96_i8.gif

Kosmetika - Ústecký kraj

Výpis zápisů

Kosmetika Teplice - Studio KAPA

Kosmetika Teplice nabízí ošetření pleti přírodní kosmetikou značky Biologique Recherche, prodlužování řas, permanentní make-up, líčení, depilace. Kosmetika nezapomíná i na kosmetickou péči pro muže. Součástí Studia KAPA je kadeřnictví, manikúra, pedikúra, modeláž nehtů, thajské masáže, masáže, solár...
[Sovova 1] [Teplice] Více informací

Kosmetika Ústí nad Labem - AMIBEAUTY studio krásy a zdraví

Studio AMIBEAUTY - kosmetika a péče o pleť. Z široké nabídky si můžete vybrat: 3D Prodloužení a zahuštění řas Lashes Express, líčení kosmetikou ARABESQUE, k kosmetickému ošetření se u nás používá profesionální kosmetika DR. GRANDEL, k hloubkovému čistí pleti, ultrazvuková špachtle, naleznete zde rel...
[Tovární 1378/40] [Ústí nad Labem] Více informací

Kosmetika Žatec - Salon PARIS

Kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, nehtové studio, vizážistika, solárium, prodlužování vlasů, great leanghs. Dlouhodobé prodlužování řas, bižuterie Paris.
[Nákladní 781] [Žatec] Více informací

Zuzana Dlouhá - Kosmetický salon AFRODITA

Kosmetika - ošetření pleti laserem, lasocare proti akné a vráskám, trvalá na řasy, barvení obočí a řas, přírodní kosmetika pro kompletní ošetření pleti. Ajurvédské salónní terapie, prodej indické kosmetiky, vibrační plošina Vibrogym, masáže celého těla. Formování postavy Myostimulátorem.
[Žižkova 217/9] [Lovosice] Více informací

Studio PETRA, s.r.o. - Kosmetika Petra Geryková

Kompletní kosmetické služby, ošetření pleti laserem, chiromasáž, chemický peeling, depilace, líčení, prodej kosmetiky, prodej bižuterie.
[Kruhové nám. 245] [Žatec] Více informací

Kosmetický salon Afrodita Lovosice - Zuzana Dlouhá

Kosmetika Lovosice AFRODITA - ošetření pleti laserem, lasocare proti akné a vráskám, trvalá na řasy, barvení obočí a řas, přírodní kosmetika pro kompletní ošetření pleti. Ajurvédské salónní terapie, prodej indické kosmetiky, vibrační plošina Vibrogym, masáže celého těla.
[Žižkova 217/9] [Lovosice] Více informací

Kosmetika Marie Hančarová

Kosmetika a kadeřnictví.
[Letovská 856] [Podbořany] Více informací

Salon Gabriela - kosmetika Teplice

Kosmetika a kadeřnictví na špičkové úrovni s použitím profesionálních přípravků a pravidelně školeným personálem.
[Českobratrská 33] [Teplice] Více informací

Kosmetika Roudnice nad Labem - Kosmetický salon Lombagine

Kosmetika salonu Lombagine poskytuje komplexní kosmetické ošetření.
[třída T. G. Masaryka 1137] [Roudnice nad Labem] Více informací

Kosmetika Teplice - MV BEAUTY, Martina Zítková

Kosmetika salonu MV BEAUTY nabízí kosmetické, relaxační masérské služby a služby vizážistky. Najde zde i kavitace, kryolipolýzu, fotodepilace, radiofrekvence, neinvazivní mezoterapie a mnoho dalšího.
[Dlouhá 64/33] [Teplice] Více informací

KOSMETICKÝ SALON "PERLA"

Salon PERLA nabízí ošetření pleti pro ženy i muže. Specializuje se na ošetření citlivé pleti, přecitlivělé pleti, problémy s lupenkou a ekzemy. Salon používá výrobky z mořské léčivé kosmetiky MACON a špičkové kosmetiky PHYRIS.
[Duchcovská 211] [Hrob] Více informací

Kosmetika Ústí nad Labem - ReTyKo Renata Tykalová

Kosmetika ReTyKo Ústí nad Labem pro vás připravila hluboké čištění pleti, úpravu a barvení obočí, barvení řas, peeling, masky, depilace, líčení, v neposlední řadě diagnostiku pleti.
[Bělehradská 1191/9] [Ústí nad Labem] Více informací

Kosmetika Ústí nad Labem - Kosmetika Eva

Kosmetika Eva nabízí ošetření pleti pomocí gelové masky, laseru i galvanické žehličky, chemický peeling. Provádí depilaci, čištění pleti, líčení, úpravu obočí, barvení řas. Kosmetické studio Eva používá pleťovou kosmetiku Phyris.
[Mírové náměstí 67/19] [Ústí nad Labem] Více informací

Kosmetika Trmice - Centrum krásy Atok

Kosmetika Centra krásy Atok nabízí pestrou paletu základní i exkluzivní péče o pleť, líčení a odborné poradenství, zábaly, depilace, pedikúra a manikúra spojená s kosmetickou péčí o ruce.
[Fügnerova 210/3] [Trmice] Více informací

Kosmetika Ústí nad Labem - KOSMETIKA DAŠKOVÁ, Andrea Dašková

KOSMETIKA DAŠKOVÁ Ústí nad Labem nabízí kosmetické procedury pro ženy i muže. Mezi naše služby patří klasické kosmetické ošetření pleti, trvalé epilace, líčení (denní, svatební), úprava obočí - včetně lepení a barvení řas.
[Velká Hradební 3098/24] [Ústí nad Labem] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02