94_i6.gif

Kdo mi to Ušije - Doplňky bytové a jiné

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Dekoratérské studio GIRLANDA - bytový textil Hradec Králové

Dekoratérské studio bytového textilu GIRLANDA Hradec Králové pro vás zařídí interiér. Návrhy řešení interiéru ve 3D programu, šití a aranžování bytového textilu od návrhu až po konečnou realizaci - na klíč. Najdete zde záclony, závěsy, dekorační látky, potahové látky, polštářky, luxusní povlečení a ...
[třída Karla IV. 689/14] [Hradec Králové] Více informací
Nabizime slevy

IMTEX - Dům textilu Příbram

Dům textilu IMTEX Příbram vám pomůže kompletně vybavit váš interiér bytovým textilem. V prodejně najdete oddělení: bytový textil, oděvní metráž, galanterie a pletací příze, luxusní povlečení. Nechybí módní doplňky, deky, polštáře a velký výběr garnýží. Pro unás zakoupené zboží si můžete objednat kom...
[Hailova 120] [Příbram] Více informací

Bytový textil EMKO Příbram - Eva Měchurová

Bytový textil EMKO Příbram nabízí záclony, krajky, dekorační látky, ubrusy, dečky a konzole. Šití a úprava zakoupeného zboží na míru. Provádíme kompletní zařízení interiéru bytovým textilem a doplňky - zaměření, ušití i instalace. Velký výprodej nábytkového kování - kov, dřevo a retro kování - cen...
[Dlouhá 159] [Příbram II] Více informací

Viktoriatex, s.r.o. - Salon závěsů a záclon

Velký výběr záclonových a dekoračních látek, japonské stěny, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, garnyže různých tvarů i spouštěcí. Návrhy, zaměření, montáže, šití na zakázku.
[Údolní 77] [Praha 4 - Bráník] Více informací

Ludmila Folkmanová - Probyt - galanterie

Šití a čištění prošívaných dek, oprava obuvi, tašek, pásků, prodej galanterie, ložního prádla, keramiky, korálků, vlny, příze, předloh na vyšívání. Půjčovna EKOLUX - na mokré čištění koberců a čalounění.
[Mírové nám. 12] [Kouřim] Více informací

TEXTIL JARÁ

Prodej záclon, látek, povlečení, ložní soupravy, ručníky, osušky, kapesníky, dětské oblečení, spodní prádlo dámské i pánské, ponožky a další.
[Blanická 816] [Vlašim] Více informací

Opravy a obšívání koberců

Opravy, obšívání a čištění koberců.
[Jablonecká 718/3] [Praha 9] Více informací

Růžena Raclová - Koberce, PVC, Podlahy

Montáž a prodej koberců, PVC, plovoucích podlah a linolea. Dále prodej bytového textilu, garnyže, záclony, šití textilu, obšívání koberců, doprava zboží.
[Legerova 52] [Kolín] Více informací

Anna Mekišová - Firma ŠIKULKA

Tisk předloh pro vyšívání, originály tisku výšivek, prodej vyšitých výrobků, prodej bavlnek všech barev.
[Zahradní 169] [Dobříš] Více informací

Miroslava Braná - Galanterie textil

Potahování knoflíků, šicí potřeby, dámské i pánské spodní prádlo, punčochové zboží, pletací příze, ozdoby do vlasů, hračky, kopírování formátu A4.
[Štefanikova 89] [Kladno] Více informací

Hana Bartáková - Bytové doplňky

Šití bytového textilu, opravy a čištění oděvů, prodej bytového, galanterního, spodního a punčochového zboží, prodej záclon a dekorací.
[Goethova 6] [Plzeň] Více informací

Ivana Čechová - Pomůcky pro ruční práce

Síťované šály, patchwork včetně látek, podložky, pravítka- příložníky, špendlíky, nitě, řezáky, vatelín, plstění pedig, ubrousková technika.
[Vysoká 96] [Rakovník] Více informací

Pavel Kukula

Prodáváme povlečení, prostěradla, přikrývky, polštáře, deky či přehozy. Dále nabízíme ručníky, osušky, župany, dekorační látky a jiný bytový textil.
[Hrnčířská 888/11] [Brno-Veveří] Více informací

BS Draperies, s.r.o.

Prodej záclon, bytového textilu, povlečení, ručníků, prostěradel, závěsů a ubrusů.
[Minoritská 449/2] [Brno-město] Více informací

Ing. Regina Kašíková

Prodáváme záclony, závěsy, voály a dekorační látky, povlečení, prostěradla a další bytový textil. Provádíme šití záclon na zakázku.
[Václavská 221/9] [Brno-Staré Brno] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02