96_i8.gif

Masáže - Praha

Výpis zápisů

Masáže Praha 2 - Centrum masáží a výživy LETKOVÁ

Nabízíme masáže (anticelulitidové, Ájurvédské), zábaly (parafínové, bahenní), reflexologie, manuální lymfodrenáž, lázeň v bylinném parním boxu BAOBAB a další. Galvanické přístroje na obličej a tělo, možnost zdarma vyzkoušení a využití přímo v saloně, zbavení převislé kůže, okamžité výsledky. Bylinná...
[Na Moráni 352/8] [Praha 2 - Nové Město] Více informací

Masáže Praha 4 - Martin Kapoun

Masér Martin Kapoun na Krčské poliklinice Praha 4 nabízí klasické masáže zad a šíje, klasické masáže celého těla pro uvolnění bolestivých bloků, odstranění bolesti, navození dobré nálady, povzbuzení energie a regenerace svalstva, relaxace.
[Krčská 1079/59 (v přízemí polikliniky)] [Praha 4 - Krč] Více informací

Masáže Praha 5 - MASÁŽE Tomáš Kochmann

Studio MASÁŽE Tomáš Kochmann Praha 5 nabízí klasické sportovní masáže a rekondiční masáže, které vám pomůžou od ztuhlosti, únavy, od bolestí zad, šíje a hlavy. Mezi další praktikované masáže patří: Dornova metoda k uvolnění blokád, zmírněním bolestí převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen...
[Zborovská 1053/22] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Masáže Praha 5 - Salon FRANCOA

Salon FRANCOA nabízí masáže klasické, sportovní, relaxační, masáže zad a šíje, masáž celého těla, masáže medové. Dále nabízíme kosmetické služby a kadeřnictví. Salon FRANCOA Praha 5 najdete i na facebooku - salon francoa
[Bronzová 2023/27] [Praha 5 - Lužiny] Více informací

Masáže Praha 3 - Salon EXCLUSIVE Praha 3

Masáže EXCLUSIVE Praha 3 pro vás mají sportovní masáže, rekondiční masáže v profesionálním provedení. Najdete zde i prodlužování řas nejnovější metodou řasa na řasu, zhušťování řas a doplnění řas. Prodlužování řas je bezbolestné.
[Koněvova 879/63] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Masáže Praha 4 - Kosmetické studio ÁČKO

Studio ÁČKO nabízí kosmetické a masážní služby. Najdete zde širokou paletu masáží a kosmetických procedur z kterých si určitě vyberete. Svěřte své tělo do rukou odborníků.
[Podjavorinské 1606/1] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Masáže Praha 10 - ELLE Studio

ELLE Studio Praha 10 nabízí klasické masáže, indickou antistresovou masáž hlavy, anticelulitidovou masáž na zeštíhlení nohou, medovou detoxikační masáž, nápravy kloubů, Breussovu masáž páteře, Dornovu metodu, masáž lávovými kameny a další.
[Francouzská 427/70] [Praha 10 - Vinohrady] Více informací

Masáže Praha 3 - Salon Aeditus

V Salonu Aeditus Praha 3 najdete masáže aromaterapeutické, klasické, masáž hlavy, rehabilitační cvičení individuální i skupinové, mobilizační techniky (odblokování) páteře, žebra, klouby, Dornova metoda.
[Jagellonská 1609/1] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

K&M Studio - Masáže Praha 1

Poskytujeme celkové kosmetické ošetření, prodlužování řas, masáže, kryolipolýzu, tělové a parafínové zábaly.
[Krakovská 25] [Praha 1 - Nové město] Více informací

LÁZNĚ JUPITER a.s. - Masáže Praha 4

Nabízíme odtučňovací a relaxační lázeňské procedury, lymfodrenáž, masáže, bahenní koupele, kúry, formování postavy, odstranění celulitidy a vacupress.
[Hornokrčská 649/31] [Praha 4 - Krč] Více informací

LUCKY STUDIO - masáže Praha 7

Masáže - zdravotní, lymfatické, anticelulitidní, relaxační, péče o tělo - zábaly a formování postavy, individuální cvičení - výuka zdravého pohybu, senzomotorika.
[pplk Sochora 981/17] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

Masáže Praha 4 - Masáže Petr a Štěpánka

Masáže Petr a Štěpánka Praha 4 nabízí: relaxační rekondiční masáž, medovou, havajskou, anticelulitickou ozonovou masáž, skvělá je i holistická aromamasáž, lifting obličeje, horké kameny, ruční lymfatická drenáž a další.
[Pod lysinami 465/7] [Praha 4 - Hodkovičky] Více informací

Masáže Praha 9 - Masáže NATALIA

Nabízím masáže klasické, reflexní, masáž lymfatických cest, horkými kameny - hot stones, baňkování. Provádím odblokování páteře s použitím Dornovy metody, hlubokou fascialní masáž, lymfatickou drenáž obličeje.
[Jablonecká 409/44] [Praha 9 - Střížkov] Více informací

Masáže Praha 6 - Masážní a kosmetické studio ,,COCO PALM''

Exotické masáže v příjemném prostředí. Nevěřte slovům, ale vlastní zkušenosti.
[Na Fialce II. 1693/14] [Praha 6 - Řepy] Více informací

Relax la fabrique - Masáže Praha 9

Relax la fabrique Praha 9 nabízí thajské masáže, rekondiční masáže, squash, wallyball, solárium, sauna a kryosauna, fitness, whirpool, parní lázeň, kickbox, aerobic, bodystyling, dětský koutek.
[Cukrovarská 33/21] [Praha 9] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02