92_sluzby.gif

Květinářství - Praha

Výpis zápisů

Květinářství Praha 8 - Květiny Serafin

U nás v květinářství uvážeme květiny téměř z čehokoli. Kromě květinové vazby Vám nabízíme kompletní svatební květinový servis, eventový i smuteční květinový servis. V rámci našich služeb nabízíme rozvoz květin po Praze a jako bonus výbornou kávu při čekání na květiny přímo u nás v květinářství. Prod...
[Zenklova 42/119] [Praha 8 - Libeň] Více informací

Květinářství Praha 6 - Květiny ANABELA

Květinářství Květiny Anabela Praha 6 vám nabízí vazby kytic ze živých květin, svatební vazby, smuteční vazby a květinové vazby k různým příležitostem. V květinářství najdete řezané i hrnkové květiny, dárkové předměty.
[Čílova 9] [Praha 6 - Veleslavín] Více informací

Květinářství Praha 3 - Květiny Bergerová

Květinářství Bergerová Praha 3 nabízí velký výběr řezaných, hrnkových a sušených rostlin, proutěného zboží a keramiky. Aranžujeme svatební, dárkové, smuteční a další kytice. Prodáváme kompletní výzdoby interiéru, aranžmá ze sušených i živých rostlin.
[Biskupcova 3] [Praha 3] Více informací

Květinářství Praha 9 - Květinářství JASMÍN - Michaela Malíšk...

Hlavní předností Květinářství JASMÍN Praha 9 Újezd nad Lesy je individuální, profesionální přístup prodavaček ke každému zákazníkovi. Květinářství nabízí velký výběr řezaných i hrnkových květin a dárkového zboží. Minimálně 5x do týdne čerstvé zboží u řezaných a hrnkových květin. Nabízíme celoroční d...
[Račiněveská 2444/8] [Praha 9 - Újezd nad Lesy] Více informací
Nabizime praci

Květinářství Praha 10 - KvětinyExpres.cz

KvětinyExpres.cz rozvoz květin Praha a ČR. Naše květinářství nabízí velký výběr čerstvých řezaných květin, dárkových kytic, dárkových košů a pralinek. Svatební kytice a svatební dekorace. Smuteční kytice a smuteční věnce.
[Za strašnickou vozovnou 1343/6] [Praha 10 - Strašnice] Více informací

Květinářství Praha 10 - Jana Sallerová - KVĚTINY U JANIČKY

Květinářství KVĚTINY U JANIČKY Praha 10 pro vás připraví vazby svatebních a smutečních kytic, věnců. Nabídne prodej hrnkových i řezaných květin, prodej keramiky, dárkových předmětů i vánočních a velikonočních dekorací. * O pázdninách (červenec - srpen) v sobotu zavřeno.
[Topolová 2915/16 (OD Cíl)] [Praha 10 - Záběhlice] Více informací

Květinářství Praha 6 - KVĚTINY Studio Detail

Květinářství KVĚTINY Studio Detail provádí aranžování květin, výzdoba interiérů, rozvoz květin po Praze, svatební servis a smuteční kytice.
[Dejvická 25] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Květinářství Praha 2 - Květinářství Václavská pasáž

Květinářství Václavská pasáž provádí vazby květin: slavnostní, smuteční, svatební, rozvoz po Praze, prodej hrnkových květin, dárkových předmětů a drobné keramiky, svíčky a esenciální oleje.
[Karlovo nám. 6] [Praha 2 - Nové Město] Více informací

Květinářství Praha 4 - Květiny • dárky • kosmetika - Petra K...

Květinářství nabízí vazby svatebních i smutečních kytic na přání, kytice z klobás, adventní věnce a jiné. Prodej dárků, ozdobné tašky, přáníčka, kosmetiky značky Ryor, Salus a jiné.
[Modřanská 1042/5] [Praha 4 - Modřany] Více informací

Květinářství Praha 9 - Salon CALLA

Květinářství, kde najdete aranžování květin, moderní i klasické styly. Luxusní kytice na svatby, promoce. Aranžování suchých vazeb. Pohřební vazba. Květinářství nabízí i drobné dárky a doplňky.
[Domkovská 1949/40] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Květinářství Praha 6 - KVĚTINY - DROGERIE - Miluše Trčková

Vazba květin svatebních, promočních, narozeninových i smutečních včetně věnců. Dále prodej svíček, keramiky, dárkových předmětů a přání.
[Brandejsovo náměstí 433/7] [Praha 6 - Suchdol] Více informací

Květinářství Praha 6 - KVĚTINÁŘSTVÍ Zuzana Jánská

KVĚTINÁŘSTVÍ Zuzana Jánská nabízí vazby svatebních a smutečních květin, květinová keramika, prodej hrnkových květin, letniček, sadby, doplňkový prodej hnojiv, adventní a dušičkové věnce.
[Kyjevská 686/3] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Květinářství Praha 6 - KVĚTINY

Naše květinářství nabízí květiny řezané, hrnkové, dárkové předměty, hrnky, svíčky, keramika, materiál na aranžování, sváteční i smuteční vazby, kompletní svatební květinový servis.
[Bělohorská 264/31] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Květinářství Praha 4 - Květiny ERIKA

Květinářství připravuje vazby: svatební, smuteční, aranžování suchých i umělých květin, květinové dekorace, aranžování živých květin do košů a keramiky + jiné netradiční aranžmá.
[Krouzova 3049/24] [Praha 4 - Modřany] Více informací

Květiny U Kovárny

Naše květinářství to nejsou jen květiny, ale i keramika, svíčky, slavnostní kytice, smuteční vazby, svatební kytice, velký výběr vánočního, velikonočního i dušičkového zboží.
[Vinohradská 228] [Praha 10] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02