praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky


Kosmetika Hostivice - STUDIO EFEKT - kosmetický salon Hostivice

Náš kosmetický salon Efekt nabízí KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ značkou Essenthé. Používáme také kosmetické přípravky, ve kterých je obsažena kyselina hyaluronová napomáhající omlazení pleti.
Ošetření přístrojem Vacupress pro péči o obličej i o tělo - detoxikace, vrásky, prokrvení, napnutí pokožky, … .
Manuální liftingová masáž obličeje.
Líčení, prodlužování řas, laminace obočí a řas, tetování obočí, vláskovaní obočí - microblading - což je manuální metoda vykreslování jednotlivých chloupků - výsledkem je přirozeně vypadající a krásný vzhled obočí.
Kosmetické studio disponuje také kosmetickým přístrojem Merlin - laser - na vrásky, akné, okysličení, lišej, pigmentové skvrny, … .
Provádíme mikrojehličkování ( microneedling ) - využití nanotechnologických sér, biomimetických peptidů a rostlinných alternativ botoxu, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a donutí pokožku k omlazujícím a ozdravujícím procesům.
Čištění pleti se provádí ultrazvukovou špachtlí - vyčistí do hloubky, prokrví, dělá peeling a pomocí mikrodermabraze.
NOVĚ: Máme přístroj na dermální kosmetiku DERMAHIGHT - profesionální vysokofrekvenční přístroj s plazmovou infuzí, který má vysoké efekty na pleť, zejména pro dezinfekci pleti, penetraci aktivních látek v sérech, gelových maskách a lifting. Umocňuje hojení, antiaging a zajištuje hydrataci pokožky.
A také DERMA kyslíkovou infuzi, která změkčuje a uvolňuje nahromaděný maz a nečistoty v pórech a čistí tak pleť, okysličuje a distribuuje aktivní látky do hlubších vrstev pleti.

Najdete nás i na Facebooku a Instagramu.
http://www.studioefekt.cz

Adresa
Olivová 1810
253 01 Hostivice

Kontakty
+420 602 344 354
i.svorcikova@seznam.cz


Provozní doba
Po: dle objednání
Út: dle objednání
St: dle objednání
Čt: dle objednání
Pá: dle objednání
So: dle objednání
Ne: dle objednání


Pobočka
Kosmetika - STUDIO EFEKT
V Úvalu 84, Praha 5 - Motol


Přidat firemní zápis

fb-02