Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Pracovní oděvy - Pátková, s.r.o.

Zakázková výroba pracovních oděvů a stejnokrojů, vyšívání, kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek, pracovní obuv, rukavice, respirátory, … Kvalitní krmiva pro psy. Doplňky pro offroad expedice.
[Bří. Štefanů 81] [Hradec Králové] Více informací

Krejčovství Borecký - Poděbrady

Zakázkové šití oděvů na míru. Vyrábíme a prodáváme: pánské obleky, dámské kostýmy a šaty, separátní saka a kalhoty, košile, smokingy, fraky, žakety, ...
[Palackého 431/5] [Poděbrady III] Více informací

Zakázkové krejčovství - Věra Burianová

Krejčovství - šití, opravy a úpravy oděvů, šití záclon, závěsů, ubrusů a ložního prádla.
[Pplk. Sochora 23] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

KREJČOVSTVÍ ADAL - Andrea Lachmanová

Zakázkové šití oděvů na míru, opravy oděvů a úpravy velikostí. Vyrábíme i prodáváme oděvy běžných i nadměrných velikostí. Provozujeme jak kamenný, tak i internetový obchod s dámskou a dětskou módou.
[Havlíčkova 14] [Dvůr Králové nad Labem] Více informací

KRIŠPÍNA - Brašnářství a sedlářství

Výroba a opravy ručně šitých kožených výrobků. Tašky, kabelky, opasky, pouzdra na doklady, peněženky, pochvy na chladné zbraně, toulce, chrániče pro lukostřelce, pouzdra na zbraně, sedla, uzdečky, bičíky, pásky na hodinky, řenínky, sponky a nejen to, dle vašich představ vyrobím či dle vašich potřeb ...
[Ke Kalinovu mlýnu] [Ořech] Více informací

Krejčovství MARKÉTA

Opravy a úpravy dámských a pánských oděvů, SCELOVÁNÍ oděvů, šití na zakázku i nadměrných velikostí, výměny zipů a podšívek, zkracování, zužování i rozšíření oděvů, šití záclon a závěsů, žehlení, čistírna oděvů a kůže.
[Ostrovského 253/3] [Praha 5] Více informací

Krejčovství VLNAX.CZ - Havlíčková Natalia

Návrhy a šití módní konfekce, šití maškarních a historických kostýmů, úpravy a opravy oděvů, opravy kožešin a kožených výrobků, šití bytového textilu, záclon, ložního prádla, čalounické práce.
[Evropská 12] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Krejčovství Marina Praha 4

Opravy oděvů i kožených, šití společenských šatů na zakázku, šití záclon a dekorací, výměny zipů a podšívek, zakázky vyhotovíme do dvou až tří dnů. Spolupracujeme se šperky Swarovski - límečky, květiny. Najdete nás na skype - Marina Ledzhieva (9:00 - 22:00).
[Cílkova 637/28] [Praha 4 - Kamýk] Více informací

BYTOVÝ TEXTIL - TRNKOVÁ

Šití záclon, závěsů, povlečení, polštářů, přehozů, realizace interiérů. Prodej metráže, záclon, prodej dekoračních látek i dle vzorníků, textilní obrázky s motivy.
[Jana Želivského 2] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Krejčovství a půjčovna šatů Unhošť - Půjčovna společenských ...

Zakázkové krejčovství, šití oděvů na míru, návrhy, střihy, šití záclon, závěsů, veškerého bytového textilu, PŮJČOVNA OBLEKŮ A SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ. Od bot až po košile, kravaty - vše dobře sladěné.
[Spálená 85] [Unhošť] Více informací

Dana Šimková Ateliér CUTIS - zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství (dámské a pánské), šití z kůže i látky, opravy a úpravy oděvů, barvení kůží, prodej kožené galanterie, bytový textil, šití čalounění, čistírna oděvů, praní a mandlování prádla.
[Suchdolské nám. 734] [Praha 6 - Suchdol] Více informací

IMTEX - Dům textilu

Kompletní zaměření, šití záclon, dekorací, NAŠÍVÁME ŘASÍCÍ TKALOUNY ZDARMA. Šití římských rolet a japonských posuvných stěn (závěsů), prodej garnyží, bytového textilu, dek a povlečení, prodej oděvní metráže, galanterie a pletacích přízí.
[Hailova 120] [Příbram] Více informací

Salon závěsů a záclon

Velký výběr záclonových a dekoračních látek, japonské stěny, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, garnyže různých tvarů i spouštěcí. Návrhy, zaměření, montáže, šití na zakázku.
[Údolní 77] [Praha 4 - Bráník] Více informací

Alena Koťová - Švadlenka doplňky

Prodej vlny, nití, zipů, tkalounů, bavlnky, ubrusů, látek na vyšívání a jiné. Šití doplňků, opravy oblečení, šití povlaků, čištění péřových dek.
[Špindlerova 684] [Roudnice nad Labem] Více informací

Krejčovství ZÝKOVÁ

Úpravy a opravy dámských a pánských oděvů, šití záclon, ubrusů a povlečení.
[Budějovická 38] [Praha 4 - Krč] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Zahájili jste již nákup vánočních dárků?

45.5%
54.5%

fb-02