95_i7.gif

Kdo mi to Uvaří / Upeče - Vinárna, Vinotéka

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Vinotéka Praha 6 - ČOKOVINOTÉKA Martin Zavázal

ČOKOVINOTÉKA je obchod, kde najdete jak dobré víno, tak skvělou čokoládu, ale i kávu, široký sortiment čajů a různé doplňky. Začali jsme také balit dárkové koše a balíčky dle přání našich zákazníků. Vinotéka nabízí jakostní a přívlastková vína z Čech a Moravy, vína francouzská, dále pak z německých,...
[Bělohorská 67] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

VINOTÉKA KLADNO

Vinotéka na ulici T. G. Masaryka nabízí prodej stáčených i lahvových tuzemských i zahraničních vín, prodej destilátů, dárkové předměty, boxy, stojany, vše pro víno.
[T. G. Masaryka 1391] [Kladno] Více informací

Vinotéka Praha 4 Michle - VINOTÉKA NA NUSELSKÉ

Vinotéka "Na Nuselské" Praha 4 nabízí sudová vína z Moravy, destiláty a lahvová vína z Moravy i ze zahraničí. Příjemné posezení u krbu, něco dobrého k vínu, klobásky, sýry, paštiky ... . Nekuřácké prostředí.
[Nuselská 785/80] [Praha 4 - Michle] Více informací

VINNÝ SKLEP - Vinařství Kocián Kutná Hora

Vinařství Kocián Kutná Hora se zaměřuje na prodej a propagaci vín vlastní výroby. Vinný sklep nabízí pravidelné ochutnávky a služby spojené s výrobou a prodejem vína.
[Uhelná 599/5] [Kutná Hora] Více informací

Vinotéka Brandýs nad Labem - Vinotéka MÁRINKA

Vinotéka MÁRINKA vás přivítá širokou nabídkou vín. V nabídce naleznete stáčená moravská vína 17 druhů. Též značková lahvová vína, dárkové balení vín, točená limonáda bez umělých sladidel, medovina, sypané čaje, kávu, koření, novoborské sklo, dárkové zboží, moravské preclíky. Pořádáme řízené degustac...
[Komenského 41/2] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Vinotéka U Angie - Teplice

Vinotéka U Angie má v nabídce kvalitní sudová moravská i zahraniční vína, lahvová vína, beg 5 l, 3 l, doplňkový prodej, dárkové předměty (vonné svíčky a vosky, kazety na otevírání vín, domácí preclíky - výborně chutnají k vínu.
[U Červeného kostela 280] [Teplice] Více informací

Vinotéka U Zlaté rybky

Degustace, ochutnávky, prodej sudového kvalitního vína, tuzemská i zahraniční vína, ledová, slámová, vinařské doplňky, lihoviny, destiláty, čaje.
[Masarykovo náměstí 6] [Pelhřimov] Více informací

Vinotéka • obchůdek - Blanka Pokorná, Čáslav

Vinotéka nabízí prodej zahraničních značkových vín i stáčených moravských vín, Portské, stáčené lihoviny, dárkové předměty, sýry ruční výroby, cukrovinky.
[Boženy Němcové 1191/18] [Čáslav] Více informací

Vinotéka Kladno - Víno a nápoje Havlíček

Stáčená vína z Rakouska, Chille a Maďarska, dále značková vína z Moravy. Prodej lihovin, piva, nealko nápoje, dárkové balíčky, cukrovinky i cigarety.
[Brožíkova 195] [Kladno] Více informací

Vinotéka Kladno - KRÁMEK S VÍNEM

KRÁMEK S VÍNEM Kladno nabízí prodej vín z malých rodinných vinařství, stáčená i lahvová vína z Moravy a Francie, ovocné pálenky a mošty, francouzské paštiky, dárková balení, řízené degustace.
[Švýcarská 2428] [Kladno] Více informací

VINNÝ ŠENK - vinotéka Praha 10

Prodej moravských sudových vín z Velkých Bílovic, italská sudová šumivá vína. Posezení v nekuřáckém prostředí.
[Průběžná 41] [Praha 10] Více informací

Vinotéka BOBULE Příbram

Vinotéka BOBULE Vám nabízí velký výběr stáčených sudových i lahvových vín nejen z Moravy. K dobrému vínu patří i sýry, olivy a jiné doplňky, které u nás také najdete.
[Nám. 17. listopadu 303] [Příbram] Více informací

Vinotéka U Kosmosky - Čáslav

Vinotéka U Kosmosky nabízí vína sudová - lahvová - archivní - sekty - dárkové předměty. Navštivte také naši vinotéku Ráj vína v Těsnohlídkově ul. (za Penny).
[Pražská 1125/32] [Čáslav] Více informací

VINOTÉKA AZTÉKA - Monika Lapčíková

Prodej stáčených i lahvových vín z Moravy, Itálie, Francie, Španělska, Kalifornie. Prodej Portského, Madeira, medovina, someliérské potřeby.
[Legerova 113] [Kolín] Více informací

Vinotéka NASKOK - Praha 9

Vinotéka - prodej stáčených, sudových i lahvových vín, kvalitní stáčené destiláty. Nabízíme nekuřácké posezení i pivní zahrádku. Kavárna, studená kuchyně, pořádání spol. akcí - 40 osob. Půjčovna pivního chlazení www.pujcovnapivnihochlazeni.cz
[Veltruská 31] [Praha 9] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02