96_i8.gif

Kadeřnictví, Holičství - Vysočina

Výpis zápisů

Kadeřnický salon Kateřina Kulíková - kadeřnictví Humpolec

Kadeřnictví Kateřina Kulíková Humpolec nabízí kompletní kadeřnický servis, stříhání vlasů, dámské, pánské i dětské, klasické barvení vlasů, melírování, barevné efekty, vlasové kůry a vyživující zábaly, společenské účesy pro každou příležitost. Kadeřnictví Kateřina Kulíková Humpolec poskytuje i vlaso...
[Rašínova 190] [Humpolec] Více informací

Kadeřnictví Havlíčkův Brod - Ivana Mikešová

Kadeřnictví IVA Havlíčkův Brod poskytuje kompletní dámské, pánské i dětské kadeřnické služby. V kadeřnictví vám zhotoví módní i klasický střih, svatební i společenský účes. Nabídnou barvení, melír, foukanou, trvalou i vlasové poradenství. Kadeřnictví používáme především vlasovou kosmetiku značky ...
[Nádražní 397] [Havlíčkův Brod] Více informací

Kadeřnictví Jihlava - STUDIO HELENA

Kadeřnictví studia HELENA poskytuje kompletní kadeřnické služby pro děti, muže a ženy. Základem pro vytváření skvělého účesů je dobrý střih, znalost kadeřnické chemie a šikovné ruce. Do nabídky kadeřnictví patří i úplná novinka hyaluronový botox do vlasů.
[Čajkovského 656/33] [Jihlava] Více informací

Kadeřnictví Jihlava - Peter’s Hair

V kadeřnictví Peter’s Hair Jihlava pro vás pracuje příjemný mladý team s bohatými zkušenostmi z mnoha odborných kadeřnických seminářů sledující novinky a trendy v kadeřnictví. Nabízíme služby pánského a dámského kadeřnictví – střihy, barvení, mytí vlasů, foukaní, svatební účesy, ...
[Židovská 22] [Jihlava] Více informací

SALON PICASSO - Kadeřnictví Pelhřimov

SALON PICASSO Pelhřimov nabízí profesionální vlasové služby - dámské a pánské kadeřnictví, nové trendy v barvení a stříhání vlasů, řešení problematiky vlasů a vlasové pokožky, relaxační vlasové masáže, společenské a svatební účesy. Profesionální vizážistické služby - denní, večerní a svatební líčení...
[Pražská 1947] [Pelhřimov] Více informací

Kadeřnické studio Energy Style Jihlava - Horáková Iveta

Energy Style kadeřnictví Jihlava je kadeřnický salon pro dámy, pány i děti. Nabízí řešení pro problémy vlasů i pokožky MORPHOSIS HAIR SPA, které řeší obtíže jako jsou padání a řídnutí vlasů.
[Masarykovo náměstí 1101/36] [Jihlava] Více informací

Kadeřnictví Havlíčkův Brod - Vendula Dušátková

Kadeřnictví nabízí kadeřnické služby, jako je barvení, přeliv, melírování, trvalá, prodlužování a zhušťování vlasů, pánské, dámské a dětské střihy.
[Dobrovského 2023] [Havlíčkův Brod] Více informací

Kadeřnictví Pelhřimov - Kadeřnictví Kouzelné nůžky - Pavla M...

Kadeřnictví Kouzelné nůžky Pelhřimov je moderní kadeřnický salón s orientací na nejnovější trendy. Nabízí osobní přístup a profesionální servis podložený mnoha certifikáty. Objednejte se pomocí online rezervace hned teď.
[Tylova 837] [Pelhřimov] Více informací

Kadeřnictví Telč - Jana Bláhová

Provozuji kadeřnictví a holičství v Telči
[Dačická 181] [Telč] Více informací

Kadeřnictví Marková - Telč

V našem kadeřnictví poskytujeme služby pro dámy, pány i děti.
[28.října 557] [Telč] Více informací

HENRIETA - Kadeřnictví Jihlava

Kadeřnictví HENRIETA Jihlava poskytuje kadeřnické služby pro dámy, pany i děti. Stříhání, barvení vlasů, trvalá, melíry.
[Masarykovo náměstí 79/9] [Jihlava] Více informací

Kadeřnictví Mikádo Telč

Ve studiu můžete využít služeb kadeřnictví, pedikúry, základní manikúry, modeláže nehtů a kosmetické služby - tetování, permanentní make-up.
[Staňkova 210] [Telč - Podolí] Více informací

Kadeřnictví Jihlava - Jana Slaninová

Kadeřnictví Slaninová Jihlava nabízí stříhání vlasů pro dámy i pány. Můžete si vybrat klasické střihy, společenské účesy, barvení vlasů, melír, trvalou, ...
[Březinova 4248/62] [Jihlava] Více informací

Kadeřnictví Jihlava - Kadeřník a stylista Petr Petráň

Vytváří běžné i slavnostní účesy - plesové účesy, svatbní účesy, účesy na promoce atd. Používá vlasovou kosmetiku WELLA.
[Husova 1619/4] [Jihlava] Více informací

Kadeřnictví Jihlava - Regenerační salon AFRODITE

Regenerační salon AFRODITE Jihlava nabízí dámské, pánské a dětské kadeřnictví, nehtová rovnátka, modeláž nehtů, manikúru a pedikúru, kosmetické služby..
[Vrchlického 2497/57] [Jihlava] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02