96_i8.gif

Kadeřnictví, Holičství - Praha

Výpis zápisů

Kadeřnictví Praha 10 - Kadeřnictví NICO - Daniela Nožinová

Kadeřnictví NICO Praha 10 nabízí dámské, pánské i dětské kadeřnictví, moderní i klasické střihy, barvení, melírování, účesy – svatební, večerní, drdoly. Mezi naše další služby patří např.: žehlení vlasů, narovnávání, regenerace a prodej vlasové kosmetiky. Součástí kadeřnictví je i solárium a nehtov...
[Bolevecká 264] [Praha 10 - Horní Měcholupy] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Kadeřnictví MOTOL

Kadeřnictví MOTOL Praha 5 poskytuje kompletní kadeřnické služby i bez objednání. Naše kadeřnictví pracuje s vlasovou kosmetikou MATRIX, kterou je možné u nás i zakoupit. Kadeřnice jsou pravidelně proškolovány a inspirovány novými trendy. Přijďte se nechat zkrášlit do příjemného prostředí s profesion...
[V Úvalu 84/1] [Praha 5 - Motol] Více informací

=MONO= Kadeřnictví Praha 6

Kadeřnictví dámské, pánské a dětské, stříhání, barvení, trvalá, společenské a svatební účesy, vlasová kosmetika MATRIX a Intercosmo, vlasové zábaly, kosmetika, líčení denní i večerní, manikúra, pedikúra, modeláž nehtů.
[Kladenská 11] [Praha 6 - Vokovice] Více informací

Salon JENYFER - kadeřnictví Praha 5 - Dana Frojdová

V salonu JENYFER najdete kadeřnictví dámské, pánské, dětské a služby stříhání vlasů, foukaná, barvení vlasů, společenské účesy. Pracujeme s vlasovou kosmetikou Selective a Fanola. Další službou je pedikúra.
[Plzeňská 217/106] [Praha 5 - Košíře] Více informací
Nabizime praci

Kadeřnictví Praha 9 - Relaxační studio KENAZ

Kadeřnictví salonu KENAZ Praha 9 pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou italské značky. V nabídce kadeřnictví najdete klasické i módní střihy, barvení vlasů s dlouhodobým efektem, melír, prodlužování vlasů. Mezi další služby studia KENAZ patří: Prodlužování řas, sauna, masáže, kosmetika (pracuj...
[Bobkova 748/30] [Praha 9 - Černý Most] Více informací
Nabizime praci

Studio Koslema - Kadeřnictví Praha 7

Kadeřnictví KOSLEMA v Praze 7 nabízí - módní střihy, barvení vlasů, melírování, masáže hlavy, rekonstrukce vlasů. Prodej vlasové kosmetiky značky L´OREAL, Kérastase. Kosmetika + vizážistika - péče o obličej a tělo francouzskou kosmetikou ADM a přístrojem Duolift expert 2, klasická kosmetika. Dále...
[V Háji 1 (vchod z ulice Jateční)] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Salon FRANCOA

Kadeřnictví FRANCOA Praha 5 nabízí - prodlužování a zhušťování vlasů, veškeré kadeřnické služby. Dále nabízíme manikúru a modeláž nehtů, UV gel, lak pro posílení přírodních nehtů, pedikúra, kosmetika, depilace, turbo-solárium. NOVĚ masáže. Kadeřnictví FRANCOA najdete i na facebooku - salon franco...
[Bronzová 2023/27] [Praha 5 - Lužiny] Více informací

Kadeřnictví Praha 3 - Kadeřnický salon EXCLUSIVE Praha 3

Kadeřnictví EXCLUSIVE Praha 3 si zakládá na perfektním propracovaném střihu, sleduje nové trendy a stále se na školeních zdokonalují. V nabídce služeb kadeřnictví najdete střihání, foukání, mytí, melír, barvení vlasů, regenerace, styling, večerní, společenské a plesové účesy, svatební účesy, keratin...
[Koněvova 879/63] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Nabizime slevy

Kadeřnictví Praha 8 - Salon PERLA

Stylové kadeřnické studio provozuje dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Profesionálně vyškolený personál kadeřnictví vám vytvoří jak klasické a moderní střihy, tak svatební a společenské účesy. Také u nás najdete služby jako je kosmetika, masáže, manikúra, pedikúra.
[Služská 1865/15] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Relax centrum Vinoř - Kadeřnictví Praha 9 Vinoř

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví v novém moderně vybaveném prostředí s domácí atmosférou a profesionálním přístupem Vám nabízí: Stříhání, melíry, masky na vlasy (zábaly), barvení vlasů, společenské a svatební účesy, poradenství. Součástí relax centra je i pedikúra.
[Živanická 235 (vchod z Mladoboleslavské)] [Praha 9 - Vinoř] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Salon Laurent

Salon Laurent pracuje s vysoce kvalitní vlasovou kosmetikou, kvalitní keratin JUVEXIN. Nabízí i prodlužování vlasů, pánské barvy na vlasy. Najde zde kadeřnice s mnohaletou praxí a optimismem, vnímavé v oblasti poradenství a typologie, kreativní v tvorbě účesů.
[Staropramenná 221/25] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Kadeřnictví Praha 8 - Studio AMBIANC Marie Haniaková

Stylové kadeřnictví AMBIANC nabízí kompletní kadeřnické služby, profesionálně vyškoleny personál s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Najdete zde nejnovější trendy střihů, melírů a barev. Skvěle zvládáme i společenské a svatební účesy, prodlužování vlasů.
[Dopraváků 749/3] [Praha 8 - Dolní Chabry] Více informací

Kadeřnictví U STUDÁNKY Praha 7 - Hana Šotolová

U STUDÁNKY je kadeřnictví pánské i dámské, kosmetika nabízí líčení, depilace, galvanická žehlička, přípravky značky Vichy, La Roche Posay.
[U Studánky 27] [Praha 7 - Bubeneč] Více informací

Kadeřnictví Praha 8 - Salon Monika

Nabízíme kadeřnické služby - dámské, pánské i dětské kadeřnictví, stříhání, foukaná, barvení, melírování, společenské účesy, svatební účesy. Dále provádíme mokrou pedikúru.
[Famfulíkova 1133] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Kadeřnictví Praha 2 - Salon ALLA - Grigory Pankov

Salon ALLA kadeřnictví Praha 2 nabízí veškeré kadeřnické služby dle posledních módních tendencí z oblasti barvení a ondulace. Mezi naše specializace patří výroba paruk a příčesků, prodlužování vlasů, ale také manikúra, pedikúra.
[Mánesova 77] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02