93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Školy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Jesle Praha 5 - Dětské centrum BEDRNÍČEK

Dětské centrum BEDRNÍČEK Praha 5 nabízí péči o dítě formou jesliček ve věku 6 měsíců až 3 roky. Jesle dětského centra BEDRNÍČEK Praha 5 jsou rozdělené na dvě oddělení – oddělení miminek od 6 měsíců do 1,5 roku a od 1,5 do 3 let. Jesle mají každý týden jinak tematicky zaměřený program a tomuto téma...
[Bedrnova 12] [Praha 5 - Motol] Více informací

Mateřská škola Praha 5 - Dětské centrum BEDRNÍČEK

Dětské centrum BEDRNÍČEK Praha 5 nabízí péči o dítě od 6 měsíců do 7mi let. Pro děti od 6 měsíců do 3 let zde jsou jesličky, pro děti od 3 do 7 let zde je mateřská školka. BEDRNÍČEK se může pochlubit širokou nabídkou zajímavých kroužků pro děti, denním programem s mnoha výtvarnými, hudebními i rozum...
[Bedrnova 12] [Praha 5 - Motol] Více informací

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA - Praha 4

Naše základní umělecká škola PRO ARTE VIVA Praha 4, nabízí mimo klasických oborů, obor hudební /klavír, flétna, kytara/, taneční a výtvarný, literárně-dramatický, výuka populární hudby, zpěv, hra na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru a další. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami akt...
[Vzdušná 564] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Základní umělecká škola LYRA - Praha 10 - Uhříněves

Základní umělecká hudební škola LYRA Praha 10, nabízí mimo klasických oborů, výuku hry na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru, populární zpěv a další. Vyučující jednotlivých oborů na naší umělecké škole jsou převážně sami aktivní umělci. Najdete nás i na Facebooku.
[V Bytovkách 803] [Praha 10 - Uhříněves] Více informací

Mateřská škola V KOLONCE Praha 6

Mateřská škola V KOLONCE je vzdělávací zařízení pro děti od 2,5 do 7 let se zaměřením na komplexní rozvoj osobnosti, nejen pro děti z Prahy 6. V budově je sauna, Aj, Frj, logopedie, gymnastika, jóga. Pracujeme dle školského vzdělávacího programu rozšířeného o téma multikulturality.
[Slezanů 2297/17] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Sport Academy Kladno

Příprava dětí od 4 let na sportovní a fitness aerobic, účast na republikových a případně i mezinárodních soutěžích, rozvíjení kreativity, baletní průprava.
[Vodárenská 2116] [Kladno] Více informací

Střední škola managementu a služeb s.r.o.

Škola poskytuje čtyřleté denní studium ukončené maturitní zkouškou v různých oborech, např.: management cestovního ruchu, management obchodu, management sportu, kosmetické služby, grafický design, ...
[Schulhoffova 844/2] [Praha 4] Více informací

Základní Škola J. Gutha - Jarkovského

Škola pracuje podle vzdělávacího programu Základní škola. Po absolvování klasického prvního a druhého ročníku má žák příležitost přestoupit do třídy s rozšířenou výukou jazyků.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Gymnázium Jiřího Gutha - Jarkovského

Gymnázium je partnerskou školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v mezinárodním projektu INNOTE, který se zabývá problematikou praxe začínajících učitelů.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Základní škola Praha 5 - Smíchov

Škola v centru Prahy, školní jídelna, družina a klub, rekonstruovaná zahrada a hřiště, kopírka a tiskárna přístupná pro žáky, kroužky: karate, street dance, aerobic, judo, sportovní hry, turistický, dramatický, počítačový i výtvarný kroužek s keramikou, internetový klub, výuka češtiny pro cizince.
[Kořenského 10/760] [Praha 5] Více informací

DYS Soukromá speciální pedag. praxe Mgr. Dana Vojtovičová

Preventivní a nápravné programy pro předškolní děti, děti s odkladem školní docházky, školní děti a středoškoláky. Diagnostika a nápravy SPU, grafomotoriky.
[Kramolná 2454/31A] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD, Žate

Jsme soukromá škola vyučující obory zakončené maturitní zkoučkou, př.: Hotelnictví a turismus i výučním listem, př.: Číšník-servírka, Kuchař.
[Hošťálkovo nám. 136] [Žatec] Více informací

Soukromá střední škola MAJA, s.r.o.

Nabízíme studijní obory zakončené maturitní zkouškou, učňovské obory, jazyková škola, rekvalifikační kurzy, nástavbové studium.
[Viničná 463] [Mladá Boleslav] Více informací

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, v.o.s.

Střední soukromá odborná škola zajišťující výuku oboru podnikatel - řízení firem s možností další specializace a dálkového studia.
[Pražská 3061] [Česká Lípa] Více informací

Střední průmyslová škola Česká Lípa

Státní střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů technické lyceum, strojírenství a informační technologie.
[Havlíčkova 426/5] [Česká Lípa] Více informací

Novinky

 
Firmy nemůžou najít zaměstnance.
Kvůli rekordně nízké nezaměstnanosti si řada podniků stěžuje na to, že nemůže sehnat zaměstnance a volá po usnadnění zaměstnávání cizinců, například Ukrajinců. Česko má nejnižší nezaměstnanost ze zemí ... číst dál
 
V Česku je celkem 15 294 obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, od roku 2013 jejich počet klesl o čtyři procenta.
Obchodů s prodejní plochou pod 50 metrů čtverečných, které pro celkový obrat ...   
číst dál
 
Za jediný měsíc, díky naší službě BEZPLATNÁ ANALÝZA energetických nákladů ušetřili naši zákazníci už více jak 5.280.000,- Kč.
Naše zkušenost je překvapující!
Většina živnostníků a firem se domnívala, že mají své náklady na energie pod kontrolou a že již nemohou mnoho ušetřit, ...
číst dál
 

Jak ušetřit za energie?
Trápí vás vysoké platby za elektřinu, plyn, či vodu?
Nevyznáte se ve spleti čísel na vašem vyúčtování za elektřinu, plyn, vodu?
Nechcete naletět obchodníkovi zastupujícímu tu, či onu energetickou společnost?
Máme pro vás řešení.    číst dál 
Přidat firemní zápis

Anketa

Zapojíte se do ÚČTENKOVÉ loterie?

25.3%
74.7%

fb-02