Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Zaječský vinný sklep

Restaurace Zaječský vinný sklep Ostrava je stylová vinárna s exkluzivní kuchyní a servisem. A naše unikátní vinotéka splní přání i toho nejnáročnějšího hosta.
[28. října 2020/231] [Ostrava-Mariánské Hory] Více informací

Petr Novák

Pension Dalmo Vám nabízí: ubytování, vinárna - velký výběr minutkových jídel, široký sortiment českých i zahraničních vín, kadeřnictví, venkovní bazén a mnoho dalších služeb.
[Malá 46] [Sedlec-Prčice] Více informací

Tibor Bednář

Ve sklepeních pod penzionem Aurelius je umístěna Vinárna U Bednářů, ve které Vám můžeme nabídnout ta nejkvalitnější moravská vína a kulinářské speciality.
[Družstevní č.218] [Pavlov] Více informací

Pension a vinárna Monika

Vinárna nabízí pořádání různých oslav, večírku , svateb, smutečních hostin, atd. Mícháme alkoholické i nealkoholické nápoje dle přání zákazníka. V kuchyni Vám připravíme chutná jídla dle aktuálního jídelního lístku. Přijďte se dobře najíst a popít v útulném prostředí.
[Boleslavská 54] [Tišice - Chrást] Více informací

Vinotéka & vinárna Kaštánek

Vinotéka a vinárna nabízí 30 druhů sudových vín a 600 druhů moravských a zahraničních lahvových vín. Dále je zde na víběr z alkoholických i nealkoholických nápojů, slivovic, koňaků, sommelierských potřeb, dárkových obalů na vína a mnohem víc.
[Kosinova 2] [Olomouc] Více informací

Vinárna Koliba - Rudolf ALTMAN

Ve vinárně jsou k dispozici výborná kulinářská díla zdejších kuchařů a kuchařek. Velmi příjemné prostředí umocňuje většinou živá hudba, případně reprodukovaná hudba, profesionální obsluha. Koliba je přímo stvořená ke všem druhům oslav.
[Újezd 1] [Újezd] Více informací

Wornell, spol. s r.o.

Vinný sklep se nachází přímo v Hotelu Drnholec.
[Náměstí svobody 5/8] [Drnholec] Více informací

Vinárna U Mansfelda

Stylová vinárna se nachází v nově zrekonstruovaných sklepních prostorách. Prostory vinárny jsou důkazem krásy starých, kvalitně udržovaných budov, se čtyřmi oddělenými salónky v odlišných barvách.
[Dřevěná 9] [Plzeň] Více informací

Bečovská Hradní s.r.o.

Vinný sklípek a vinotéka - kapacita 30 míst. Naše vinotéka je zásobena kvalitními moravskými víny od firmy Livi Dubňany. Vinný sklípek je vhodný pro romantické posezení při svíčkách či pro uzavřenou společnost.
[nám.5.května 19] [Bečov nad Teplou] Více informací

Kavárna Barunka

BARUNKA Vás přivítá příjemnou atmosférou, která láká k posezení u výborné kávy ETERNITY ESPRESO 100% ARABICA, čaje či dezertu nejvyšší kvality. Káva s nádechem kakaa a lískového oříšku.
[17. listopadu 646/10] [Ostrava - Poruba] Více informací

Kolomazník Group spol. s r.o.

Restaurace s vinárnou - v naší restauraci najdete velký výběr skvělých jídel připravované z vybraných surovin s důrazem na moderní trendy v gastronomii.
[Liboš 136] [Liboš] Více informací

CANTARE s.r.o.

Hotel N se nachází v Příměticích, které jsou okrajovou částí Znojma. Jeho poloha ve známé vinařské oblasti je více než strategická.
[Přímětice 62] [Přímětice] Více informací

Restaurace U Dvořáků

Vinný restaurant nabízí příjemné posezení ve vinném sklípku i na letní terase. Nabízíme odrůdová bílá i červená vína, bílá, růžová i červená s přívlastkem, šumivá vína.
[Vinohradská 248] [Uherské Hradiště - Mařatice] Více informací

Potraviny INTRAL s.r.o.

V naší vinárně jste kdykoli srdečně vítáni a to i se svými přáteli či partnery v obchodě či životě. Kapacita naší vinárny Domino je 60 míst zajišťujících pro Vás dostatek místa, pohodlí i zkušené a přÍjemné obsluhy, která akceptuje Vaše přání přesně tak,
[Horní náměstí 265/19] [Znojmo] Více informací

SPOLCENTRUM, s.r.o.

Dovolujeme si Vás pozvat k posezení do stylové vinárny ve Slunečním dvoře, kde si můžete vychutnávání kvalitních vín zpříjemnit hrou Petanque přímo ve vinárně.
[Přemyslovo náměstí 26] [Brno] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02