna či fitness centrum těsně po Vánocích a v březnu je velký rozdíl. Doslova 100 a 1.


Vyplývá to z toho, co jste určitě již mnohokrát slyšeli nebo možná i sami řekli. „Od nového roku začnu cvičit.“ (chodit do fitka, běhat, plavat, …) Příliš obecné. Chybí tomu jasný, měřitelný, realistický a časově vymezený CÍL.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Fitness a posilovna CENTRUM BESEDA - Litoměřice

V našem fitness centru je vám k dispozici špičkově vybavená posilovna s více jak 50-ti stroji. Rozsáhlá cardio zóna: 25 kol, 9 běhacích pasů světové značky LIFE FITNESS a TECHNOGYM, 4 eliptické trenažéry/SCHWINN, 4 steppery HI POWER, 2 schody LIFE FITNESS, veslovací trenažér s obrazovkou TECHNOGYM. ...
[Kapucínské náměstí 206/6] [Litoměřice - Město] Více informací

Fitness EXPRESKA Praha 6 - Dejvice

Nabízíme kruhový trénink pro ženy zahrnující prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Kruhový trénink začíná zahřátím, následuje kardiovaskulární trénink, na něj navazuje posilování a aerobik a na závěr zpomalení a protažení. To vše za pouhých 30 minut. samozřejmostí je výživové poradens...
[Evropská 695/73] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

FITNESS FACTORY Jihlava

Provoz fitness centra FITNESS FACTORY Jihlava nabízí bohatou nabídku cvičících programů jako je: cycling, kickbox ae, bodyform, alpinning, bosu, pilates, TRX a další. Posilovna našeho fitness centra nabízí celkem 55 stanovišť. Posilovna nabízí pro začátečníky možnost využít našich zkušených trenérů.
[Žižkova 98] [Jihlava] Více informací

MEGA Pro - posilovna Kladno

Klasická posilovna, běžecké pásy, spinningová kola, solárko, boxovací pytle, sportovní i klasické masáže, osobní trenér, poradenství ve výživě.
[Vodárenská 2346] [Kladno] Více informací

Fitness studio Jablonec nad Nisou

Klimatizované fitness vybavené stroji Grünsport.
[Vilová 2241/11] [Jablonec nad Nisou] Více informací

Fitness Praha 5 - LADIES FITNESS

Fitness studio pro ženy. Nabízíme služby v oblasti zpevňování, hubnutí a formování postavy. Ideální kombinace posilování a aerobní aktivity spojená s návodem na správnou životosprávu.
[Svornosti 16] [Praha 5] Více informací

Fitness Neratovice - SPORT CLUB - OLYMPIA Neratovice

Největší sportovní komplex v mělnickém okrese nabízí fitness, spinning, zumba, aerobic, body styling, power joga, thai-box, capoeira, dětský aerobic, pilates, aikido, solárium.
[Mládežnická 422] [Neratovice] Více informací

Gym Line Fitness Centrum areál plaveckého bazénu

Provoz krytého bazénu s možností využití solária, sauny, masáží a fitcentra. Pořádání kurzů pro kojence a neplavce.
[Obvodová 3965] [Kroměříž] Více informací

Fit centrum RELAX Robert Komiš

Provoz fitness centra a solária.
[Koperníkova 3155] [Kroměříž] Více informací

TJ SPARTAK Uherský Brod Sportovní hala

Provozujeme fitcentrum s posilovnou. K dispozici je služba profesionálního trenéra.
[U stadionu 2295] [Uherský Brod] Více informací

Sportovní centrum Radostova Luhačovice

Provozujeme sportovní areál pro sportovní a profesionální kluby. Máme kvalitní zázemí v hale pro míčové hry, fotbalové hřiště s umělým povrchem, tenisem a aerobikovým sálem, kuželkami, spinningem a bowlingem včetně regenerace, ubytování a stravování.
[Hradisko 1029] [Luhačovice] Více informací

SPORT STUDIO ZLÍN Jiří Hovorka

Nabídka kondičních cvičení, specializované cvičení pro sportovce. Rehabilitace, vypracovávání rehabilitačních a tréninkových plánů.
[Prlovská 96] [Zlín] Více informací

Fitness Cat A-S.U.N. s.r.o.

Provoz posilovny. Nabídka lekcí jógy, pilates nebo kick boxu.
[U stadionu 4286, sportovní hala Novesta] [Zlín] Více informací

Městské LÁZNĚ STEZA ZLÍN, spol. s r.o.

Provoz areálu s bazénem, toboganem, skluzavkou, whirpoolem a bazénkem pro nejmenší.
[Hradská 888] [Zlín] Více informací

SPORT CENTRUM Holešov Tomáš Svoboda

Sportovní centrum nabízí plavání pro vaši zábavu a relaxaci. Plavecký krytý bazén 25m, tobogán, sauna, fitcentrum - posilovna (běžící pás, rotopedy, aj.), Sport Cycling, squash, solárium, vířivý bazén Spa Profi. K dispozici je také restaurace Sport.
[Tovární 1081] [Holešov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02