95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Praha 3

Výpis zápisů

Restaurace Praha 3 Vinohrady - Restaurace U Vodárny

Restaurace U Vodárny Praha 3 je nekuřácká restaurace, kde je výborná česká kuchyně, plzeňské pivo, příjemné prostředí a milá obsluha. Zařídíme pro Vás také soukromé i firemní akce, catering v našich i Vámi vybraných prostorách, bankety, rauty, zahradní párty, hudební produkce i závodní stravování. <...
[Korunní 972/75] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací
Nabizime praci

Restaurace Praha 3 - Restaurace U Agamy

Restaurace U Agamy nabízí 40 míst k sezení v příjemném prostředí, hotovky, minutky, speciality, steaky, točené pivo (Plzeňský Prazdroj).
[Štítného 35] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Resraurace Praha 3 - Pizzerie PAVAON Žižkov

Restaurace Pavaon Žižkov připravuje jídla ze zaručeně čerstvých a kvalitních surovin. Kromě bohaté nabídky denního menu, restaurace nabízí i sezónní speciálity delikátních pokrmů.
[Jana Želivského 1729/20] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Restaurace Praha 3 - Restaurace U Sládečků

Plzaňská restaurace U Sládečků Praha 3 nabízí jídla domácí kuchyně, vegetariánské speciality a točené pivo. Při hezkém počasí je pro vás připraveno posezení na zahrádce.
[Vinohradská 1575/142] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Restaurace Praha 3 - Restaurace CENTIMETR

Centimetr je nekuřácká restaurace nabízející pečlivě sestavené sezónní menu. Jídlo se připravuje z kvalitních surovin od českých farmářů (Farma Fit&Fér z Raškovic, Farma Hyršov), pivo z minipivovaru RAVEN. Možnost pořádání různých oslav, párty, vánočních večírků, novoročních večírků atd.
[Čáslavská 5/2027] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Restaurace Praha 3 - Pivnice U Tomáše Štítného

Restaurace s příjemným posezením, každý pátek country a folk večery. Domácí česká kuchyně, možnost pořádání společenských akcí, narozeniny, oslavy a večírky.
[Štítného 581/15] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

RESTAURACE KRÁLOVSTVÍ

Restaurace rodinného typu se specializací na moravskou kuchyni, velký výběr kvalitních moravských vín, široký výběr piv z pivovaru Černá hora, k dispozici je i salonek s kapacitou 30 míst.
[Kubelíkova 1215/36] [Praha 3] Více informací

Restaurace Praha 3 - Restaurant Highland Steak House

Restaurace Steak House Praha 3 připravuje steaky z plemene Highland a burgery. Nabízíme denní menu, firemní večírky a rodinné oslavy.
[Lucemburská 38] [Praha 3] Více informací

SONORA Restaurante de México

Nabídka služeb mexické restaurace: polední menu, jídlo s sebou, ochutnávky tequil a rumů, večírky, firemní akce, oslavy.
[Radhošťská 2004/5] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Indická restaurace Praha 3 - The PIND

Indická restaurace s širokou nabídkou indických jídel. Nabízí bohatě pestrou nabídku jídel indické kuchyně připravených z vysoce kvalitních surovin, bohatých omáček, podomácku připraveného koření a kořenících směsí
[Korunní 1151/67 (u Vinohr. vodárny)] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Restaurace Praha 3 - El Toro Restaurant

Restaurace El Toro Praha 3 nabízí pokrmy teplé a studené kuchyně, poledního menu. K dispozici je nekuřácká část i wi-fi.
[Kubelíkova 1123/33] [Praha 3] Více informací

Restaurace Praha 3 - INFINITY Restaurant & Music Bar

V nabídce Restaurace INFINITY Praha 3 dominují steaky a mezinárodní kuchyně. Restaurace je klimatizovaná a v létě můžete využít předzahrádku. Prostory je možné využít i k uspořádání večírků (firemní, společenské akce až pro 350 hostů).
[Chrudimská 2526/2a] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Restaurace Praha 3 - Starožižkovská restaurace Dobrá trefa

Restaurace Dobrá trefa Praha 3 Vám nabízí tradiční staročeská jídla servírovaná v rozpálených pekáčkách jako jsou ŽEBRA, KOLENA, KACHNA, GULÁŠ. Speciality světové kuchyně: GYROS, JEHNĚČÍ KARI, RUMPSTEAKY, ale i denní menu.
[Koněvova 52/25] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Hostinec U Vodoucha - Restaurace Praha 3

Hostinec je zařízen ve stylu Zájezdního hostince Černokosteleckého pivováru. V nabídce najdete: Teplé vepřové ovary, Vařené a dušené hovězí, Guláše a staročeské omáčky, Masa pečená a na grilu, Smažené řízky, Sladká jídla, Saláty.
[Jagellonská 2426/21] [Praha 3 - Vinohrady] Více informací

Restaurace Olšanka

Hotelová restaurace připravuje speciality české a mezinárodní kuchyně, k dispozici je 65 míst.
[Táboritská 23] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02