95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Praha 4

Výpis zápisů

BULL DOG'S DART'S PUB - restaurace Praha 4

BULL DOG'S DART'S PUB Praha 4 je restaurace a sportbar nabízející teplá jídla po celý den. K dispozici je salonek, pořádáme svatební hostiny, večírky, oslavy, kapacita 400 míst. Šipky, stolní tenis, kulečník, videoprojekce, sportovní přenosy. NOVĚ rozvoz jídel - do hodiny u Vás.
[Ohradní 24b] [Praha 4 - Michle] Více informací

Restaurace Praha 4 - PUŠKIN

Restaurace PUŠKIN Praha 4 je staročeská kuchyně nabízející domácí speciality, vegetariánské saláty, sýrové předkrmy, toasty, ovocné a zmrzlinové poháry, pivo Gambrinus. V létě možno posedět na venkovní zahrádce, dětské hřiště. Noční bar - 18:00 - 03:00
[Dunická 3145/8] [Praha 4 - Spořilov] Více informací

Restaurace Praha 4 - MONT FORT - bar, pizzerie, restaurant

Restaurace pro milovníky italské, francouzské, domácí i mezinárodní kuchyně vybraná jídla připravovaná podle originálních receptur, s původními ingrediencemi, ve špičkové kvalitě, která potěší i vzhledem. Těšíme se na vaší návštěvu.
[Pertoldova 3345/8] [Praha 4 - Modřany] Více informací

Restaurace Praha 4 - Restaurace SLUNEČNICE

Restaurace s nekuřáckým salonkem - 100 míst, pivnice s letní zahrádkou, tip sport bar - sportovní přenosy na plátně, bowling bar se třemi dráhami, šipky, music-box.
[Vojtíškova 1783/2] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Restaurace Praha 4 - Pizzeria, Ristorante & Caffetteria MARG...

Italská restaurace MARGHERITA vaříme převážně italskou kuchyni z čerstvých mořských ryb, zeleniny, masa a domácích těstovin. Každý den je pro vás připraveno polední obědové menu. Rozvoz pizzy zdarma.
[Dvorecká 773/3] [Praha 4 - Podolí] Více informací

Restaurace Praha 4 - BlackBerry Café & Restaurant

Restaurace BlackBerry café je vyhlášena hlavně svými wrpay, burgery, ale i tradiční českou kuchyni. Prostory jsou v moderním paletovém stylu a jsou přispůsobitelné školení, pracovní prezentaci, promítaní fotografii v kruhu rodinném, ... Jako první restaurace jsme spustili dovoz jídla na keramických ...
[Michelská 721/31] [Praha 4 - Michle] Více informací

Restaurace Praha 4 - DOMINO Restaurant DI CARLO – LHOTKA

Restaurace nabízí vybrané speciality české domácí kuchyně, steaky z čerstvého i vyzrálého hovězího, domácí těstoviny, čerstvé saláty, pečivo z vlastní pekárny, dezerty, ... Tankové pivo, velký výběr kvalitních vín, alko/nealko nápoje, vynikající káva.
[Novodvorská 1062/12] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Restaurace Praha 4 - Restaurace Chapadlo

Výborná jídla z našeho jídelního lístku, který sestavuje tým profesionálních kuchařů, tankový Pilsner Urquell, česká a zahraniční vína, sportovní přenosy, nekuřácký salonek, možnost rezervací, pořádání různých oslav dle Vašich přání. Možnost vstupu se psem.
[Nuselská 44/242] [Praha 4] Více informací

Pizzerie Praha 4 - Pizzeria-ristorante La Casata

Restaurace – pizzerie La Casata nabízí pravou italskou kuchyni. V nabídce najdete těstoviny, které pro Vás přímo v naší restauraci vyrábíme ručně, nebo velký výběr pizzy pečené pouze na bukovém dřevu.
[Na Strži 343/5] [Praha 4 - Krč] Více informací

Restaurace Praha 4 - RESTAURANT CAFÉ BOTANIC

Restaurace BOTATIC Praha 4 s jedinečnou atmosférou nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně založené na čerstvých surovinách a bohatý výběr vín či koktejlů. Můžete si i zarezervovat prostory pro pořádání společenských akcí (oslavy, narozeniny, svatby, rauty, firemní večírky).
[Olbrachtova 1066/54] [Praha 4 - Krč] Více informací

Restaurace Praha 4 - SOHO restaurant & garden

Restaurace s nabídkou mezinárodní kuchyně. Esenciální kuchyně - unikátní skladba chutí a vůní v dokonalé kompozici na talíři ve vás zanechá neopakovatelný zážitek.
[Podolské nábřeží 1108/1] [Praha 4 - Podolí] Více informací

Pizzerie Praha 4 - Lucky Luciano mafiánský pizza - restauran...

Kuchyně restaurace Lucky Luciano Praha 4 nabízí pizzu, steaky, bifteky, kuře, ryby, domácí těstoviny, saláty a v pracovní dny i polední menu. Restaurace je ve stylu 30. let a představuje život Lucky Luciana.
[nám. gen. Kutlvašra 590/6] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Restaurace Praha 4 - Restaurace Koliba Praha

Restaurace Koliba Praha nabízí tradiční speciality připravené na otevřeném grilu jako je tradiční živáňská, losos či pstruh. Možnost uspořádat oslavu, večírek či firemní party v tak trochu jiném stylu.
[Gregorova 8] [Praha 4 - Horní Roztyly] Více informací

Restaurace Praha 4 - Restaurace U Divadla

Restaurace U Divadla připravuje snídaně, obědové menu, večeře z nabídkového listu. Pozvěte své obchodní partnery na dobrou odpolední kávu, případně si s práteli užijte večer nad sklenkou dobrého vína nebo piva.
[U staré pošty 247/6] [Praha 4 - Braník] Více informací

Restaurace Praha 4 - Restaurace Na Paloučku

Kapacita restaurace je 100 míst, z toho 35 v nekuřáckém prostoru, posezení v létě na zahrádce s grilem nabízí dalších 35 míst, Čepujeme Plzeňský Prazdroj z tanku.
[Žateckých 1091/16] [Praha 4 - Nusle] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02