95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Praha 6

Výpis zápisů

Restaurace Praha 6 - Veganská restaurace Vegetka

Naše veganská restaurace VEGETKA se nachází v blízkosti zastávky metra Dejvická, Praha 6. Vaříme bez mléka, sýrů a vajíček, naše jídla neobsahují konzervanty a umělé přísady. Veganská jídla jsou plná čerstvé zeleniny, mořských řas, hub shitake a sójového masa.
[Kafkova 605/16] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Restaurace Praha 6 - KOH-I-NOOR Restaurant

Indicko – pákistánská kuchyně restaurace Koh-i-Noor nabízí pokrmy velmi ostré, ale i velmi jemné, vhodné i pro děti. Najdete zde jídla z hovězího a jehněčího i drůbežího masa, ale také z rybího. Velká část jídel je také vegetariánská.
[Puškinovo náměstí 691/16] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Restaurace Praha 6 - Restaurace U Džbánu

Restaurace U Džbánu nabízí staročeskou kuchyni, speciality na lávovém grilu, salonek, velkou letní zahrádku s grilem.
[Jenečská 226/20] [Praha 6 - Liboc] Více informací

Restaurace Praha 6 - Restaurace U Řezníka

Provoz restaurace nabízí příjemné posezení v klimatizovaném prostředí u baru, krbu nebo na zahrádce. Pořádání různých společenských akcí jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní večírky.
[V Nových Vokovicích 254/4] [Praha 6 - Vokovice] Více informací

Pizza restaurace Escobaras Praha 6

Nabízíme italskou a mexickou kuchyni, až třicet druhů točených piv, více než 70 druhů míchaných nápojů, kulečník (pool, karambol), stolní fotbal, šipky atd.
[Kladenská 417/7] [Praha 6 - Vokovice] Více informací

Restaurace Praha 6 - The PUB Praha 6

V řetězci The PUB pečeme vlastní burgerové housky a sami si meleme maso z nejlepších kusů argentinského hovězího. Najdete zde i pokrmy lokální kuchyně. Pivo si můžete vlastnoručně načepovat.
[Čs. armády 785/22] [Praha 6 - Bubeneč] Více informací

Starosuchdolská Restaurace Praha 6

Restaurace nabízí domácí českou kuchyni, k dispozici je dvacet míst k sezení, výčep s dvanácti místy a oddělený salónek s krbem pro třicet hostů. Z terasy je výhled na větší část Starého a Nového Suchdola. Restaurace nabízí možnost pořádání rodinných a firemních oslav, svateb, promocí.
[Ke Kozím hřbetům 3/4] [Praha 6 - Suchdol] Více informací

Indian By Nature - Indická restaurace Praha 6

V restauraci Indian By Nature Praha 6 si můžete vychutnat skutečně autentické, indické jídlo. Restaurace skýtá možnost se najíst formou indický bufet “Sněz co můžeš”, romantická večeře, jídlo s přáteli nebo firemní událost!
[Dejvická 188/6] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Restaurace Chapadlo - Praha 6

V pracovní dny od 11 do 15 hod výběr hotových jídel samoobslužnou formou. Od 15 hod a o víkenech restaurační provoz s výběrem ze stálého jídelního lístku s českými specialitami. Regionální piva. Tuzemská i zahraniční vína, letní zahrádka, pořádání akcí, sportovní přenosy. Od 1.4.2016 NEKUŘÁCKÁ.
[Bělohorská 203] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

RESTAURACE Praha 6 - Hotel Galaxie

Široká nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně. K dispozici je zde LOBBY BAR, restaurace ATRIUM, restaurace SPLENDIDO nebo ZAHRADNÍ KOUTEK, kde vám bude jistě chutnat.
[Suchdolské nám. 9] [Praha 6 - Suchdol] Více informací

ČÍNSKÁ RESTAURACE FU YUAN

Čínská restaurace. Nabízíme speciality čínské kuchyně. V nabídce najdete polední menu, speciality z kachny, kuřecího, kuřecí gyros, vepřové a hovězí masa, ryby, plody moře i vegetariánská kuchyně.
[Václavkova 6] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Restaurace Praha 6 - Ristorante Pizzeria Da Ezio

Restaurace a pizzerie s nabídkou pizzy, originální italské kuchyně, předkrmů, polévek, salátů, ryb, masa, těstovin či dezertů. Prostor pro romantickou večeři i rodinnou oslavu či firemní večírek.
[Nebušická 75] [Praha 6 - Nebušice] Více informací

Restaurace Praha 6 - Gourmet Restaurant Ladronka

Nabídneme Vám pochoutky z tradiční české i světové kuchyně, kvalitní převážně francouzská vína, mistrovské dezerty či špičkovou kávu.
[Tomanova 1028/1] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Restaurace Praha 6 - Argument restaurant

Moderní restaurace zaměřená na mezinárodní kuchyni, se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu. Restaurace je plně nekuřácká s kapacitou až 100 míst.
[Bubenečská 352/19] [Praha 6 - Bubeneč] Více informací

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně

Nekuřácká a klimatizovaná restaurace s kapacitou 60 míst, venkovní terasou, pojata formou moderního bistra s výběrem studené i teplé kuchyně. V restauraci je možné uspořádat firemní večírky, oslavy či rauty.
[K Letišti 934] [Praha 6 - Ruzyně] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02