Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Zakázkové šití Sokolová Teplice - šití bytového textilu a op...

V Krejčovství Sokolová Teplice nabízíme šití oděvů na zakázku. Rádi Vám ušijeme nejen nové šaty, oblek dle Vašich představ, ale také moderní záclony, závěsy, polštářky, ubrusy a jiné textilní bytové doplňky. Provádíme kvalitní opravy oděvů - výměny zipů, zkracování kalhot, úpravy pánských obleků a p...
[U Krupské brány 473/5] [Teplice] Více informací

Pracovní oděvy Pátková - Hradec Králové

Zakázková výroba pracovních oděvů a stejnokrojů, vyšívání, kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek, pracovní obuv, rukavice, respirátory, … Kvalitní krmiva pro psy. Doplňky pro offroad expedice. Půjčovna střešních stanů. Cestovatelská strava - Adventure menu.
[Bří. Štefanů 81] [Hradec Králové] Více informací

Krejčovství Borecký - Poděbrady

Krejčovství Borecký nabízí zakázkové šití oděvů na míru. Ruční výroba oblečení pro muže i ženy. Vyrábíme a prodáváme: pánské obleky, dámské kostýmy a šaty, separátní saka a kalhoty, košile, smokingy, fraky, žakety, ...
[Ostrovní 114/20] [Poděbrady] Více informací

Krejčovství a úpravy oděvů z kůže a kožešin Praha 1 - Jiří B...

Úpravy kožených a kožešinových oděvů, šití kožených oděvů, dále šití záclon, ložního prádla a bytových dekorací, menší úpravy i na počkání.
[Revoluční 1 (3. patro, OD Kotva)] [Praha 1 - Staré Město] Více informací

IMTEX - Dům textilu Příbram

Kompletní zaměření, šití záclon, dekorací, NAŠÍVÁME ŘASÍCÍ TKALOUNY ZDARMA. Šití římských rolet a japonských posuvných stěn (závěsů), prodej garnyží, bytového textilu, dek a povlečení, prodej oděvní metráže, galanterie a pletacích přízí.
[Hailova 120] [Příbram] Více informací

Zakázkové krejčovství Kladno - Petra Horáková

Zakázkové krejčovství Petra Horáková Kladno nabízí šití oděvů, veškeré úpravy a opravy oděvů, šití záclon a závěsů. V krejčovství si můžete koupit látky a galanterii a rádi vám poradí.
[Václava Rabase 870] [Kladno] Více informací

Šití z kůže U ŠVÍCKA, Robert Pfeifer, Jihlava

Provozovna U ŠVÍCKA Jihlava nabízí sedlářské práce a další práce s kůží. Mezi naše výrobky patří kožené opasky, kožené stahovače zápěstí, kožená pouzdra na nože a sekery. Také provádíme opravy obuvi, tašek, kabelek, batohů, brankářské a hokejové výstroje. Opravy deštníků, kožené galanterie, výměny z...
[Vrchlického 4630/59 (zadní trakt Nemocnice Jihlava)] [Jihlava] Více informací

ATELIÉR ROMANA - Krejčovství Praha 5 - Šití a opravy oděvů

Krejčovství ROMANA nabízí opravy oděvů, šití dámských oděvů na zakázku, šití doplňků, záclony, závěsy, ložní prádlo, … Dále pro Vás zprostředkujeme opravy výrobků z kůže.
[Prachnerova 12] [Praha 5] Více informací

Kožešnictví Praha 6 - Anna DVOŘÁKOVÁ

Šití z kožešin, kůže, úpravy a opravy kožešinových a kožených oděvů, šití na zakázku kožešinových čepic.
[Za Vokovickou vozovnou 365/13] [Praha 6 - Liboc] Více informací

Zakázkové krejčovství Jesenice - Praha západ

Šití na zakázku - dámské a pánské. Šití oděvů, úpravy a opravy oděvů. Mandlování a ruční žehlení oděvů. Opravy motorkářských oděvů - kožených i textilních. Možnost odvozu a dovozu dle telefonické dohody.
[Spojovací 335] [Jesenice] Více informací

Textilní a bytové zboží - Jaroslav Jambor

Pokládka koberců a lina u nás zakoupené, zakázkové šití a čištění péřových výrobků, prodej bytového i ložního textilu, prodej prádla a punčochového zboží.
[Pražská 96] [Kolín] Více informací

ZDEPE.CZ s.r.o. - Pracovní oděvy

Nabízíme zhotovení pracovních oděvů dle Vašich požadavků, různé druhy materiálů a barev, výšivky, potisky, firemní loga a další. www.rally-overall.com
[Přemyslova 712] [Mnichovo Hradiště] Více informací

Jana Vrňáková - Krejčovství LUNA Benešov

Krejčovství LUNA Benešov provádí šití oděvů na zakázku, úpravy oděvů, výměny zipů, zkracování délky kalhoty, saka a kabáty. Dále šití záclon a závěsů. Krejčovství nabizí možnost úpravy i kožených věcí.
[Tyršova 214] [Benešov] Více informací

Boutique ROZALI

Nabízíme módní textil a doplňky, dále opravy a úpravy oděvů. Kůže a kožešiny, čištění oděvů, kůže a kožešin. Móda pro plnoštíhlé S - 5XL.
[Ječná 8] [Praha 2 - Nové Město] Více informací

Miloslava Křemenáková - Výroba a prodej oděvů

Šití a prodej pracovních oděvů, šití nadměrných velikostí, prodej pracovní obuvi, rukavic, drogerie a výrobky chráněné dílny, možnost přímého náhradního plnění, respirátory.
[U Jelena 485] [Kutná Hora] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Líbí se Vám nové dálníční známky?

67.5%
32.5%

fb-02