94_i6.gif

Kdo mi to Ušije - Oděvy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Krejčovství Borecký - Zakázkové šití oděvů Poděbrady

Krejčovství Borecký Poděbrady nabízí zakázkové šití oděvů na míru. Ruční výroba oblečení pro muže i ženy. Krejčovství Borecký vyrábí a prodává: pánské obleky, dámské kostýmy a šaty, separátní saka a kalhoty, košile, smokingy, fraky, žakety, ...
[Ostrovní 114/20] [Poděbrady] Více informací

Pracovní oděvy Pátková - Hradec Králové

PÁTKOVÁ - Pracovní oděvy Hradec Králové to je zakázková výroba pracovních oděvů a stejnokrojů, vyšívání, kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek, pracovní obuv, rukavice, respirátory, … Kvalitní krmiva pro psy. Doplňky pro offroad expedice. Půjčovna a prodej střešních stanů. Cestovatels...
[Bří. Štefanů 81] [Hradec Králové] Více informací

Zakázkové krejčovství Kladno - Petra Horáková

Zakázkové krejčovství Petra Horáková Kladno nabízí šití oděvů, společenské a večerní šaty, veškeré úpravy a opravy oděvů, šití záclon a závěsů. V krejčovství si můžete koupit látky i galanterii a rádi vám poradí. Nově přijímáme opravy šicích strojů.
[Václava Rabase 894 (vchod z ul. Purkyňova)] [Kladno] Více informací

Jana Vrňáková - Krejčovství LUNA Benešov

Krejčovství LUNA Benešov provádí opravy a úpravy oděvů, výměny zipů, zkracování kalhot. Dále šití záclon a závěsů. Krejčovství nabízí také možnost úpravy kožených oděvů.
[Tyršova 214] [Benešov] Více informací

Krejčovství Praha 4 - Krejčovství MARINA

Naše krejčovství nabízí opravy oděvů i kožených, šití společenských šatů na zakázku, šití záclon a dekorací, výměny zipů a podšívek, zakázky vyhotovíme do dvou až tří dnů. NOVĚ provádíme i opravy čalounění čalouněného nábytku. Krejčovství Marina Praha 4 spolupracuje s firmou Šperky Swarovski - lí...
[Cílkova 637/28] [Praha 4 - Kamýk] Více informací

Zakázkové krejčovství Rebelle Kolín - Zdeňka Harapesová

Krejčovství Kolín nabízí návrhy oděvů, zakázkové šití - dámské, pánské i dětské konfekce, společenské a svatební šaty, taneční i sportovní šaty a dresy, divadelní a dobové kostýmy, pánská saka i obleky. Nabízíme veškeré opravy oděvů, výměny zipů, podšívek, zkracování, obruba záclon a závěsů, opravy...
[náměstí Republiky 38 (parkoviště u Billy)] [Kolín I] Více informací

Dana Šimková Ateliér CUTIS - zakázkové krejčovství Praha 6

Zakázkové krejčovství CUTIS Praha 6 (dámské i pánské krejčovství), šití z kůže i látky, opravy a úpravy oděvů, barvení kůží, bytový textil, šití čalounění, čistírna oděvů, praní a mandlování prádla.
[Suchdolské nám. 734] [Praha 6 - Suchdol] Více informací

Výroba pracovních oděvů Mnichovo Hradiště - ZDEPE.CZ s.r.o.

Šijeme pracovní oděvy dle vašich požadavků, používáme různé druhy materiálů a barev, výšivky, potisky, firemní loga a další. www.rally-overall.com
[Přemyslova 712] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Výroba oděvů pro rally motosport Mnichovo Hradiště - ZDEPE.C...

Nabízíme speciálně navržené a ušité kombinézy pro rally motosport. Speciálně vyvinuté kombinézy, které splňují nejpřísnější kritéria použitých materiálů, střihová dokumentace, způsob zpracování, absolutní kvalita. Samozřejmostí jsou barevné výšivky, firemní loga, potisky i ladění barev dle návrhů.
[Přemyslova 712] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Krejčovství Praha 4 - Krejčovství ZÝKOVÁ

Krejčovství ZÝKOVÁ Praha 4 provádí úpravy a opravy dámských a pánských oděvů, nabízí šití záclon, ubrusů a povlečení.
[Budějovická 38] [Praha 4 - Krč] Více informací

Boutique ROZALI

Nabízíme módní textil a doplňky, dále opravy a úpravy oděvů. Kůže a kožešiny, čištění oděvů, kůže a kožešin. Móda pro plnoštíhlé S - 5XL.
[Ječná 2004/8] [Praha 2 - Nové Město] Více informací

Miloslava Křemenáková - Výroba a prodej oděvů

Šití a prodej pracovních oděvů, šití nadměrných velikostí, prodej pracovní obuvi, rukavic, drogerie a výrobky chráněné dílny, možnost přímého náhradního plnění, respirátory.
[U Jelena 485] [Kutná Hora] Více informací

Krejčovství a půjčovna šatů Unhošť - Půjčovna společenských ...

Zakázkové krejčovství Unhošť, šití oděvů na míru, návrhy, střihy, šití záclon, závěsů, veškerého bytového textilu, PŮJČOVNA PÁNSKÝCH A CHLAPECKÝCH OBLEKŮ. Od bot až po košile, kravaty - vše dobře sladěné.
[Spálená 85] [Unhošť] Více informací

Ivana Kopřivová - Krejčovství VOKO

Veškeré úpravy a opravy oděvů i na počkání, originální zkracování džín, zkracování kalhot a oděvů, výměny zipů u džín, zachováme odřený okraj, šití záclon, závěsů, lůžkovin a jiné.
[Slovanská 389/6] [Plzeň] Více informací

Světluše Krejzová - Krejčovství Eliot Rakovník

Šití oděvů i bytového textilu, veškeré úpravy i opravy oděvů a textilních výrobků. Specializace na úplety (plavky, trička), vyspravení riflí i jiného.
[Kuštova 313] [Rakovník] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02