Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Empaire s.r.o.

Sklepní vinárna, v samém centru města Brna, v areálu Staré radnice, v moravském stylu se širokou nabídkou moravských vín a výbornou kuchyní. V pátek živá produkce cimbálové muziky.
[Mečova 5] [Brno] Více informací

Šindlerův dvůr s.r.o.

Nabízíme posezení ve stylové vinárně, v příjemné atmosféře, u svíček. Tradiční česká kuchyně, hotová jídla, jídla na objednávku, speciality.
[Zahradnická 56] [Krmelín] Více informací

DOMINO - vinárna Praha 9

V naší vinárně jste kdykoli srdečně vítáni a to i se svými přáteli či partnery v obchodě či životě. Kapacita naší vinárny Domino je 60 míst zajišťujících pro Vás dostatek místa, pohodlí i zkušené a přÍjemné obsluhy, která akceptuje Vaše přání přesně tak, jak je u nás dlouholetým zvykem.
[Ašská 107] [Praha 9 - Letňany] Více informací

LaJa s.r.o.

Hotelová vinárna restaurce - kapacita 50 míst, kvalitní moravská vína, pořádání svateb, oslav narozenin, rautů a jiných společenských událostí.
[Domašov č.21] [Bělá pod Pradědem] Více informací

BOLERO JS s.r.o.

Vinárna restaurce přímo v penzionu - kapacita 85 míst, možnost uzavřené společnosti, pořádání společenských večírků, oslav....
[U dráhy 86] [Moravská Nová Ves] Více informací

PENZION u Pichlů s.r.o.

Výrobce jakostních a přívlastkových vín z Velkopavlovické vinařské oblasti z vinařské obce Velké Bílovice.
[náměstí T.G.Masaryka 141] [Bechyně] Více informací

YVDUS s.r.o.

V hotelu se nachází restaurace, kde dominuje obrovský krb na kterém se připravují speciality přímo před zraky hostů (40 míst), dále bar, vinárna (25 míst), salónek (40 míst), kde se dají pořádat různá školení, semináře, svatební hostiny, rodinné oslavy či jákekoliv jiné akce.
[Vsetínská 111] [Karolinka] Více informací

STYLGASTRO s.r.o.

Srdečně Vás zveme k posezení v příjemném prostředí u skleničky dobrého vína, ke kterému si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel.
[J.V.Sládka 35] [Frýdek-Místek] Více informací

ROMILO s.r.o.

Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředí, bohatou zábavu, plný jídelní a nápojový lístek. V naší vinárně se každý víkend konají diskotéky, oldies party či večery s živou hudbou.
[Veselská 1321] [Strážnice] Více informací

THALIE s.r.o.

Restaurace a stylová vinárna nabízí: svatby, hostiny, rauty, promoce, narozeniny, firemní a společenské akce,…
[Rooseveltova 14] [Brno] Více informací

Dalibor Tesař

Ve sklepních prostorech 700 let starého gotického domu vás čeká spoustu skvělých gastronomických zážitků a kvalitní víno z celého světa.
[Horní náměstí 289/52] [Opava] Více informací

Karel Palán

Restaurant vyniká znamenitými zvěřinovými specialitami. Restaurace 30 míst, vinárna 40 míst, sál 120 míst.
[Perknov 1717] [Havlíčkův Brod] Více informací

Roman Šťavík

Nabízíme: ochutnávku vín mnoha odrůd od jakostních po výběry, selská kvalitní vína - sudová i lahvová, na přání hosta vaříme teplou kuchyni, vhodné pro firemní večírky a různé rodinné oslavy.
[Dlouhá 6/2] [Velké Pavlovice] Více informací

Marie Veselá

Mikulovská vinárna - to je především skvělá kuchyně. Každý den pro Vás připravujeme více než 120 druhů různých specialit z ryb, mořských plodů, zvěřiny, steaků, ale také těstoviny a pravou italskou pizzu.
[Nerudova 98] [Jičín - Staré Město] Více informací

František Moravec

Restaurace a vinárna v Mikulově Vám nabízí: posezení v klidném a příjemném prostředí s bohatou nabídkou jídel české i zahraniční kuchyně.
[1.května 610] [Mikulov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02