96_i8.gif

Kdo mi to Vyléčí / Zkrášlí - Estetická medicína

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

AZARA studio

Nabízíme nejnovější metodu neinvazivní liposukce kryolipolýzu s impozantními výsledky odbourávání tuků. Dále cvičící podtlakové stroje na formování a zeštíhlení postavy.
[Náchodská 1866/177] [Praha 9] Více informací

MIKROPIGMENTACE - Estetika

Použitím laserové hlavice RFLight Platinum přístroje DERMAX WAVE jsme schopni vám pomoci s permanentním odstraněním chloupků, pigmentových skvrn, čištěním pleti a redukcí vrásek.
[Ostrovského 253/3] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

MEDICAL pro linii

Provádíme estetickou medicínu, odstranění celulitidy, hubnutí, bezbolestnou liposukci, lymfodrenáž. Zabýváme se tvarováním postavy a používáme moderní přístroj estetické medicíny EXILIS. Nabízíme i různé masáže. Redukce tuku. Domácí prostředí.
[Skalice u České Lípy 118] [Skalice u České Lípy] Více informací

DH Medical Wellness, s.r.o.

Estetická medicína je významným oborem naší činnosti. Odstraňování vrásek (botulotoxin, Botox), výplně obličejových rýh a vrásek a augmentace (zvětšování) rtů (kyselina hyaluronová, Juvéderm). Více na našich internetových stránkách.
[Hrnčířská 2985] [Česká Lípa] Více informací

Centrum laserové estetiky a.s.

Nabízíme laserové a estetické zákroky, inkontinence, řešení akné, dermatologické vyšetření znamének, celulitida a zeštíhlení postavy.
[Bělehradská 88] [Praha 2] Více informací

C.E.M.

Jsme laserové centrum zaměřené na obor estetická medicína a ostatní služby-kosmetika. Nabízíme zákroky jako nebolestivá liposukce ultrazvukem, odstranění celulitidy, korekce akné, jizev, odstranění znamének, kožních výrůstků a pigmentových skvrn.
[U Nemocnice 2115/4] [Svitavy - Předměstí] Více informací

Zdeňka Stavíčková

Klinika plastické chirurgie. Nabízíme: operace horních a dolních víček, zvětšení rtu operačně, modelace prsů, operace ušních boltců, liposukce, transplantace vlasů a další.
[Berkova 38/34] [Brno] Více informací

MUDr.Zdena Stratilová - Medica Aesthetica

Nabízíme estetickou chirurgii, korektní dermatologii, laserovou terapii, lékařskou kosmetiku.
[Viniční 235,poliklinika Viniční] [Brno] Více informací

Privátní klinika RIVA,s.r.o.

Privátní klinika estetické medicíny:plastická chirurgie - korekce jizev a tetováže, operace prsou, mastopexe, liposukce, injekční lipolýza, gluteální implantát a další.
[Hlinky 122/48] [Brno] Více informací

MUDr. Jiřina Procházková - Kožní ordinace

Kožní ordinace zajišťuje poradenství v estetické chirurgii a lékařské kosmetice.
[Velkopavlovická 25] [Brno-Vinohrady] Více informací

Lasercentra Morava s.r.o.

Zařízení s mnohaletou tradicí v oborech estetická stomatologie, implantologie, laserová chirurgie, kosmetologie a plastická chirurgie. Zejména se specializujeme na zubní implantáty, bělení zubů, aplikaci botoxu a kolagenu a odstranění chrápání.
[Masarykova 12] [Brno] Více informací

LAUREA,spol.s r.o. - První privátní klinika

Estetická a plastická chirurgie nabízí celé spektrum estetické chirurgie, laserového studia a stomatologie. Provádí korektury obličeje, modelace prsů, liposukce, transplantace vlastních vlasů, vyhlazení vrásek, bělení zubů. 100% odbornost a kvalita.
[Bulharská 29] [Brno] Více informací

Klinika GHC Praha

Nabízíme širokou škálu zákroků z oboru plastická chirurgie, ať už je to plastická operace nosu, plastika očních víček, plastika rtů, plastika obličeje a krku (facelift) nebo plastika prsou. K nejčastějším zákrokům patří liposukce (vibrační liposukce).
[Krakovská 8/581] [Praha 2] Více informací

Studio MaRe - Markéta Vesecká

Naše služby: Přístrojová lymfodrenáž, ošetření celulitidy, masáže, celkové formování postavy.
[Anastázova 16/8] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

AURA MEDICAL CLINIC s.r.o.

Centrum regenerativní a estetické medicíny, kde provádíme zákroky jako je liposukce (Liposukce spočívá v odstranění nadměrných tukových zásob. Výsledky liposukce jsou trvalé.), plastika prsou, plastika nosu, uší, plastika stehen a mnoho dalších.
[Koněvova 31/235] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02