96_i8.gif

Masáže - Ústecký kraj

Výpis zápisů

Masáže Teplice - Studio KAPA

Studio KAPA Teplice nabízí pravé Thajské masáže od rodilých Thajských masérek. Nabízíme masáže zad a šíje, olejová aroma masáž, bylinná thajská Královská masáž jejíž součástí je přikládání speciálních horkých bylinných váčků, naplněných bylinkami podle starých receptur. Dále nabízíme kompletní kosm...
[Sovova 1] [Teplice] Více informací

Masáže Ústí nad Labem - MASÁŽE POHODA - Jana Votrubcová

MASÁŽE POHODA Ústí nad Labem nabízí klasické zdravotní masáže, detoxikační a lymfatické, havajské. Masáž pro těhotné, reflexní masáž plosky nohou, masáž hlavy, masáž horkými lávovými kameny. Nabízí také rekonektivní léčení, kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace.
[U Pivovarské zahrady 793/5 (vchod z druhé strany budovy)] [Ústí nad Labem] Více informací

Masáže Ústí nad Labem - ANNA LOU - thajské relaxační masáže

Masáže Ústí nad Labem ANNA LOU nabízí nejen tradiční thajské masáže, ale taté Breussovu masáž, masáž pro těhotné, masáž lávovými kameny, manuální lymfodrenáž i kalsické relaxační a sportovní masáže. Masérky jsou nejen certifikované, ale i řádně proškolené, aby dosahovaly našeho vysokého standardu.
[Mírové náměstí 109/33 (nad Mc Donald´s)] [Ústí nad Labem-centrum] Více informací

Kosmetické a masážní studio - Masáže Ústí nad Labem

Kosmetické a masážní studio Ústí nad Labem nabízí Shiatsu, zdravotní masáže, reflexní masáže, lávové kameny, Dornova metoda, lymfodrenáž manuální.
[Masarykova 113/206] [Ústí nad Labem] Více informací

AMIBEAUTY studio zdraví a krásy - Masáže Ústí nad Labem

Studio AMIBEAUTY Ústí nad Laben je zdraví a krása z rukou odborníků. Diagnostika páteře včetně odblokování měkkými technikami je základem pro dosažení úspěchu v odstranění bolestí z oblasti krční, hrudní či bederní páteře. Pro příjemné prožitky relaxace jsme schopni nabídnout masáže a zábaly. Nabízí...
[Tovární 1378/40] [Ústí nad Labem] Více informací

Vitální svět Litoměřice - masáže

Vitální svět Litoměřice nabízí formu biologické regenerace a detoxikace na atestovaném lůžku Biosynchron – cukrovka, kloubní a pohybový aparát, cévy, slinivka, aj. Zdravotní masáže - medové, formovací, baňkové, reflexní masáže i sportovní masáže. Cvičení – strečink, overbool, cvičení na míru, dle zd...
[Velká Krajská 5/46] [Litoměřice] Více informací

Plavecký areál Děčín

V plaveckém areálu Děčín najdete i saunu, solária, masáže a řadu aktivit využívajících vodního prostředí.
[Oblouková 1400/5] [Děčín] Více informací

Dům Salve, s.r.o.

Nabízíme lázeňské procedury, koupele, masáže, zábaly či cvičení.
[Na Příkopech 5579] [Chomutov] Více informací

Masáže Děčín - S-centrum

V našem S CENTRU najdete halu, fitness, minigolf, welness (solární louka, sauna, parní lázeň), bowling, squash i restauraci.
[Ústecká 1945/10] [Děčín] Více informací

Masážní studio SAKURA

Masážní studio SAKURA Ústí nad Labem poskytuje masérské služby na vysoké úrovni. Můžete si vybrat z mnoha druhů masáží: Klasické masáže, aromaterapeutická masáž, havajská masáž, těhotenská, indická antistresová masáž, kineziotaping, ...
[Moskevská 1371/7] [Ústí nad Labem] Více informací

Masáže Teplice - Masérský salón Daniela Trojánková

MASÉRSKÝ SALÓN Trojánková Teplice mabízí klasické masáže, sportovní a regenerační masáže, medováou a čokoládovou masáž, BOBO NA ULU (fidžijská masáž hlavy), ... Masáže se provádí eterickými oleji vhodnými i pro alergiky.
[Nedbalova 764/43] [Teplice - Trnovany] Více informací

MAGNÓLIE II - masáže Most - Luděk Vytlačil

MASÁŽE MAGNÓLIE II Most jsou masérské, rekondiční a regenerační masáže. Nabízím Vám relaxační masáže, lymfo masáž, reflexní masáž plosky nohy, léčebnou metodu SU JOK (spočívá v působení na ruku a na nohu), SHIATSU, baňkování a další podpůrné relaxační techniky a masáže.
[Česká 656/63] [Most] Více informací

Solná jeskyně - Masáže Teplice

Solná jeskyně Teplice nabízí možnost masáží: klasické masáže, sportovní a rekondiční masáže, Dornova metoda, Breusova masáž, manuální lymfodrenáž k dispozici je i sauna. Pro naše zákazníky je k dispozici kavárna a pro děti dětský koutek.
[28. října 871/15] [Teplice] Více informací

Masáže Litoměřice - Pavlina Betlamová

Náš salón relaxace Litoměřice nabízí masáže různými technikami a to jak celotělové masáže, tak i částí těla - krk, záda, nohy.
[Dómská 126/8] [Litoměřice] Více informací

Masáže Roudnice nad Labem - Fyzioterapie 3R

Provádíme reflexní masáže, mobilizace, měkké techniky, léčebnou tělesnou výchovu, terapie u poúrazových stavů. Relaxační fyzioterapii doplňuje baňkování a masáž horkými lávovými kameny.
[Přemyslova 847] [Roudnice nad Labem] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02