Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Pracovní oděvy Pátková - Hradec Králové

Zakázková výroba pracovních oděvů a stejnokrojů, vyšívání, kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek, pracovní obuv, rukavice, respirátory, … Kvalitní krmiva pro psy. Doplňky pro offroad expedice. Půjčovna střešních stanů. Cestovatelská strava - Adventure menu.
[Bří. Štefanů 81] [Hradec Králové] Více informací

Krejčovství Borecký - Poděbrady

Krejčovství Borecký nabízí zakázkové šití oděvů na míru. Ruční výroba oblečení pro muže i ženy. Vyrábíme a prodáváme: pánské obleky, dámské kostýmy a šaty, separátní saka a kalhoty, košile, smokingy, fraky, žakety, ...
[Ostrovní 114/20] [Poděbrady] Více informací

Krejčovství a úpravy oděvů z kůže a kožešin Praha 1 - Jiří B...

Úpravy kožených a kožešinových oděvů, šití kožených oděvů, dále šití záclon, ložního prádla a bytových dekorací, menší úpravy i na počkání.
[Revoluční 1 (3. patro, OD Kotva)] [Praha 1 - Staré Město] Více informací

Boutique ROZALI

Nabízíme módní textil a doplňky, dále opravy a úpravy oděvů. Kůže a kožešiny, čištění oděvů, kůže a kožešin. Móda pro plnoštíhlé S - 5XL.
[Ječná 8] [Praha 2 - Nové Město] Více informací

Miloslava Křemenáková - Výroba a prodej oděvů

Šití a prodej pracovních oděvů, šití nadměrných velikostí, prodej pracovní obuvi, rukavic, drogerie a výrobky chráněné dílny, možnost přímého náhradního plnění, respirátory.
[U Jelena 485] [Kutná Hora] Více informací

Krejčovství MARKÉTA - Praha 5

Krejčovství MARKÉTA provádí opravy a úpravy dámských a pánských oděvů, SCELOVÁNÍ oděvů, šití na zakázku i nadměrných velikostí, výměny zipů a podšívek, zkracování, zužování i rozšíření oděvů, šití záclon a závěsů, žehlení, čistírna oděvů a kůže. NOVĚ prodej pletených čepic.
[Ostrovského 253/3] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Krejčovství VLNAX.CZ - Havlíčková Natalia

Návrhy a šití dámské i pánské módní konfekce, šití maškarních a historických kostýmů, úpravy a opravy oděvů, opravy kožešin a kožených výrobků, šití bytového textilu, záclon, ložního prádla, čalounické práce.
[Evropská 12] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Krejčovství Marina Praha 4

Naše krejčovství nabízí opravy oděvů i kožených, šití společenských šatů na zakázku, šití záclon a dekorací, výměny zipů a podšívek, zakázky vyhotovíme do dvou až tří dnů. Spolupracujeme se šperky Swarovski - límečky, květiny. Najdete nás na skype - Marina Ledzhieva (9:00 - 22:00).
[Cílkova 637/28] [Praha 4 - Kamýk] Více informací

EMKO - Eva Měchurová

Prodej: záclony, dekorační látky, ubrusy, krajky, dečky a konzole. Šití a úprava zakoupeného zboží na míru. Kompletní služba - zaměření, ušití i instalace. Velký výprodej nábytkového kování - kov, dřevo a retro kování - cena od 5,- do 10,- Kč / kus. Dále prodej patchworkových výrobků - polštáře, ...
[Dlouhá 159] [Příbram II] Více informací

BYTOVÝ TEXTIL - Praha - TRNKOVÁ

Zakázková výroba bytového textilu, šití záclon, závěsů, povlečení, polštářů, přehozů, realizace interiérů. Prodej metráže, originálních bytových doplňků, záclon, prodej dekoračních látek i dle vzorníků, textilní obrázky s motivy. Pro velký zájem jsme rozšířily naší tvorbu o výrobu malosériových řad....
[Jana Želivského 2] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

JH Zakázkové krejčovství Beroun

Šití oděvů na zakázku - dámské, pánské, dětské oděvy, opravy oděvů, úpravy velikostí, střihová služba, návrhářská činnost, návrhy a realizace oděvů, poradenství, prodej látek. Šití bytových dekorací. Prodej doplňků, bižuterie, kabelky, šálky, styling, líčení, proměny šatníku.
[Pivovarská 170] [Beroun] Více informací

Viktoriatex, s.r.o. - Salon závěsů a záclon

Velký výběr záclonových a dekoračních látek, japonské stěny, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, garnyže různých tvarů i spouštěcí. Návrhy, zaměření, montáže, šití na zakázku.
[Údolní 77] [Praha 4 - Bráník] Více informací

Alena Koťová - Švadlenka doplňky Roudnice nad Labem

Prodej vlny, nití, zipů, tkalounů, bavlnky, ubrusů, látek na vyšívání a jiné. Šití doplňků, opravy oblečení, šití povlaků, čištění péřových dek. Čistírna oděvů - sběrna.
[Špindlerova 684] [Roudnice nad Labem] Více informací

Krejčovství a půjčovna šatů Unhošť - Půjčovna společenských ...

Zakázkové krejčovství, šití oděvů na míru, návrhy, střihy, šití záclon, závěsů, veškerého bytového textilu, PŮJČOVNA PÁNSKÝCH A CHLAPECKÝCH OBLEKŮ. Od bot až po košile, kravaty - vše dobře sladěné.
[Spálená 85] [Unhošť] Více informací

Dana Šimková Ateliér CUTIS - zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství (dámské a pánské), šití z kůže i látky, opravy a úpravy oděvů, barvení kůží, prodej kožené galanterie, bytový textil, šití čalounění, čistírna oděvů, praní a mandlování prádla.
[Suchdolské nám. 734] [Praha 6 - Suchdol] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Trápí vás vysoké platby za elektřinu, plyn, vodu?

76.8%
16.9%
6.2%

fb-02