95_i7.gif

Kavárna, Cukrárna - Praha 8

Výpis zápisů

Cukrárna Praha 8 - Cukrárna U Nováků

Cukrárna U Nováků Praha 8 nabízí příjemné posezení u kávy či čaje a zákusku v domácím prostředí rodinné cukrárny. Cukrárna se může pochlubit vlastní výrobou z čerstvých surovin - dorty, zákusky, mini zákusky, obložené chlebíčky a uzeninové mísy. Velký výběr dortů - narozeninové dorty, svatební dorty...
[Klapkova 5] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací

Kavárna Praha 8 - Pizza & caffe u Veverky

Kavárna U VEVERKY nabízí příjemné posezení u dobré kávy, klasické zákusky i zákusky netradiční chuti a také již 6 let máme v nabídce skvělou domácí pizzu. Po domluvě je možné u nás uspořádat oslavy pro Vaše ratolesti. Věříme, že si u nás odpočinete. Náš Facebook
[Olštýnská 1/607] [Praha 8 - Troja] Více informací

Kavárna Praha 8 - Kavárna Divadlo pod Palmovkou

Kavárna Divadlo pod Palmovkou je dobré místo pro odpolední nebo podvečerní setkání s přáteli. Kavárna s restaurací nabízí příjemné prostředí, pozornou obsluhu i dobré jídlo a pití.
[Zenklova 566/34] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Cukrárna Praha 8 - CUKRÁRNA NA PEŠINĚ

CUKRÁRNA NA PEŠINĚ je tradiční česká cukrárna s vlastní výrobou. V nabídce najdete narozeninové a svatební dorty, zákusky i minidezerty.
[Spořická 314/42] [Praha 8 - Dolní Chabry] Více informací

Cukrárna Praha 8 - Cukrárna Anděl

Cukrárna Anděl Praha 8 nabízí bohatý výběr zákusků, minidezerty, diavýrobky, koláčky, v letním období tu je i zmrzlina a zmrzlinové poháry.
[Trousilova 1064/4] [Praha 8 - Kobylisy] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02