Reklamní zápisy
Výpis zápisů

OPTIK Studio - Oční optika Štětí

Oční optika OPTIK STUDIO Štětí je moderní optika, kde najdete brýle všech značek, sluneční brýle světových výrobců, kontaktní čočky, brýlové doplňky. Provádíme opravy a úpravy brýlí, měření zraku. Můžete očekávat odborný, profesionální přístup očního optika.
[Nové náměstí 136] [Štětí] Více informací

OPTIK studio - Oční optika Praha 4

OPTIK STUDIO Praha 4 je moderní oční optika nabízející kontaktní čočky, brýle dioptrické i sluneční v široké paletě barev, tvarů, značek a cenového rozpětí. Při výběru brýlí vám poradí zkušený optik. Naše oční optika samozřejmě nabízí i možnost měření zraku.
[Písnická 761/7] [Praha 4 - Kamýk] Více informací

OPTIK studio - Oční optika Praha 3

Oční optika OPTIK STUDIO Praha 3 je moderní optika nabízející, jak brýle dioptrické, tak i brýle sluneční v široké paletě barev, tvarů, značek a cenového rozpětí. Poradíme při výběru nejen brýlí, ale i kontaktních čoček. Samozřejmostí je možnost měření zraku a péče zkušeného optika.
[Seifertova 565/37] [Praha 3 - Žižkov] Více informací
Nabizime slevy

Graverus s.r.o.

Výroba a prodej sportovních pohárů, plakety, figurky a talíře, výroba razítek. Provádíme laserové gravírování do skla, plastu a dřeva. Veškeré úpravy zhotovíme dle přání zákazníka.
[Husova 46] [Jihlava] Více informací

KOVORAKO, s.r.o.

Zakázková výroba ocelových konstrukcí /dle specifikace zákazníka/, schodišť, vrat, mříží, zábradlí a plotů. Svařování, ohýbání, dělení, ohraňování kovů i povrchová úprava. Zaměřujeme se na CNC dělení materiálů laserem. Svařování metodou MIG, MAG, TIC, povrchové úpravy materiálu v elektrostatické prá...
[Sportovní 2667] [Rakovník] Více informací

Truhlářství Praha 10 - Truhlářství Březina, s.r.o.

Truhlářství BŘEZINA vyrábí kuchyňské linky, ložnice, obývací a dětské pokoje. Dále kancelářský nábytek, vestavěné skříně, okna, dveře a schody. Truhlářství nabízí také výrobu atypického nábytku. Vyrábí nábytek z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina a dýhované dřevotřísky.
[Nad vinným potokem] [Praha 10 - Vršovice] Více informací

Pohřební služba Votice - Miloslav Všetečka

Nabízíme veškeré pohřební služby. Pohřební služba Všetečka provádí komplexní zajištění pohřbu, převoz zesnulých v ČR i Evropě, kremace, pohřby do země, kremační obřady. Pro obřady využíváme vlastní pohřební síň. Sjednání pohřbu je možné u vás doma. Zajišťujeme smuteční oznámení, objednávku a dovoz s...
[Táborská 74] [Votice] Více informací

Pohřební služba Příbram - Miloslav Všetečka

Pohřební služba Všetečka Příbram provádí komplexní zajištění pohřbu, převoz zesnulých v ČR i Evropě, kremace, pohřby do země, kremační obřady. Pro obřady využíváme vlastní pohřební síň. Sjednání pohřbu je možné u vás doma. Zajišťujeme smuteční oznámení, objednávku a dovoz smutečních květin a věnců. ...
[Pražská 126] [Příbram 2] Více informací

KVĚTINY - Alena Pelnářová

Vazba květin: dárková, svatební, smuteční, rozvoz květin, prodej hrnkových i umělých květin, prodej hnojiv, výroba a prodej suchých dekorací, keramiky, drobné dárky.
[Velké nám. 49] [Strakonice] Více informací

Umělecké kovářství Telč - Leupold Antonín

Umělecké kovářství a zámečnictví Telč nabízí uměleckořemeslné zpracování kovů (železo, nerez, bronz, mosaz, měď), restaurátorské služby, pasířské a zámečnické práce. Brány, ploty, vývěsné štíty, náhrobky aj., odborné zpracování návrhů dle Vašich představ.
[Komenského 398] [Telč] Více informací

Petra Markalousová - Prádelna mandl Praha 9 - Hloubětín

Praní ložního a osobního prádla pro restaurace, hotely, ubytovny. Dále nabízíme mandlování a žehlení osobního prádla.
[Klánovická 34] [Praha 9 - Hloubětín] Více informací

Květinářství Praha 6 - KVĚTINY Studio Detail

Květinářství KVĚTINY Studio Detail provádí aranžování květin, výzdoba interiérů, rozvoz květin po Praze, svatební servis a smuteční kytice.
[Dejvická 25] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Květiny, keramika a chovatelské potřeby Roztoky (Praha západ...

V našem květinářství Roztoky najdete květiny hrnkové, květiny truhlíkové, sadba zeleniny, substráty, hnojiva, zahradní chemie, dárkové předměty, domácí a venkovní keramika, svíčky, chovatelské potřeby pro psy, kočky a drobné zvířectvo, granulovaná krmiva značek: NUTRAM, K9, Arden Grande, Winner plus...
[Husovo náměstí 573] [Roztoky] Více informací

Oční optika Slaný - EMI Optika s.r.o.

EMI Optika vám poskytne kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní designové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky..... Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.
[Masarykovo nám. 112] [Slaný] Více informací

František Bouček - Hotel FABOK

Ubytování s kapacitou 30 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízení (sprcha, WC, umyvadlo) a TV.
[Čelákovická 317] [Mochov] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02