95_i7.gif

Restaurace, Pizzerie - Praha 10

Výpis zápisů

Pivní zahrada Strašnice - NA BARČE

Nově otevřená Pivní zahrada Strašnice - Na Barče vám nabízí příjemné odpolední posezení pod stromy na letní zahradě Kulturního domu Barikádníků. Můžete si dát pivo, točíme Plzeň, Gambrinus ..., limo, kávu či něco málo k snědku. Pořádáme také občasné letní hraní s živou hudbou. Přijďte nás navští...
[Saratovská 3420/2a] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Restaurace Praha 10 - Na Kačabce Putyka

NA KAČABCE-PUTYKA Praha 10 je restaurace či hospůdka v krásné části Hostivaře. Nabízí teplou i studenou kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin. Polední menu tu najdete od pondělí do neděle. Restaurace je z větší části nekuřácká a navíc umožňuje posezení i na dvou zahrádkách s grilem a výčepem. Kap...
[Chalupnická 82/12] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Hospůdka U Kašpárka

Klasická česká i mezinárodní kuchyně. Možnost soukromých i firemních akcí, rauty, bar, veranda + salonek, spodní kašpárek a letní terasa = 115 míst.
[Dubečská 4/74] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Zahradní restaurace Pivovarská - Praha 10 Uhřiněves

Staročeská restaurace a pivovar s velkou nabídkou originálních nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. Možnost pořádat firemní akce, večírky i svatby, zahradní posezení.
[K Sokolovně 38/10] [Praha 10 - Uhřiněves] Více informací

Švejk restaurant U Karla

Naše restaurace je vyhlášená svojí staročeskou kuchyní s originálními recepty. Nechybí ani výborné točené pivo Plzeňský prazdroj 12° a Gambinus 10° - z tanku.
[Křešínská 155/9] [Praha 10 - Uhřiněves] Více informací

Restaurace Baroko - Praha 10 Malešice

Naše restaurace nabízí jídlo české i mezinárodní kuchyně. Součástí je zimní zahrada s kapacitou 36 osob, salónek pro 25 osob a v létě zahrádka na nádvoří s kašnou.
[Tomsova 11/13] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Restaurace U Boudů Praha 10 - Kolovraty

Nabízíme teplou i studenou kuchyni, pořádání firemních akcí, svatebních hostin, narozeninové párty i veškeré jiné oslavy dle Vašich přání.
[Mírová 21/66] [Praha 10 - Kolovraty] Více informací

Restaurace U Hostivařského nádraží

Teplá i studená kuchyně, prodej jídel přes ulici, na objednání zařídíme firemní akce, v létě posezení na zahrádce - možnost grilování.
[U Hostivařského nádraží 165/3] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Restaurace Selský Dvůr

Romantická restaurace Selský Dvůr obklopená zelení a klidem pražského Hostivaře s nádechem selského stylu. Specializujeme se na kvalitní a poctivou domácí kuchyni inspirovanou českými a světovými recepturami, vaříme tradiční jídla i pokrmy podle nejnovějších trendů. Prostory restaurace, soukromého ...
[K Horkám 47/56] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Ba Bai Wan - Čínská restaurace

Provoz asijské restaurace, v nabídce naleznete čínskou kuchyni. Nápoje pouze v láhvích.
[Záběhlická 82] [Praha 10] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02