96_i8.gif

Kdo mi to Vyléčí / Zkrášlí - Kosmetika

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Nejnovější poznatky vědy využívané v kosmetice.


Pryč jsou doby, kdy byla kosmetika pouze otázkou zkrášlení našeho obličeje, a to přírodními produkty. Kosmetika to je dnes věda a za to abychom vypadali lépe, jsme ochotni zaplatit nemalé částky, muže nevyjímaje. Kosmetická studia jsou dnes vybavena nejen širokou

paletou kosmetických přípravků, na kterých pracovaly vědecké týmy řadu let, ale také moderní technikou, která posunula kosmetiku do oblasti vědy. Je tu stále „klasická kosmetika“, ale nově také kosmetika přístrojová. 

 

Dejme prostor tomu nejnovějšímu, co v současnosti přístrojová kosmetika nabízí. Kosmetika tohoto druhu využívá vysokofrekvenčního ultrazvuku, radiofrekvence, lontoforeze, laseru, světla, tepla, vibrací.
Už jen taková depilace. Pinzetu a depilační strojek nahradila laserová depilace či fotodepilace. Je tu také fotoomlezení, radiofrekvenční lifting, fotoelektroporace (jinak zvaná metoda MESOB•T•X), kavitace, neinvazivní liposukce, galvanická žehlička, ultrazvuková peelingová špachtle, limfodrenážní masáž a mnoho dalších vymožeností dnešní doby.

 

Koukněte, co všechno nabízí kosmetická studia na našich stránkách.
Pro ty odvážnější, možná radikálnější, netrpělivější je tu připravena, ale to už se dá těžko nazvat kosmetika, jehla a skalpel. Proto jsou tu také jiné kategorie. Např. Estetická medicína.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Výpis zápisů

Salon France laure

Pod jednou střechou naleznete služby: kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra. Nabízíme odstraňování pigmentací, fotoomlazování a liposukci ultrazvukem.
[Solní 274/12] [Plzeň - Vnitřní Město] Více informací

Studio PETRA, s.r.o. - Kosmetika Petra Geryková

Kompletní kosmetické služby, ošetření pleti laserem, chiromasáž, chemický peeling, depilace, líčení, prodej kosmetiky, prodej bižuterie.
[Kruhové nám. 245] [Žatec] Více informací

Anna Friebertová - Studio 181- Oriflame

Studio kosmetického poradce, poradenství v kosmetice, nezávislý distributor firmy Oriflame.
[Husovo nám. (vchod za vinotékou)] [Rakovník (areál městské tržnice)] Více informací

Kosmetický salon Afrodita Lovosice - Zuzana Dlouhá

Kosmetika Lovosice AFRODITA - ošetření pleti laserem, lasocare proti akné a vráskám, trvalá na řasy, barvení obočí a řas, přírodní kosmetika pro kompletní ošetření pleti. Ajurvédské salónní terapie, prodej indické kosmetiky, vibrační plošina Vibrogym, masáže celého těla.
[Žižkova 217/9] [Lovosice] Více informací

Anna Šimková - Kosmetický salon Angel

Kosmetika, modeláž nehtů, kadeřnictví, solárium, masáže.
[Masarykovo nám. 18] [Jílové u Prahy] Více informací

Salon Davidová - Kosmetika Poděbrady

Kosmetika Alcina, lymfatické i thajské masáže, prodlužování řas, lymfoven, rolletic, green vac, solária, sauna, dárkové poukazy a mnoho dalších služeb. Kosmetika Davidová nabízí dlouholeté zkušenosti, profesionalitu, individuální přístup.
[Husova 24] [Poděbrady] Více informací

ESTETIKASH - Kosmetika Praha 4

Naše studio využívá přípravky a přístroje NATINUEL. Bioceutika Natinuel Vám nabízí kompletní péči o Vaši pleť, omlazovací kúry, kosmetika, radiofrekvenční ošetření, hubnutí a přístrojové ošetření těla, modeláž nehtů.
[Na sádce 446/2] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Juliana Hönigová - Salon Julie - kosmetika Praha 4

Kosmetika - hloubkové čištění, úpravu obočí, barvení obočí a řas, líčení, večerní foto MAKE- UP a svatební líčení, depilace voskem i cukrovou pastou. Masáže - regenerační, relaxační. Kadeřnictví dámské, pánské, dětské. Pedikůra, manikůra - klasická, modeláž nehtů.
[Modletická 1388/5] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Salon Pretty WOman - Kosmetika Praha 1 - Monika Šimková

Kosmetické služby a masáže. Nabízíme různé druhy kosmetického ošetření, depilace voskem, parafínové zábaly, líčení denní, slavnostní, svatební. Náš kosmetický salon využívá profesionální mediciální kosmetiku německé značky Alcina.
[Vladislavova 11] [Praha 1] Více informací

Kosmetika Praha 5 - SALON BOSWELLIA - Júlia Bechyňová

Kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže.
[Ostrovského 253/3] [Praha 5] Více informací

Kosmetika Velké Přílepy - Markéta Hladíková

VIZÁŽISTKA Markéta Hladíková nabízí tyto služby: kosmetika, prodlužování řas, modeláž nehtů, manikúra, pedikúra.
[Peškova 839] [Velké Přílepy] Více informací

Kosmetika Praha 2 - MY FACE

Redukce vrásek a rychlé omlazení pleti ve čtyřech krocích: 1. Kavitační peeling 2. Ozonoterapie 3. Zapracování sér pomocí ultrazvuku 4. Přístrojová lymfomasáž a lifting obličeje
[Slezská 2165/15] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací

Kosmetika Praha 5 - Ivona Gloserová

Kosmetika, modeláž nehtů, detoxikační zábaly.
[Plzeňská 133] [Praha 5] Více informací

Kosmetika Praha 4 - STUDIO BALDÉ

Kosmetika STUDIA BALDÉ Praha 4 nabízí - úprava obočí, masáž obličeje krku, dekoltu, hluboké čištění pleti, trvalá na řasy, depilace, líčení a fidžijské rituály. Masáže lávovými kameny, shiatsu.
[Na Pankráci 1231/75] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Kosmetika Řitka - Lenka Brožová

Kosmetika našeho salonu nabízí: kompletní kosmetické ošetření včetně masáže obličeje, dekoltu a krku, omlazení, ošetření akné, vrásek, jizev, strií, celulitidy. Používaná kosmetika GERnétic, Institut Esthederm, Flormar.
[K Varadovu 251] [Řitka] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02