95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Liberecký kraj

Výpis zápisů

Restaurace SPORT - Železný Brod

Restaurace s tradiční českou kuchyní, možnost pořádání soukromých oslav, firemních večírků, svatebních i smutečních hostin, kapacita 60 míst.
[Masarykova 500] [Železný Brod] Více informací

Zdenka Hiklová - Jídelna U Hiklů

Nabízíme studenou i teplou kuchyni. Kompletně pro Vás zajistíme svatební hostiny, oslavy, rauty, catering a jiné společenské akce.
[Autobusové nádraží Konopeova] [Česká Lípa] Více informací

Martin Divola - Restaurace U Luků

Služby naší restaurace: Teplá a studená kuchyně, salonék pro 35 hostů venkovní posezení, pořádání společenských akcí- svatby, večírky.
[Bezručova 6] [Turnov] Více informací

Restaurace Janov nad Nisou - Penzion Na Rozcestí

Přímo v penzionu se nachází restaurace, která celoročně nabízí vynikající domácí, zejména českou kuchyni. Venkovní terasa s grilem. V okolí běžkařské a (cyklo) turistické stezky, sjezdovky, koupání, houby, bobová dráha.
[Janov nad Nisou 358] [Janov nad Nisou] Více informací

Restaurace Globus

Provoz restaurace
[Sousedská 600] [Liberec XI-Růžodol I] Více informací

Hotel Radnice

Ubytování v historickém centru města Liberec - nabízíme kvalitní ubytování pro 41 osob na pokojích se SAT, TV, wi-fi, telefonem, sejfem a minibarem. K dispozici je bar, restaurace, hlídané parkoviště (Centrum Babylon, Ještěd, Zoo, botanická zahrada).
[Moskevská 11/7] [Liberec IV-Perštýn] Více informací

Hotel a restaurace Dobré Dny

Ubytování Krkonoše - nabízíme celoroční ubytování v hotelu s kapacitou 90 lůžek (2 a 4lůžkové pokoje), vhodné zejména pro velké skupiny, školy v přírodě, firemní akce. K dispozici je restaurace, společenská místnost, skiareály v blízkém okolí.
[Vrchlabská 878] [Jilemnice-Hrabačov] Více informací

Hájenka - restaurace a penzion

Nabídka ubytování v penzionu (Jizerské hory), stravování v rámci vlastní nekuřácké restaurace s krbem. Ideální prostředí pro aktivní dovolenou i společenské a firemní akce. V okolí jsou ideální podmínky pro celoroční rekreaci.
[Josefův Důl 114] [Josefův Důl] Více informací

Penzion a restaurace ROKY

Nový penzion nabízí ubytování na klidném místě v centru města Rokytnice nad Jizerou (restaurace s dobrou kuchyní, krkonošská atmosféra). Kapacita je až 30 míst, koupelna, WC, ložnice v podkroví, lednička, sporák, TV, SAT. Krkonoše, túry, kola, lyže
[Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice 2] [Rokytnice nad Jizerou-Horní Rokytnice] Více informací

Hospůdka v Chaloupkách

Provozujeme restauraci a penzion ve Svijanském Újezdě na rozhraní Českého ráje, Lužických hor a středočeského kraje. Restaurace nabízí klasickou českou kuchyni, široký výběr minutek i steaků. Zajistíme svatby, promoce, narozeninové oslavy. Posezení na terase.
[Svijanský Újezd 14] [Svijanský Újezd] Více informací

Penzion Trautenberk

Pension leží v podhůří Krkonoš v klidné části obce Studenec. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, soc. zařízením. Součástí je universální sportoviště, grill, bazén, steak restaurace, konferenční prostory (školení), multimediální technika, WiFi, parkoviště.
[Studenec-Rovnáčov 23] [Studenec-Rovnáčov] Více informací

Michaela Žďárská Štréglová - Restaurace Radost

Hostinská a restauraterská činnost, rozloha 240m2. Soukromé akce, pořádání večírků a koncertů, točíme pivo budvar. Šipky, fotbálek, jukebox.
[Husova 9/23] [Liberec I] Více informací

Hotel Starý Mlýn

Hotel s kapacitou 65 lůžek, pokoje vybaveny sprchou, WC, TV a internetem. Možnost pořádání školení, rautů a grilování. Dále nabízíme aktivní formy turistiky, půjčovna horských kol. Možnost masáží a sauny. Je zde také restaurace, bar a internet café.
[Rokytnice nad Jizerou-Rokytno 17] [Rokytnice nad Jizerou-Rokytno] Více informací

HOTEL V NEBI

Naše stylová horská restaurace Vám nabízí příjemné posezení, restaurace s krbem a barovým zákoutím. Specializujeme se na česká ale i mezinárodní jídla a zvláštní pozornost si zaslouží naše sezónní nabídky lokálních specialit, hlavně zvěřinových.
[Josefův Důl 26] [Josefův Důl] Více informací

Penzion restaurace Severka

Penzion a restaurace v Jizerských horách. Nabízíme ubytování v klidné části Jizerek blízko vleků Tanvaldský Špičák a Filip. Možnosti výletů jsou Jablonec, Liberec (Ještěd, Babylon), Jizerské hory, Bedřichov, Harrachov. Penzion volný na Silvestr.
[Kostelní 427] [Smržovka] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02