96_i8.gif

Kdo mi to Vyléčí / Zkrášlí - Kosmetika

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Nejnovější poznatky vědy využívané v kosmetice.


Pryč jsou doby, kdy byla kosmetika pouze otázkou zkrášlení našeho obličeje, a to přírodními produkty. Kosmetika to je dnes věda a za to abychom vypadali lépe, jsme ochotni zaplatit nemalé částky, muže nevyjímaje. Kosmetická studia jsou dnes vybavena nejen širokou

paletou kosmetických přípravků, na kterých pracovaly vědecké týmy řadu let, ale také moderní technikou, která posunula kosmetiku do oblasti vědy. Je tu stále „klasická kosmetika“, ale nově také kosmetika přístrojová. 

 

Dejme prostor tomu nejnovějšímu, co v současnosti přístrojová kosmetika nabízí. Kosmetika tohoto druhu využívá vysokofrekvenčního ultrazvuku, radiofrekvence, lontoforeze, laseru, světla, tepla, vibrací.
Už jen taková depilace. Pinzetu a depilační strojek nahradila laserová depilace či fotodepilace. Je tu také fotoomlezení, radiofrekvenční lifting, fotoelektroporace (jinak zvaná metoda MESOB•T•X), kavitace, neinvazivní liposukce, galvanická žehlička, ultrazvuková peelingová špachtle, limfodrenážní masáž a mnoho dalších vymožeností dnešní doby.

 

Koukněte, co všechno nabízí kosmetická studia na našich stránkách.
Pro ty odvážnější, možná radikálnější, netrpělivější je tu připravena, ale to už se dá těžko nazvat kosmetika, jehla a skalpel. Proto jsou tu také jiné kategorie. Např. Estetická medicína.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Výpis zápisů

Kosmetika Trmice - Centrum krásy Atok

Kosmetika Centra krásy Atok nabízí pestrou paletu základní i exkluzivní péče o pleť, líčení a odborné poradenství, zábaly, depilace, pedikúra a manikúra spojená s kosmetickou péčí o ruce.
[Fügnerova 210/3] [Trmice] Více informací

Kosmetika Ústí nad Labem - KOSMETIKA DAŠKOVÁ, Andrea Dašková

KOSMETIKA DAŠKOVÁ Ústí nad Labem nabízí kosmetické procedury pro ženy i muže. Mezi naše služby patří klasické kosmetické ošetření pleti, trvalé epilace, líčení (denní, svatební), úprava obočí - včetně lepení a barvení řas.
[Velká Hradební 3098/24] [Ústí nad Labem] Více informací

Kosmetika Prostějov - STUDIO SAMANTHA - Kateřina Doubravová

Kosmetika studia SAMANTHA nabízí kompletní kosmetické ošetření pleti, krku a dekoltu, depilaci, líčení, úpravu obočí, barvení a úpravu řas. Naše kosmetika pracuje s výrobky profesionální kosmetické firmy Primavera Andorrana.
[Sádky 1627/5] [Prostějov] Více informací

Kosmetika Prostějov - Koametika NAYSI

Kosmetika NAYSI nabízí komlexní kosmetické služby z rukou profesionálů. V salonu se používá profesionální kosmetika španělské značky SKEYNDOR.
[Blahoslavova 171/8] [Prostějov] Více informací

Kosmetika Prostějov - Kosmetický salon SiSi Eliška Nováková

Kosmetika salonu SiSi nabízí kosmetické služby jako, epilaci, líčení, barvení, omlazující kúry a další procedúry včetně poradenství v péči o pleť a správné líčení.
[Partyzánská 3019/3] [Prostějov] Více informací

Kosmetika Jičín -Kosmetika Alena Kotlářová

Kosmetika Alena Kotlářová poskytuje kosmetické služby včetně péče o pleť, hloubkové čištění pleti, bahenní masky, depilace, zábaly a poradenství v oblasti kosmetiky. Ve studiu se používá kometika značky Janssen.
[Havlíčkova 191] [Jičín - Valdické Předměstí] Více informací

Kosmetika Hradec Králové - Kosmetické studio Šik

Kosmetika studia Šik pro vás připravila komplexní kosmetické ošetření pleti, ošetření ozonizérem, barvení řas a obočí, depilace, denní i večerní líčení.
[Kotěrova 720/9] [Hradec Králové] Více informací

Kosmetika Liberec - Studio Lilie - Alice Bednářová

Studio Lilie poskytuje kosmetické služby mezi které patří: Kompletní kosmetické ošetření luxusní španělskou kosmetikou Ainhoa, galvanická žehlička, úprava a barvení obočí, řas, peeling, kosmetická masáž. Jako základí kosmetika se ve studiu používá kosmetika značky Salvus a Syn Care.
[Liliová 473/5] [Liberec I - Staré Město] Více informací

BN kosmetika - vše pro krásu - Praha 9

BN Kosmetika nabízí kosmetické ošetření kosmetikou Payot, depilace cukrovou pastou – podpaží a brazilská depilace. Detoxikační zábaly. Možnost zakoupení produktů Payot na eshopu. Zvu vás na zkrášlující procedury a hlavně odpočinek a relax. Vaše Blanka
[Herlíkovická 1021/14 (v R&T studiu)] [Praha 9 - Kbely] Více informací

Kosmetika Praha 9 - HR salon Daniela Kovářová

V HR salonu - Klánovice nabízí kosmetické ošetření prováděné kosmetikou Alcina, péče o extrémně citlivou pleť kosmetikou Bioderma, luxusní péče o pleť. Součástí ošetření je i diagnostika pleti.
[Ke znaku 3/1] [Praha 9 - Klánovice] Více informací

Kosmetika Kutná Hora - Kosmetický salon Lucie Krausová

Kosmetika salonu Lucie Krausové Kutná Hora nabízí kosmetické služby, jako je: Kolagenové ošetření pleti, ošetření laserem, prodlužování řas, depilace, večerní a denní líčení,... Kosmetické ošetření provádíme kosmetikou Kawior.
[Kouřimská 109/15] [Kutná Hora - Žižkov] Více informací

Kosmetika Kutná Hora - Kosmetický salon Martina

Salon Martina Kutná Hora provádí kompletní kosmetické ošetření pleti, barvení obočí, depilace, parafínové zábaly, denní, večerní i svatební líčení.
[Libušina 383/10] [Kutná Hora - Vnitřní Město] Více informací

Kosmetika ESTETIKA - Beroun

Kosmetika ESTETIKA sídlí v nové budově Lékařského domu Beroun a nabízí denní, svatební i slavnostní líčení, barvení řas a obočí, trvalá na řasy, depilace teplým voskem a chemický peeling, čištění pleti ultrazvukem.
[Plzeňská 1880] [Beroun] Více informací

KOSMETIKA ANDREA

Kosmetička Andrea provádí širokou paletu kosmetických ošetření jako například: Regenerační a projasňující ošetření pro vyhlazení vrásek a zjemnění pleti, Hydratační ošetření, Liftingová a hydratační kúra s mořskými řasami, Zklidňující a protizánětlivá kúra proti akné, ...
[Černokostelecká 1367/29 (Studio ALENA)] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Salon V-STYL Uhřiněves

Kosmetika Studia V-Styl nabízí kompletní ošetření pleti profesionální kosmetikou BIODROGA. Mezi nabízené služby patří kvalitní péče o pleť, úrava řas a obočí, depilace, líčení a nmoho dalšího.
[Přátelství 172/42] [Praha 10 - Uhříněves] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02