94_i6.gif

Oděvy - Středočeský kraj

Výpis zápisů

Krejčovství Borecký - Zakázkové šití oděvů Poděbrady

Krejčovství Borecký Poděbrady nabízí zakázkové šití oděvů na míru. Ruční výroba oblečení pro muže i ženy. Krejčovství Borecký vyrábí a prodává: pánské obleky, dámské kostýmy a šaty, separátní saka a kalhoty, košile, smokingy, fraky, žakety, ...
[Ostrovní 114/20] [Poděbrady] Více informací

Zakázkové krejčovství Kladno - Petra Horáková

Zakázkové krejčovství Petra Horáková Kladno nabízí šití oděvů, společenské a večerní šaty, veškeré úpravy a opravy oděvů, šití záclon a závěsů. V krejčovství si můžete koupit látky i galanterii a rádi vám poradí. Nově přijímáme opravy šicích strojů.
[Václava Rabase 894 (vchod z ul. Purkyňova)] [Kladno] Více informací

Jana Vrňáková - Krejčovství LUNA Benešov

Krejčovství LUNA Benešov provádí opravy a úpravy oděvů, výměny zipů, zkracování kalhot. Dále šití záclon a závěsů. Krejčovství nabízí také možnost úpravy kožených oděvů.
[Tyršova 214] [Benešov] Více informací

Zakázkové krejčovství Rebelle Kolín - Zdeňka Harapesová

Krejčovství Kolín nabízí návrhy oděvů, zakázkové šití - dámské, pánské i dětské konfekce, společenské a svatební šaty, taneční i sportovní šaty a dresy, divadelní a dobové kostýmy, pánská saka i obleky. Nabízíme veškeré opravy oděvů, výměny zipů, podšívek, zkracování, obruba záclon a závěsů, opravy...
[náměstí Republiky 38 (parkoviště u Billy)] [Kolín I] Více informací

Výroba pracovních oděvů Mnichovo Hradiště - ZDEPE.CZ s.r.o.

Šijeme pracovní oděvy dle vašich požadavků, používáme různé druhy materiálů a barev, výšivky, potisky, firemní loga a další. www.rally-overall.com
[Přemyslova 712] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Výroba oděvů pro rally motosport Mnichovo Hradiště - ZDEPE.C...

Nabízíme speciálně navržené a ušité kombinézy pro rally motosport. Speciálně vyvinuté kombinézy, které splňují nejpřísnější kritéria použitých materiálů, střihová dokumentace, způsob zpracování, absolutní kvalita. Samozřejmostí jsou barevné výšivky, firemní loga, potisky i ladění barev dle návrhů.
[Přemyslova 712] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Miloslava Křemenáková - Výroba a prodej oděvů

Šití a prodej pracovních oděvů, šití nadměrných velikostí, prodej pracovní obuvi, rukavic, drogerie a výrobky chráněné dílny, možnost přímého náhradního plnění, respirátory.
[U Jelena 485] [Kutná Hora] Více informací

Krejčovství a půjčovna šatů Unhošť - Půjčovna společenských ...

Zakázkové krejčovství Unhošť, šití oděvů na míru, návrhy, střihy, šití záclon, závěsů, veškerého bytového textilu, PŮJČOVNA PÁNSKÝCH A CHLAPECKÝCH OBLEKŮ. Od bot až po košile, kravaty - vše dobře sladěné.
[Spálená 85] [Unhošť] Více informací

Světluše Krejzová - Krejčovství Eliot Rakovník

Šití oděvů i bytového textilu, veškeré úpravy i opravy oděvů a textilních výrobků. Specializace na úplety (plavky, trička), vyspravení riflí i jiného.
[Kuštova 313] [Rakovník] Více informací

Opravy a sití oděvů KIM Beroun - Králův Dvůr - Hoan Nguyen K...

Šití na zakázku ze všech materiálů, opravy oděvů, opravy kožených výrobků (kabelky, tašky, batohy, kožené oděvy). Opravy průmyslových šicích strojů.
[Plzeňská 13] [Králův Dvůr] Více informací

Ivana Schmidtová

Šití ručně malovaných oděvů, doplňků, pletené a háčkované oděvy, půjčení šatů na různé společenské akce.
[Studentská 3279] [Mělnik] Více informací

Zakázkové krejčovství M - Kladno

Zakázkové krejčovství M to je dámská a pánská modelová zakázková výroba, šití záclon, závěsů, výšivky, nášivky, monogramy, jména, kapesníčky do tanečních, opravy a úpravy oděvů, žehlení.
[Vrchlického 2028] [Kladno] Více informací

Zakázkové krejčovství MAXIM Příbram

Zakázkové šití, opravy oděvů, kůže, kožešin, prodej galanterie, společenských oděvů, záclony, metrové zboží, výroba malých sérií pro butiky a prodejny, barvení kůže. Najdete nás i v ul. Palackého 151, Příbram.
[Čechovská 113] [Příbram] Více informací

TAILOR - Krejčovství Věra Krůfová

Modelová a zakázková výroba dámských oděvů.
[Masarykovo nám 1142] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Pracovní oděvy MRAZÍK - Eliška Mrázová

Prodej a opravy pracovních oděvů, prodej ochranných pomůcek - boty, rukavice, helmy, pracovní ponožky. Šití pracovních oděvů na zakázku, velkoobchod.
[Antonína Dvořáka 1645] [Dobříš] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02