96_i8.gif

Kdo mi to Vyléčí / Zkrášlí - Alternativní medicína

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Stojí za pozornost (Zajímavosti, Tipy, Rady, Články, Recenze z této kategorie)

Alternativní medicína, nebo návrat ke kořenům?


„Lékař léčí, příroda uzdravuje,“ praví jedno moudré přísloví, které má spousta těch, co se zabývají alternativní medicínou, ve svém logu. A najdeme mezi nimi i plno lékařů s titulem MUDr., kteří pomáhají v uzdravování.

 

K metodám ceněným už po staletí patří léčba za pomoci léčivých bylin a preparátů. Již naši předci se obraceli se svými problémy na „báby kořenářky“. Dnes máme obrovskou možnost výběru, co se týče léčivých bylinných přípravků a to i z exotických zemí.


A nejde jen o pití čajů, nebo zábaly, léčit se můžeme i pomocí éterických olejů, kapek, koupelí či bylinných masáží. Léčit nás může i sám léčitel, a to za pomoci léčivé síly vycházející z dlaní, ostatně intuitivně se tak léčíme všichni, téměř každý má ve zvyku tišit bolavé místo přitisknutou dlaní, tak proč nevyzkoušet, jaké zázraky dokážou ti, co se tomuto léčení věnují ve své praxi.


Základem alternativní medicíny bývá holistický přístup (celostní přístup). Alternativní medicína, na rozdíl od té klasické, bere v potaz člověka jako celek, takže se zaměřuje i na naši psychiku. Na to, jak myslíme, zda nás netíží nějaké bloky z minulosti, sahaje až do našeho dětství. Tato metoda se nazývá regresní terapie.


Vyzkoušet můžeme i léčivou sílu vzácných minerálů nebo šperků. Účinná je také harmonizace čaker, které ovlivňují proudění energie v těle a mají vliv na to, jak se cítíme. Pustit se můžeme do meditací, nácviku správné techniky dýchání a mnoha dalšího… Stačí nahlédnout do široké nabídky katalogu.

Sdílet na Facebooku Číst dále
Výpis zápisů

DAEL - Přírodní produkty z ALOE VERA

Pravá ALOE VERA z Kanárských ostrovů - elixír věčného mládí. Aloe Vera posiluje imunitní systém, pomáhá k detoxikaci trávicího traktu, používá se na popáleniny, kožní poranění, záněty, bodnutí hmyzem, ekzémy, ale také třeba jako prevence padání vlasů nebo dokonce na jaterní problémy. Aloe Vera umí...
[Veletržní 235/21] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

BOHEMIA CENTRUM, Regenerace a alternativní medicína Praha 8

Naše centrum vám nabízí široké spektrum služeb. Poskytujeme kvalitní a komplexní péči pro všechny, kdo preferují osobní a rodinný přístup. Služby alternativní medicíny jsou určeny všem zájemcům o léčbu příčin nemocí. Nabízíme vám včasnou léčbu již propukající nemoci nebo její úplné odvrácení. Řadí...
[Palmovka 7] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Alternativní medicína Praha 3 - Studio VITALITY

Prevence civilizačních chorob. Poradenství a prodej - zdravá výživa a koření, levitovaná voda, doplňky zdravé výživy. Masáže.
[Křížkovského 10] [Praha 3] Více informací

Alternativní medicína Vysoké Mýto - Studio pro Tebe - Mirosl...

NLS energetická diagnostika, masáže, ruční lymfatická masáž, spina touch, lávové kameny, baňkování, regenerační program, lázeňský program, cvičení SM systém, kurzy SM systému a Spinal touch.
[Foersterova 155] [Vysoké Mýto] Více informací

Alternativní medicína - Glukánek - PROMEDY s.r.o

Diagnostikování zdravotního stavu pomocí IRIS a INFOLAKMUSu, objevení příčin zdravotních problémů a návrh řešení. PROREGENOL pro posílení imunity.
[Masarykovo náměstí 22] [Třebechovice pod Orebem] Více informací

Léčivé rostliny Havič

Pordenství v oblasti zdraví přírodní cestou. Bylinné čaje, samostatné byliny, sirupy, tinktury, masti, přírodní kosmetika, doplňkový sortiment, keramika.
[Moskevská 33/29] [Liberec 4] Více informací

Vitální svět Litoměřice

Tarotová numerologie, léčení čaker, škola meditace, Shamballa, přednášky na téma: astrologie, ayurvéda, transformační energie, mandaly, aj. Prodej knih, tarotových karet, kamenů, amuletů, svíček, bylinných doplňků stravy, mastí a vonných esencí.
[Velká Krajská 5/46] [Litoměřice] Více informací

Lidmila Bohovicová - Cestovní kancelář Balneola

Rehabilitační pobyty v termálních koupelích, Podhajská na Slovensku. Prodej bylinných produktů Energy z léčivé vody, testování zdraví a návrh léčby. Amway, internetový obchod, výrobky z orgonitu.
[Smilova 704] [Pardubice] Více informací

Aurea medica, s.r.o.

Prodej zdravotních výrobků - MO, VO, odborné konzultace. Nabízíme perličkové lázně, biolampy, masážní přístroje, bylinné oleje, orto bandáže, magnetoterapii, akupresuru, masážní lehátka, produkty péče o prsy, myostimulátory, tlakoměry, termovaky.
[Šimáčkova 249/35] [Brno-Líšeň] Více informací

Světluška, s.r.o.

Prodejny čajů, bylin, koření, výrobků Dědka Kořenáře, kosmetiky ATOK Hádek, produktů firmy NADĚJE, originálních čajů firmy POPOV a Vladimíra Grešíka atd. V našich obchodech naleznete více jak 7000 výrobků pro zdraví těla i ducha.
[Staré náměstí 24/25] [Brno-Přízřenice] Více informací

Energy Group, a.s.

Výroba a prodej přírodních bylinných preparátů a regenerační kosmetiky. Nabídka odborného poradenství, přednášek, seminářů a kosmetických školení.
[Divadelní 603/3] [Brno-město] Více informací

Alternativní medicína Brno - STUDIO HEDIS Iva Hédlová

Nabídka služeb a poradenství v oblasti alternativní medicíny a zdraví. Výroba potravinových doplňků. Provádění reiki a psychoterapií.
[Absolonova 632/6] [Brno - Komín] Více informací

KLINIKA TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Jsme vysoce odborné pracoviště provozující diagnostiku a léčebnou terapii v duchu tradiční čínské medicíny. Skládá se z fytoterapie (= bylinná léčba), akupunktura, dietetika, masáže tuina a energetické cvičení qigong (čchikung).
[Národní 11] [Praha 1] Více informací

Martin Hamák - COMTECH

Nabídka léčby prostřednictvím reiki, deeksha a shamballa
[Labská kotlina 973/19] [Hradec Králové] Více informací

Libuše Švecová

Nabídka regresní terapie, karmické numerologie a výkladu karet, pořádání partnerských seminářů
[Zamenhofova 1181/7] [Hradec Králové-Pražské Předměstí] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02