96_i8.gif

Kadeřnictví, Holičství - Praha

Výpis zápisů

Kadeřnictví NICO Praha 10 - Daniela Nožinová

Kadeřnictví NICO Praha 10 nabízí dámské, pánské i dětské kadeřnické služby, moderní i klasické střihy, barvení, melírování, účesy – svatební, večerní, drdoly. Mezi naše další služby patří např.: žehlení vlasů, narovnávání, regenerace a prodej vlasové kosmetiky. Součástí kadeřnictví je i solárium a ...
[Bolevecká 264] [Praha 10 - Horní Měcholupy] Více informací

=MONO= Kadeřnictví Praha 6

Kadeřnictví dámské, pánské a dětské, stříhání, barvení, trvalá, společenské a svatební účesy, vlasová kosmetika MATRIX a Intercosmo, vlasové zábaly, kosmetika, líčení denní i večerní, manikúra, pedikúra, modeláž nehtů.
[Kladenská 11] [Praha 6 - Vokovice] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Kadeřnictví MOTOL

Kadeřnictví MOTOL Praha 5 poskytuje kompletní kadeřnické služby i bez objednání. Naše kadeřnictví pracuje s vlasovou kosmetikou MATRIX, kterou je možné u nás i zakoupit. Kadeřnice jsou pravidelně proškolovány a inspirovány novými trendy. Přijďte se nechat zkrášlit do příjemného prostředí s profesion...
[V Úvalu 84/1] [Praha 5 - Motol] Více informací

Salon JENYFER - kadeřnictví Praha 5 - Dana Frojdová

V salonu JENYFER najdete kadeřnictví dámské, pánské, dětské a služby stříhání vlasů, foukaná, barvení vlasů, společenské účesy. Pracujeme s vlasovou kosmetikou Selective a Fanola. Další službou je pedikúra.
[Plzeňská 217/106] [Praha 5 - Košíře] Více informací
Nabizime praci

Studio Koslema - Kadeřnictví Praha 7

Kadeřnictví KOSLEMA v Praze 7 nabízí - módní střihy, barvení vlasů, melírování, masáže hlavy, rekonstrukce vlasů. Prodej vlasové kosmetiky značky L´OREAL, Kérastase. Kosmetika + vizážistika - péče o obličej a tělo francouzskou kosmetikou ADM a přístrojem Duolift expert 2, klasická kosmetika. Dále...
[V Háji 1 (vchod z ulice Jateční)] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Salon FRANCOA

Kadeřnictví FRANCOA Praha 5 nabízí - prodlužování a zhušťování vlasů, veškeré kadeřnické služby. Dále nabízíme manikúru a modeláž nehtů, UV gel, lak pro posílení přírodních nehtů, pedikúra, kosmetika, depilace, turbo-solárium. NOVĚ masáže. Kadeřnictví FRANCOA najdete i na facebooku - salon franco...
[Bronzová 2023/27] [Praha 5 - Lužiny] Více informací

Kadeřnictví Praha 3 - Kadeřnický salon EXCLUSIVE Praha 3

Kadeřnictví EXCLUSIVE Praha 3 si zakládá na perfektním propracovaném střihu, sleduje nové trendy a stále se na školeních zdokonalují. V nabídce služeb kadeřnictví najdete střihání, foukání, mytí, melír, barvení vlasů, regenerace, styling, večerní, společenské a plesové účesy, svatební účesy, keratin...
[Koněvova 879/63] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Nabizime slevy

Kadeřnictví Praha 8 - Salon PERLA

Stylové kadeřnické studio provozuje dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Profesionálně vyškolený personál kadeřnictví vám vytvoří jak klasické a moderní střihy, tak svatební a společenské účesy. Také u nás najdete služby jako je kosmetika, masáže, manikúra, pedikúra.
[Služská 1865/15] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Relax centrum Vinoř - Kadeřnictví Praha 9 Vinoř

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví v novém moderně vybaveném prostředí s domácí atmosférou a profesionálním přístupem Vám nabízí: Stříhání, melíry, masky na vlasy (zábaly), barvení vlasů, společenské a svatební účesy, poradenství. Součástí relax centra je i pedikúra.
[Živanická 235 (vchod z Mladoboleslavské)] [Praha 9 - Vinoř] Více informací

Kadeřnictví Praha 5 - Salon Laurent

Salon Laurent pracuje s vysoce kvalitní vlasovou kosmetikou, kvalitní keratin JUVEXIN. Nabízí i prodlužování vlasů, pánské barvy na vlasy. Najde zde kadeřnice s mnohaletou praxí a optimismem, vnímavé v oblasti poradenství a typologie, kreativní v tvorbě účesů.
[Staropramenná 221/25] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Kadeřnictví Praha 8 - Studio AMBIANC Marie Haniaková

Stylové kadeřnictví AMBIANC nabízí kompletní kadeřnické služby, profesionálně vyškoleny personál s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty. Najdete zde nejnovější trendy střihů, melírů a barev. Skvěle zvládáme i společenské a svatební účesy, prodlužování vlasů.
[Dopraváků 749/3] [Praha 8 - Dolní Chabry] Více informací

Kadeřnictví Praha 8 - Salon Monika

Nabízíme kadeřnické služby - dámské, pánské i dětské kadeřnictví, stříhání, foukaná, barvení, melírování, společenské účesy, svatební účesy. Dále provádíme mokrou pedikúru.
[Famfulíkova 1133] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Kadeřnictví Praha 4 - Miluše Vajnarová

Nabízíme stříhání, barvení, melírování, reprezentativní společenské účesy, trvalá ondulace. Dále pedikúra 1 den v týdnu.
[Jihlavská 524/66] [Praha 4 - Michle] Více informací

Kadeřnictví ONYX

Pánské, dámské, dětské kadeřnictví a holičství, moderní styl střihů, trvalé ondulace, barvení, melírování, spol. a svatební účesy, regenerační kůry, parkování.
[Donovalská 1659/32] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Salon FAME - kadeřnictví Praha 2

Kadeřnctví - péče o vlasy kosmetikou Alfaparf Milano, střih, barvení vlasů, prodlužování vlasů keratinem - délka až 75 cm, kosmetika, bar. Provádíme diagnózu vlasů a vlasové pokožky pomocí mikrokamery.
[Anglická 388/1] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02