Reklamní zápisy
Výpis zápisů

BIO Farma Lichkovský dvůr

Farma Lichkovský dvůr nabízí prodej mléčných výrobků v BIO kvalitě. Veškeré mléčné výrobky se vyrábí z mléka krav, koz a ovcí chovaných na naší bio farmě Lichkovský dvůr. Na naší farmě si můžete zakoupit celou řadu mléčných výrobků jako například, mléko, sýry, jogurty, zákysy, máslo, tvaroh (měkký, ...
[Lichkov 116] [Lichkov] Více informací

Daškova cukrárna - Chlumec nad Cidlinou

Daškova cukrárna Chlumec nad Cidlinou je rodinná cukrárna s vlastní výrobou a prodejem cukrářských výrobků. Pečeme výrobky na zakázku: dorty svatební, narozeninové, atypické, dětské, dále zákusky, koláče, svatební koláčky, vánoční pečivo - cukroví, vánočky, mazance, chlebíčky, rautové chuťovky, ob...
[Klicperovo náměstí 58] [Chlumec nad Cidlinou I] Více informací

Zdravá strava Vegetka - Praha 6

Pro milovníky zdravé stravy je tu veganská restaurace VEGETKA Praha 6 nabízející zdravá jídla plná čerstvé zeleniny, mořských řas, hub shitake a sójového masa. Vaříme bez mléka, sýrů a vajíček, naše jídla neobsahují konzervanty a umělé přísady. Najdete nás v blízkosti zastávky metra Dejvická.
[Kafkova 605/16] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Restaurace Praha 6 - Veganská restaurace Vegetka

Naše veganská restaurace VEGETKA se nachází v blízkosti zastávky metra Dejvická, Praha 6. Vaříme bez mléka, sýrů a vajíček, naše jídla neobsahují konzervanty a umělé přísady. Veganská jídla jsou plná čerstvé zeleniny, mořských řas, hub shitake a sójového masa.
[Kafkova 605/16] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Jarolímkovy lahůdky - Nový Knín (okr. Příbram)

Jarolímkovy lahůdky Nový Knín pro vás připraví chlebíčky, jednohubky, saláty, pomazánky, utopence, rybí speciality i s možností rozvozu a zajištění cateringu, příprava pro svatební hostiny a různé společenské akce. Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Každodenní výroba chlebíčků a dalších lahů...
[Vilova 296] [Nový Knín] Více informací

Vinotéka Praha 4 Michle - VINOTÉKA NA NUSELSKÉ

Vinotéka "Na Nuselské" Praha 4 nabízí sudová vína z Moravy, destiláty a lahvová vína z Moravy i ze zahraničí. Příjemné posezení u krbu, něco dobrého k vínu, klobásky, sýry, paštiky ... . Nekuřácké prostředí.
[Nuselská 785/80] [Praha 4 - Michle] Více informací

VINNÝ SKLEP - Vinařství Kocián Kutná Hora

Vinařství Kocián Kutná Hora se zaměřuje na prodej a propagaci vín vlastní výroby. Vinný sklep nabízí pravidelné ochutnávky a služby spojené s výrobou a prodejem vína.
[Uhelná 599/5] [Kutná Hora] Více informací

Restaurace Mladá Boleslav - Restaurace Hejtmanka

Restaurace s širokou nabídkou jídel. Svým hostům nabízíme příjemnou atmosféru, kvalitní jídla a správně vychlazené tankové pivo Krušovice. Restaurace Hejtmanka je skvělou volbou také v případě, pokud chcete uspořádat oslavu, raut, firemní večírek a nebo svatební hostinu.
[Pražská 92] [Mladá Boleslav] Více informací

Vinotéka Brandýs nad Labem - Vinotéka MÁRINKA

Vinotéka MÁRINKA vás přivítá širokou nabídkou vín. V nabídce naleznete stáčená moravská vína 17 druhů. Též značková lahvová vína, dárkové balení vín, točená limonáda bez umělých sladidel, medovina, sypané čaje, kávu, koření, novoborské sklo, dárkové zboží, moravské preclíky. Pořádáme řízené degustac...
[Komenského 41/2] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Cukrárna Slaný - CUKRÁRNA NA HŘIŠTI KOCOUR

Cukrárna na dětském hřišti KOCOUR Slaný pro vás má k příjemnému posezení připraveny zákusky, dorty, chlebíčky i dobrou kávu. Pro nejmenší je k dispozici za špatného počasí dětský koutek, za slunečných dnů posezení venku, ale také zmrzlina, či ledová tříšť. Cukrárna umožňuje pořádat narozeninové osla...
[Na Sadech 174] [Slaný] Více informací

Cukrárna Za Rohem - Cukrářství Mnichovo Hradiště

Rodinné cukrářství Za Rohem Mnichovo Hradiště je tradiční cukrářská výroba zákusků, dortů, dorty na objednávku - dětské dorty, atypické, patrové, sportovní a svatební dorty. Dále pečeme svatební koláčky, vyrábíme zmrzlinové poháry, pralinky. Pečeme i vánoční cukroví. Pečení a zdobení perníčků, dle s...
[Víta Nejedlého 279] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Restaurace Na Bejkárně Benešov - Miloslav Vovsík

Na Bejkárně je restaurace, kde se připravuje klasická česká kuchyně. Restaurace má 200 míst, oddělený salonek 35 míst, pořádáme svatební hostiny, veškeré firemní i soukromé akce, zimní terasa.
[Hodějovského 1707] [Benešov] Více informací

Vinotéka U Angie - Teplice

Vinotéka U Angie má v nabídce kvalitní sudová moravská i zahraniční vína, lahvová vína, beg 5 l, 3 l, doplňkový prodej, dárkové předměty (vonné svíčky a vosky, kazety na otevírání vín, domácí preclíky - výborně chutnají k vínu.
[U Červeného kostela 280] [Teplice] Více informací

Restaurace Poděbrady - Restaurace U Langrů

Kuchyně Restaurace U Langrů Poděbrady nabízí české speciality - teplé i studené pokrmy, čepujeme Plzeň 12°, tmavý Kozel, Kozel 11° a Gambrinus 10°. Dále nabízíme široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, příjemné prostředí, vstřícná obsluha i venkovní zahrádka.
[Mírová 1070] [Poděbrady] Více informací

Cukrárna U Brány - Jihlava

Naše kavárna, cukrárna nabízí vlastní výrobu zákusků, svatebních, dětských i narozeninových dortů, minizákusků, zmrzlinové i ovocné poháry.
[Matky Boží 1033/37] [Jihlava] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02