92_sluzby.gif

Pohřební služba - Praha

Výpis zápisů

HELFI - pohřební služba Praha 3

Naše pohřební služba HELFI zajišťuje pohřby do země i kremace, církevní i civilní obřady. Zajišťujeme převozy zesnulých, rakve, urny, smuteční kytice, pohřební věnce, smuteční oznámení - parte, poradíme vám se vším, s čím budete potřebovat, například i s výběrem pohřební písně. V regionu Praha je na...
[Kubelíkova 1031/53] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

Pohřební ústav Pegas CZ

Na jednom místě s Vámi vyřídíme všechny záležitosti spojené s pohřbem, jsme tu pro vás a nabízíme: • Převozy zesnulých 24 hodin denně • Specializované zahraniční oddělení pro mezinárodní převozy zesnulých • Smuteční oznámení • Rakve a urny • Květiny na pohřeb • Nadstandardní pohřební služb...
[Kateřinská 13] [Praha 2] Více informací

Smuteční služby Horní Počernice - pohřební služba Praha 9

Pohřební služba Horní Počernice Praha 9 nabízí kompletní servis: převoz zesnulých, kremační i církevní obřad, pohřby do země, prodej hřbitovních doplňků, fotografie na pomníky, smuteční oznámení na počkání. Pohřební služby je u nás možné platit kartou.
[Náchodská 868/28, autobusová zastávka Chvaly] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Pohřební služba Praha 7 - Pohřební ústav Pegas CZ

Pohřební služba PEGAS CZ Praha 7 s Vámi vyřídí na jednom místě všechny záležitosti spojené s pohřbem, nabízí: • Převozy zesnulých 24 hodin denně • Specializované zahraniční oddělení pro mezinárodní převozy zesnulých • Smuteční oznámení • Rakve a urny • Květiny na pohřeb • Nadstandardní poh...
[Veletržní 379/46] [Praha 7 - Bubeneč] Více informací

Pohřební služba Praha 9 - Pohřební služba Zdeněk Vítek - Smu...

Pohřební služba Zdeněk Vítek - Smutná Praha 9 zajišťuje veškeré smuteční služby spojené s úmrtím blízkého člověka.
[Na barikádách 774/6] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

Pohřební služba Praha 10 - Pohřební ústav Pegas CZ

Pohřební služba Pegas Praha 10 s Vámi na jednom místě vyřídí všechny záležitosti spojené s pohřbem a nabízí: • Převozy zesnulých 24 hodin denně • Specializované zahraniční oddělení pro mezinárodní převozy zesnulých • Smuteční oznámení • Rakve a urny • Květiny na pohřeb • Nadstandardní pohř...
[Oblouková 766/16] [Praha 10 - Vršovice] Více informací

Pohřební služba Praha 2 - Tranquillitas Praha s.r.o.

Pohřební služba Tranquillitas Praha Váš partner pro nejtěžší chvíle. Dovolujeme si nabídnout tyto pohřební služby: kompletní kremační a pohřební služby, zajištění veškerých náležitostí spojených s úmrtím, převozy zesnulých z místa úmrtí po celé ČR i ze zahraničí.
[Italská 6] [Praha 2] Více informací

Pegas - pohřební služba Praha 2

Pohřební služba Pegas Praha 2 nabízí pohřby v různých variantách dle vašeho přání, kompletní služby při převozu zesnulého, je možné zakoupit ozdobné obaly na urny, zajišťujeme i rytí nebo malování písma a ozdob, vyhotovíme parte - smuteční oznámení.
[Kateřinská 13] [Praha 2] Více informací

Pegas - pohřební služba Praha 6

Pohřební služba Pegas Praha 6 nabízí pohřby v různých variantách dle vašeho přání, kompletní služby při převozu zesnulého. Je možné zakoupit ozdobné obaly na urny, zajišťujeme i rytí nebo malování písma a ozdob, vyhotovíme parte - smuteční oznámení.
[Bělohorská 688/165] [Praha 6] Více informací

KOMES spol.s r.o. - Praha 3

Zabýváme se výrobou a distribucí ekologických rakví.
[Chlumova 19] [Praha 3 - Žižkov] Více informací

PAX - pohřební služba Praha 8

Pohřební služba PAX nabízí: kompletní pohřební služby, obřady a zpopelnění, převozy zesnulých, vytváření parte.
[Na sypkém 925/1] [Praha 8] Více informací

Elpis - pohřební služba Praha 4

Naše pohřební služba zajišťuje veškeré kremační a hřbitovní služby - obřadní síně, rakve, smuteční květiny, urny, pomníky, náhrobky a případné další pohřební služby a přání.
[Pod Višňovkou 1661/33. Budova A2] [Praha 4 - Krč] Více informací

Elpis - pohřební služba Praha 9

Pohřební ústav Elpis zajišťuje veškeré kremační a hřbitovní služby - obřadní síně, rakve, smuteční květiny, urny, pomníky, náhrobky a případné další pohřební služby a přání.
[Krystalová 7] [Praha 9 - Čakovice] Více informací

Pohřební služba Praha 5 - Anděl

Naše pohřební služba zajišťuje veškeré kremační a hřbitovní služby - obřadní síně, rakve, smuteční květiny, urny, pomníky, náhrobky a případné další pohřební služby a přání.
[Na Bělidle 27] [Praha 5] Více informací

Pohřební ústav hl. m. Prahy

Zajišťujeme veškeré pohřební služby, kremace, pohřby do země, přeprava zesnulých po ČR i zahraničí, květiny, parte, kolumbária, vsyp a rozptyl popela.
[Pobřežní 72/339] [Praha 8] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02