96_i8.gif

Kosmetika - Praha

Výpis zápisů

Kosmetika Praha 6 - Kosmetická ošetření =MONO=

Kosmetika salonu MONO nabízí kosmetické ošetření pleti, povrchové i hloubkové čištění dle typu pleti, kosmetické masáže včetně dekoltu, denní i večerní líčení, dále poskytujeme služby: depilace, manikúra, pedikúra, kadeřnické služby.
[Kladenská 11] [Praha 6 - Vokovice] Více informací

Kosmetika Praha 7 - Studio Koslema

Kosmetika STUDIO KOSLEMA Praha 7 je kosmetika + vizážistika - péče o obličej a tělo. U nás se používá francouzská kosmetika ADM a přístrojové ošetření Duolift expert 2 a klasická kosmetika. Dále se v našem salonu KOSLEMA nachází, madiciální pedikúra, pedikúra, manikúra a nehtová modeláž, masáže, dep...
[V Háji 1 (vchod z ulice Jateční)] [Praha 7 - Holešovice] Více informací
Nabizime slevy

Kosmetika Praha 5 - Salon FRANCOA

Kosmetika Salonu FRANCOA nabízí kosmetická ošetření a péči o pleť, povrchové i hloubkové čištění dle typu pleti, peeling pleti, kosmetické masáže včetně dekoltu, depilace. Dále manikúra a modeláž nehtů, UV gel, pedikúra, turbo-solárium, kadeřnictví - prodlužování a zhušťování vlasů, veškeré kadeřnic...
[Bronzová 2023/27] [Praha 5 - Lužiny] Více informací

Kosmetika Praha 3 - My Cosmetic Praha 3

Moderní kosmetický salón v centru Prahy nabízí, prodloužení a doplnění řas (řasa na řasu), laserové ošetření pleti, čištění pleti s ultrazvukovou špachtlí, regenerační a hydratační ošetření, depilace. Naše kosmetika používá moderní přístroje a produkty s dlouholetou tradicí. Kosmetika My Cosmetic Pr...
[Koněvova 879/63] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Nabizime slevy

Kosmetika Praha 10 - Kosmetický salon ZLATÁ RŮŽE

Kosmetika Praha 10 SALON ZLATÁ RŮŽE se specializuje na problematickou a stárnoucí pleť, ošetření laserem, odborné ošetření zdravotní sestrou, depilace, barvení řas a obočí, skořicové a parafínové zábaly. V našem salonu používáme profesionální přírodní kosmetiku Dr. TEMT LABORATORIES z Rakouska. Nov...
[Pražská 1484/3a] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Kosmetika Praha 5 - STUDIO ANNA

Kosmetika Studia Anna nabízí komplexní služby zaměřené na tvarování postavy, hubnutí, odstranění celulitidy, detoxikaci organismu, odstranění vrásek, omlazení pleti a prodlužování řas.
[Arbesovo náměstí 1028/2] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Kosmetika Praha 3 - Kosmetický salón Hair & Beauty

Kosmetika salonu Fit & Beauty Praha 3 nabízí komplexní řešení pro vaši krásu. Kosmetické ošetření pleti, služby jako frakční laser, laserová diodová epilace, diamantové a další ošetření. V našem salónu se používá kosmetika značky Alcina Renophase a Ericson.
[Přemyslovská 2321/14] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Kosmetika Praha 3 - EUROSTUDIO

Kosmetika EUROSTUDIO Praha 3 má pro vás připraveno líčení přírodní kosmetikou a to denní líčení i večerní líčení pro společenské příležitosti. V našem kosmetickém studiu se používá kosmetika prvotřídní kvality švýcarské značky Juvena. Pro čištění pleti používáme ultrazvukové špachtle.
[Slezská 2219/130] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Salon krásy HOKI.cz - kosmetika

Provozujeme salon krásy, kosmetiku, masáže, lymfodrenáž, manikúru, pedikúru, modeláže nehtů technikou akryl, gelem. Zajišťujeme rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT.
[Lidická 26] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Spa-salon HEALTHY JOY - Kosmetika Praha 5

Spa-Salon HEALTHY JOY nabízí ozdravné a kosmetické programy, které kombinují tradice starověké čínské medicíny a poznatky současné vědy. Na všechny prováděné postupy je použita přírodní kosmetika značky Healthy Joy. Naše novinkou jsou exkluzivné dětské SPA programy.
[Štefanikova 24] [Praha 5 - Smíchov] Více informací
Nabizime praci

Kosmetika Praha 5 - Studio I+M

Kosmetika Studio I+M poskytuje tato služby: Kosmetika, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž - k ošetření se používá kosmetika Germáne de Capuccini, kosmetický přístroj Merllin - laser - okysličení, hydratace, vrásky, akné.
[Brdičkova 1920/3] [Praha 5 - Stodůlky] Více informací

Kosmetika Praha 3 - Kosmetické studio Jitka 14á

Kosmetika, permanentní make-up, trvalá na řasy, manikúra, modelace nehtů, pedikúra, masáže, kadeřnictví, bezbolestná liposukce, radiofrekvence, bodytherm.
[Bořivojova 2421/17] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Kosmetika Praha 4 - STUDIO MARKÝZA

Kosmetika - kosmetické ošetření, depilace horkým voskem, permanentní make-up, mezoterapie, líčení, pedikúra, nehtová modeláž, masáže, lymfoven.
[Malenická 1790/11] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Kosmetika Praha 5 - Salon U Zlaté koruny

KOSMETIKA - péče o tělo, obličej a oči, depilace, aromaterapie, ozonizace, trvalá na řasy, poradenství. VIZÁŽISTIKA - líčení. MANIKÚRA, PEDIKÚRA - péče o ruce a nohy, masáže, peeling, P-Shine. MASÁŽE – rekondiční, schambala, medová, lávové kameny, reiki.
[Vězeňská 913/8] [Praha 1 - Staré Město] Více informací

MIKROPIGMENTACE - Kosmetika Praha 5

Mikropigmentace je novinkou na českém trhu, která přichází z Německa. Jedná se o zjemněnou, bezrizikovou metodu permanentního make-upu, u které je certifikační autoritou garantován špičkový výsledný vzhled klientky.
[Ostrovského 253/3] [Praha 5 - Smíchov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02