95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Středočeský kraj

Výpis zápisů

Veganská restaurace Kladno - LÍNÁ ŘEPA - Veganské bistro

Veganské bistro LÍNÁ ŘEPA Kladno rovná se Veganské bistro a catering pro jógové a meditační pobyty, soukromé oslavy, večírky a firemní akce. Vaříme z čerstvých a kvalitních surovin, bez umělých dochucovadel, konzervantů a barviv. Uvaříme vám jídla České i světové kuchyně. Umíme se přizpůsobit jakýmk...
[Havířská 1414 (vchod z ul. Zádušní)] [Kladno] Více informací

Restaurace Mladá Boleslav - Restaurace Hejtmanka

Restaurace s širokou nabídkou jídel. Svým hostům nabízíme příjemnou atmosféru, kvalitní jídla a správně vychlazené tankové pivo Krušovice. Restaurace Hejtmanka je skvělou volbou také v případě, pokud chcete uspořádat oslavu, raut, firemní večírek a nebo svatební hostinu.
[Pražská 92] [Mladá Boleslav] Více informací

Restaurace Na Bejkárně Benešov - Miloslav Vovsík

Na Bejkárně je restaurace, kde se připravuje klasická česká kuchyně. Restaurace má 200 míst, oddělený salonek 35 míst, pořádáme svatební hostiny, veškeré firemní i soukromé akce, zimní terasa.
[Hodějovského 1707] [Benešov] Více informací

Restaurace Poděbrady - Restaurace U Langrů

Kuchyně Restaurace U Langrů Poděbrady nabízí české speciality - teplé i studené pokrmy, čepujeme Plzeň 12°, tmavý Kozel, Kozel 11° a Gambrinus 10°. Dále nabízíme široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, příjemné prostředí, vstřícná obsluha i venkovní zahrádka.
[Mírová 1070] [Poděbrady] Více informací

Restaurace a pension U BERNARDA

Nabízíme teplou i studenou kuchyni, pořádání firemních i soukromých akcí, rauty, discotéky, skvělá obsluha. Dále provoz pensionu - kapacita 30 lůžek.
[Havlíčkova 45] [Zásmuky] Více informací

Restaurace NA JÍZDÁRNĚ - Poděbrady

Restaurace v areálů jízdárny, možnost pořádání soukromých oslav, salonek s restaurací o kapacitě 80 míst, terasa, venkovní výčep, pořádání koncertů i tanečních zábav.
[Obora 27] [Poděbrady] Více informací

Restaurace Příbram - Restaurace Hotel Na Marjánce

Nabídka restaurace: Česká kuchyně - hotovky i minutky po celý den, od 17 hod pečená kolena, žebra apod. Točená kofola i pevečko. Nabídka i ubytovacích služeb v ***hotelu. Provoz hotelu nonstop.
[Mixova 211] [Příbram] Více informací

Restaurace Kongo - Kladno

Naše restaurace nabízí polední menu za dobré ceny, minutky po celý den, soukromé a firemní akce, salonek s kuřáckou i nekuřáckou částí, posezení u krbu. Od dubna otevřená zahrádka.
[Šulcova 1630] [Kladno] Více informací

BARÁČNICKÝ DŮM - Restaurace Kladno

Restaurace se sálem, možnost pořádání soukromých akcí i firemních večírků, oslavy, svatební hostiny, narozeniny, kapacita sálu až 140 osob.
[Milady Horákové 403] [Kladno] Více informací

Jitka Štefanová - Restaurace Na Radnici

Restaurace se studenou i teplou kuchyní, možnost pořádání firemních akcí, svatebních hostin, letní zahrádka s kapacitou 20 míst, turnaje v šipkách a pokru, prodej kvalitních sudových moravských vín.
[Stříbrná Skalice 407] [Stříbrná Skalice] Více informací

Czech Pub s.r.o. - Hospoda Pod Lesem

Studená i teplá irská kuchyně, pořádání svateb, firemních akcí, grilování, uzení, dále nabízíme dvě terasy, dětský koutek, cukrárnu, točený Guinness.
[Pražská 31] [Jíloviště] Více informací

Gastro Prag Group, s.r.o. - AL CAPONE

Studená a teplá kuchyně, pizza všech druhů, pořádání svatebních hostin, rautů i firemních večírků, terasa, živá hudba, wifi připojení, dětský koutek.
[Pražská 96] [Mníšek pod Brdy] Více informací

Restaurace Dolní Bousov - Restaurace U Papouška - Jiří Michn...

Doménou naší restaurace je tradiční česká kuchyně, minutky i hotovky, možnost uzavřené společnocti- oslavy, svatby, venkovní terasa cca 30 lidí, zvěřinové hody.
[Příhonská 48] [Dolní Bousov] Více informací

Pivnice U Kvakoše Mladá Boleslav - Aleš Sýkora

Pivnice U Kvakoše Mladá Boleslav nabízí studenou kuchyni a možnost pronájmu salónků k pořádání firemních i soukromých akcí. Salónky s kapacitou 35 a 25 osob. Kulečník, šipky, sportovní přenosy.
[Havlíčkova 1307] [Mladá Boleslav] Více informací

Restaurace Zlatý Baron

Restaurace s minutkovou kuchyní, celosvětovou kuchyní. Pořádání svateb, rautů do 80 osob. Letní zahrádka, pořádání tématických večerů.
[tř. Osvobozených polit. vězňů 156] [Benátky nad. Jizerou] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02