93_skoly.gif

Školy - Praha

Výpis zápisů

Jesle Praha 5 - Dětské centrum BEDRNÍČEK

Dětské centrum BEDRNÍČEK Praha 5 nabízí péči o dítě formou jesliček ve věku 6 měsíců až 3 roky. Jesle dětského centra BEDRNÍČEK Praha 5 jsou rozdělené na dvě oddělení – oddělení miminek od 6 měsíců do 1,5 roku a od 1,5 do 3 let. Jesle mají každý týden jinak tematicky zaměřený program a tomuto téma...
[Bedrnova 12] [Praha 5 - Motol] Více informací

Mateřská škola Praha 5 - Dětské centrum BEDRNÍČEK

Dětské centrum BEDRNÍČEK Praha 5 nabízí péči o dítě od 6 měsíců do 7mi let. Pro děti od 6 měsíců do 3 let zde jsou jesličky, pro děti od 3 do 7 let zde je mateřská školka. BEDRNÍČEK se může pochlubit širokou nabídkou zajímavých kroužků pro děti, denním programem jesliček a školky s mnoha výtvarnými,...
[Bedrnova 12] [Praha 5 - Motol] Více informací

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA - Praha 4

Naše základní umělecká škola PRO ARTE VIVA Praha 4, nabízí mimo klasických oborů, obor hudební /klavír, flétna, kytara/, taneční a výtvarný, literárně-dramatický, výuka populární hudby, zpěv, hra na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru a další. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami akt...
[Vzdušná 564] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Základní umělecká škola LYRA - Praha 10 - Uhříněves

Základní umělecká hudební škola LYRA Praha 10, nabízí mimo klasických oborů, výuku hry na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru, populární zpěv a další. Vyučující jednotlivých oborů na naší umělecké škole jsou převážně sami aktivní umělci. Najdete nás i na Facebooku.
[V Bytovkách 803] [Praha 10 - Uhříněves] Více informací

Mateřská škola V KOLONCE Praha 6

Mateřská škola V KOLONCE je vzdělávací zařízení pro děti od 2,5 do 7 let se zaměřením na komplexní rozvoj osobnosti, nejen pro děti z Prahy 6. V budově je sauna, Aj, Frj, logopedie, gymnastika, jóga. Pracujeme dle školského vzdělávacího programu rozšířeného o téma multikulturality.
[Slezanů 2297/17] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Střední škola managementu a služeb s.r.o.

Škola poskytuje čtyřleté denní studium ukončené maturitní zkouškou v různých oborech, např.: management cestovního ruchu, management obchodu, management sportu, kosmetické služby, grafický design, ...
[Schulhoffova 844/2] [Praha 4] Více informací

Základní Škola J. Gutha - Jarkovského

Škola pracuje podle vzdělávacího programu Základní škola. Po absolvování klasického prvního a druhého ročníku má žák příležitost přestoupit do třídy s rozšířenou výukou jazyků.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Gymnázium Jiřího Gutha - Jarkovského

Gymnázium je partnerskou školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v mezinárodním projektu INNOTE, který se zabývá problematikou praxe začínajících učitelů.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Základní škola Praha 5 - Smíchov

Škola v centru Prahy, školní jídelna, družina a klub, rekonstruovaná zahrada a hřiště, kopírka a tiskárna přístupná pro žáky, kroužky: karate, street dance, aerobic, judo, sportovní hry, turistický, dramatický, počítačový i výtvarný kroužek s keramikou, internetový klub, výuka češtiny pro cizince.
[Kořenského 10/760] [Praha 5] Více informací

DYS Soukromá speciální pedag. praxe Mgr. Dana Vojtovičová

Preventivní a nápravné programy pro předškolní děti, děti s odkladem školní docházky, školní děti a středoškoláky. Diagnostika a nápravy SPU, grafomotoriky.
[Kramolná 2454/31A] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Základní škola s rozšířenou výukou anglického jazyka, max. počet dětí ve třídě je 20, individuální přístup pedagogů k dětem, školní družina od 7:00 do 8:30 a odpolední od 12:00 do 17:30 pro všechny žáky, konverzace s rodilým mluvčím 2 hod. týdně v rámci školného, rodinné prostředí.
[Kytlická 757] [Praha 9 - Prosek] Více informací

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky,a.s.

VŠMIE poskytuje prakticky zaměřené, vysokoškolské, bakalářské (Bc.) studium v oborech Aplikovaná informatika, Manažerská ekonomika, Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě.
[Vltavská 14] [Praha 5] Více informací

Vysoká škola umělecko-průmyslová

Vysoká škola nabízí bakalářské, navazující magisterské a doktorské studium na šesti katedrách uměleckého zaměření.
[nám. Jana Palacha 80/3] [Praha 1 - Staré Město] Více informací

Vysoká škola chemicko-technologická

Vysoká škola nabízí studium na čtyřech fakultách chemického, potravinářského a technologického zaměření.
[Technická 5] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Vysoká škola Jana Amose Komenského s.r.o.

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské a magisterské studium se zaměřením na obory andragogika, speciální pedagogika, evropská hospodářskosprávní studia a sociální a masová komunikace.
[Roháčova 63] [Praha 3] Více informací

Novinky

 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
V Česku vznikne v roce 2018 nejvíce nových firem v historii.
Jen v říjnu v Česku přibylo 1691 společností a 2849 podnikatelů. Vyplývá to z analýzy společnosti CRIF. Podle jejího odhadu letos vznikne více než 32 tisíc nových společností, což bude o ... číst dál
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost 
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ... číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02