96_i8.gif

Kosmetika - Liberec

Výpis zápisů

Kosmetika Liberec - SALON H2O2 - Alena Horáková

SALON H2O2 Liberec jehož součástí služeb je i kosmetika nabízí profesionální péči o pleť i celé tělo. Pracujeme s přípravky GERMAINE DE CAPUCCINI.
[Tyršova 508/5] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - DABLJU STUDIO

Najdete u nás služby jako je kosmetika. provádí - vizážistika - profesionální líčení ke všem příležitostem - testování kosmetiky - barevná tipologie - proměna image - poradenství pro nevěsty
[nám. Soukenné 115/6] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - Studio VIZÁŽ - Jaroslava Peterková

Studio VIZAŽ - Kosmetika pro moderní ženu. Nabízíme ošetření pleti obličeje a těla ultrazvukovým přístrojem, manuální lifting obličeje, bio kosmetika.
[Sokolská 1365] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - LE PLAISIR Lenka Lukešová

Kosmetika Lukešová je připravena k zvýraznění Vaší osobnosti. Permanentní řasy, lifting, depilace, líčení, medová masáž, chemický peeling, proměny.
[Měsíčná 256/2] [Liberec III - Jeřáb] Více informací

EPILA - MUDr. Ivanka Kolomá

Kosmetika, alternativní medicína a poradenství v těchto službách. Nabízíme speciální ošetření laserem - laserová terapie (akné, ekzémy, lupénka, rozšířené žilky, omlazení pleti, zánětlivé projevy, jizvy, odstranění pigmentací, chloupků, výbrus pleti).
[Ještědská 387/32] [Liberec 7] Více informací

Kosmetika Liberec - SALON VERONIKÉ

SALON VERONIKÉ používá pro kosmetické ošetření profesionální kosmetikou značek Germaine de Capucciny, Keenwell, Alcina, Clinians. Mezi naše služby patří trvalá na řasy, líčení svatební, denní i večerní, lepení kamínků na řasy. V nabídce také najdete přístrojovou lymfatickou drenáž.
[nám. Sokolovské 261/17] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - Studio Lilie - Alice Bednářová

Studio Lilie poskytuje kosmetické služby mezi které patří: Kompletní kosmetické ošetření luxusní španělskou kosmetikou Ainhoa, galvanická žehlička, úprava a barvení obočí, řas, peeling, kosmetická masáž. Jako základí kosmetika se ve studiu používá kosmetika značky Salvus a Syn Care.
[Liliová 473/5] [Liberec I - Staré Město] Více informací

Kosmetika Liberec - Ivana Kučerová

Nabízíme ošetření všech typů pleti v příjemném prostředí. Provádíme barvení obočí a řas, depilace, líčení dle módních trendů, omlazující kůry s použitím kyseliny hyaluronové, žehlení pleti galvanickou žehličkou, regenerační vitaminové kůry, ...
[U Náspu 582/6a] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - Jana Fabiánová

Kosmetické služby, kadeřnictví a pedikúra. Služby jsou určena pro dámy i pro pány. Mezi naše kosmetické služby patří poradenství - péče o pleť a líčení. Dále základní ošetření pleti, speciální péči o oční okolí, regenerační zábaly obličeje a dekoltu a mnoho dalšího.
[Rychtářská 609/13] [Liberec] Více informací

Kosmetika Liberec - VERSUS perfectsalon

Salon VERSUS perfectsalon nabízí kosmetické služby.
[Nádvorní 1166/17] [Liberec VI-Rochlice] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02