92_sluzby.gif

Kdo mi to Služby / Řemesla - Truhlářství

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Truhlářství Stará Boleslav - Truhlářství JOUDA - Daniel Joud...

Truhlářství JOUDA Stará Boleslav vyrábí a montuje nábytek na zakázku. Atypická výroba nábytku, dle přání zákazníků - altány, prodejní stánky, vybavení obchodů, kuchyně, obývací pokoje, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, dřevěné postele atd.
[Maxe Švabinského 117] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Truhlářství Lukavec (Pelhřimov) - Truhlářství Miroslav Šteke...

Truhlářství vyrábí kvalitní postele, palandy a patrové postele z masivu. Postele a palandy jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Vyznačují se vysokou kvalitou řemeslného zpracování a snadnou montáží. Povrchová úprava je prováděna ekologickými, vodou ředitelnými laky. http://vyrobaposteli....
[Pražská 296] [Lukavec] Více informací

Dřevěné doplňky - David Žáček

Dřevěné doplňky, dárky - domov - zahrada. Dekorační svícny, dřevěné doplňky do domácnosti, dřevěné šperky, výřezy z překližky v různých tvarech a motivech pro vlastní tvorbu, např.: decoupage.
[Tatětice 102] [Morkovice] Více informací

Truhlářství Kutná Hora - Truhlářství Miroslav Melecha

Truhlářství Melecha Kutná Hora provádí truhlářské práce na zakázku. Truhlářství vám vyrobí na míru vestavěné skříně, kuchyně, postele, komody, stoly, kancelářský nábytek, okna, dveře, schodiště, podlahy, provádí i tesařské práce, pergoly, ploty, stání na auta, zahradní nábytek, psí boudy a další dle...
[V Olšinách 410] [Kutná Hora - Sedlec] Více informací

Truhlářství Kutná Hora - Truhlářství JELÍNEK

Truhlářství Jelínek Kutná Hora a jeho truhlářská výroba je zaměřena na okna, dveře vchodové i interiérové, obložkové zárubně, nábytek, pergoly, schody, nábytek dřevěný i z lamina. Vše včetně zaměření, montáže a povrchových úprav.
[Svatý Mikuláš 139 (areál živočišné výroby)] [Kutná Hora] Více informací

Truhlářství Březnice - Čalounické a truhlářské práce Josef O...

Truhlářství Ovsík nabízí truhlářské i čalounické práce. Mezi nabízené služby patří zakázková výroba nábytku dle vlastního návrhu, opravy sedacích souprav včetně čalounění, opravy starožitného nábytku, židlí. Součástí truhlářství je i výroba matrací s velkým výběrem potahových látek i kůže.
[Počapská 199] [Březnice] Více informací

Truhlářství Rychlý - výroba nábytku Benešov

Truhlářství Rychlý Benešov to je zakázková výroba nábytku na míru. Vestavěné skříně, dětské pokoje, ložnice, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, koopelnový nábytek, zařízení obchodů, restaurací, vináren i vybavení ordinací. Truhlářství spolupracuje s bytovými architekty, vypracování návrhů realiza...
[Pražská 126 (hala B2)] [Benešov] Více informací

Truhlářství Praha 9 - Martin VIDETIČ

Truhlářství VIDETIČ Praha 9 je rodinné truhlářství - zakázková výroba dřevěného nábytku: kuchyně, skříně, postele, poličky, stoly, židle, komody, bary, obklady, opravy nábytku, materiály: masiv, dýha, lamino. Naše truhlářství najdete i na Facebooku
[K Sibřině 233/18] [Praha 9 - Koloděje] Více informací

Zakázkové truhlářství Rožmitál pod Třemšínem - Vladimír Šour...

Zakázkové truhlářství, výroba selského nábytku, dřevěný nábytek z masivu, skleníky, kredence, komody, schody, stoly, židle, kuchyňské linky. Vybavíme celou chatu, nadčasové vybavení interiéru, nábytek na míru a další služby.
[Sedlice 51] [Rožmitál pod Třemšínem] Více informací

Truhlářství Turnov - Miroslav Drahoňovský

Truhlářství ŠPALEK Turnov provádí veškeré truhlářské práce (zakázková výroba nábytku). Truhlářství vyrábí kuchyně, dveře, skříně, schody, interiéry, exteriéry, pergoly, okna, kancelářský i zahradní nábytek, drobné opravy nábytku. Nábytek na míru z masivu i lamina.
[Tázlerova 240] [Turnov] Více informací

Truhlářství Praha 9 - Truhlářství VLČE Horní Počernice

Truhlářství VLČE Horní Počernice se specializuje se na zakázkovou výrobu nábytku na míru z masivu, lamina i dýhované dřevotřísky. Jednotlivé zakázky realizují dle přání a požadavků zákazníka. Odborně a ochotně poradí a doporučí nejvhodnější řešení.
[Bystrá 1730/9] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Truhlářství Praha 10 - Truhlářství Březina, s.r.o.

Truhlářství BŘEZINA vyrábí kuchyňské linky, ložnice, obývací a dětské pokoje. Dále kancelářský nábytek, vestavěné skříně, okna, dveře a schody. Truhlářství nabízí také výrobu atypického nábytku. Vyrábí nábytek z měkkého i tvrdého masivního dřeva, lamina a dýhované dřevotřísky.
[Nad vinným potokem] [Praha 10 - Vršovice] Více informací

Truhlářství Martin Firbas - Uhlířské Janovice

Truhlářství Martin Firba nabízí truhlářské práce. Vyrábí kuchyně, okna, dveře, bytové doplňky, schodiště, ploty a jiné. Dále zakázková výroba stavebního a interiérového nábytku a výroba replik.
[Husova 24] [Uhlířské Janovice] Více informací

Martin Malý - Zakázkové truhlářství Praha 10

Výroba nábytku v našem truhlářství: kuchyně, vestavěné skříně, schody, pergoly, altány, vybavení restaurací, kancelářský nábytek, postele, dětský nábytek. Truhlářství Malý Praha 10 vám také vyrobí okna, dveře, pergoly, altány a provede pokládku podlah.
[U Továren 25] [Praha 10 - Hostivař] Více informací

Zakázkové truhlářství Chýně - Jakub Erba

Výroba atypického nábytku, skříně, kuchyně, obývací stěny, kancelářský nábytek, ložnice, dětské pokoje, lamino, masiv a mnohem víc najdete v zakázkovém truhlářství - ČESKÉ RUCE Chýně.
[Hlavní 182] [Chýně] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02