93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Školy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA - Praha 4

Naše základní umělecká škola PRO ARTE VIVA Praha 4, nabízí mimo klasických oborů, obor hudební /klavír, flétna, kytara/, taneční a výtvarný, literárně-dramatický, výuka populární hudby, zpěv, hra na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru a další. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami akt...
[Vzdušná 564/8] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Základní umělecká škola LYRA - Praha 10 - Uhříněves

Základní umělecká hudební škola LYRA Praha 10, nabízí mimo klasických oborů, výuku hry na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru, populární zpěv a další. Vyučující jednotlivých oborů na naší umělecké škole jsou převážně sami aktivní umělci. Najdete nás i na Facebooku.
[V Bytovkách 803] [Praha 10 - Uhříněves] Více informací

Mateřská škola V KOLONCE Praha 6

Mateřská škola V KOLONCE je vzdělávací zařízení pro děti od 2,5 do 7 let se zaměřením na komplexní rozvoj osobnosti, nejen pro děti z Prahy 6. V budově je sauna, Aj, Frj, logopedie, gymnastika, jóga. Pracujeme dle školského vzdělávacího programu rozšířeného o téma multikulturality.
[Slezanů 2297/17] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Sport Academy Kladno

Příprava dětí od 4 let na sportovní a fitness aerobic, účast na republikových a případně i mezinárodních soutěžích, rozvíjení kreativity, baletní průprava.
[Vodárenská 2116] [Kladno] Více informací

Střední škola managementu a služeb s.r.o.

Škola poskytuje čtyřleté denní studium ukončené maturitní zkouškou v různých oborech, např.: management cestovního ruchu, management obchodu, management sportu, kosmetické služby, grafický design, ...
[Schulhoffova 844/2] [Praha 4] Více informací

Základní Škola J. Gutha - Jarkovského

Škola pracuje podle vzdělávacího programu Základní škola. Po absolvování klasického prvního a druhého ročníku má žák příležitost přestoupit do třídy s rozšířenou výukou jazyků.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Gymnázium Jiřího Gutha - Jarkovského

Gymnázium je partnerskou školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v mezinárodním projektu INNOTE, který se zabývá problematikou praxe začínajících učitelů.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Základní škola Praha 5 - Smíchov

Škola v centru Prahy, školní jídelna, družina a klub, rekonstruovaná zahrada a hřiště, kopírka a tiskárna přístupná pro žáky, kroužky: karate, street dance, aerobic, judo, sportovní hry, turistický, dramatický, počítačový i výtvarný kroužek s keramikou, internetový klub, výuka češtiny pro cizince.
[Kořenského 10/760] [Praha 5] Více informací

DYS Soukromá speciální pedag. praxe Mgr. Dana Vojtovičová

Preventivní a nápravné programy pro předškolní děti, děti s odkladem školní docházky, školní děti a středoškoláky. Diagnostika a nápravy SPU, grafomotoriky.
[Kramolná 2454/31A] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD, Žate

Jsme soukromá škola vyučující obory zakončené maturitní zkoučkou, př.: Hotelnictví a turismus i výučním listem, př.: Číšník-servírka, Kuchař.
[Hošťálkovo nám. 136] [Žatec] Více informací

Soukromá střední škola MAJA, s.r.o.

Nabízíme studijní obory zakončené maturitní zkouškou, učňovské obory, jazyková škola, rekvalifikační kurzy, nástavbové studium.
[Viničná 463] [Mladá Boleslav] Více informací

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, v.o.s.

Střední soukromá odborná škola zajišťující výuku oboru podnikatel - řízení firem s možností další specializace a dálkového studia.
[Pražská 3061] [Česká Lípa] Více informací

Střední průmyslová škola Česká Lípa

Státní střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů technické lyceum, strojírenství a informační technologie.
[Havlíčkova 426/5] [Česká Lípa] Více informací

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor

Střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů výtvarné zpracování skla - rytí, tvarování, malování, leptání a hutnické tvarování skla.
[Wolkerova 316] [Nový Bor] Více informací

ESO Euroškola

Soukromá střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů hotelnictví a turismus a podnikové hospodaření. Možnost dálkového studia.
[Železničářská 2232] [Česká Lípa] Více informací

Novinky

 
Koronavirus podpořil razantní růst e-commerce v celé Evropě
E-shopy také díky krizi způsobené koronavirem posilují jak v České republice, tak i v celé Evropě. Nakupování on-line objevuje řada nových zákazníků, jen v Itálii přibylo internetovým obchodů 2 miliony nakupujících. Řada odvětví zaznamenala nárůst v řádech desítek až stovek procent, ...  číst dál
 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost  
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ...   číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02