93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Školy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA - Praha 4

Naše základní umělecká škola, nabízí mimo klasických oborů - hudebního /klavír, flétna, kytara/, tanečního a výtvarného, výuka populární hudby, zpěvu, hry na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru a další. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami aktivní umělci. Otevíráme učebny v ulici...
[Vzdušná 564] [Praha 4 - Lhotka] Více informací

Základní umělecká škola LYRA Praha 10 - Uhříněves

Základní umělecká hudební škola, nabízí mimo klasických oborů, výuku hry na keybord, elektronickou kytaru, baskytaru, populární zpěv a další. Vyučující jednotlivých oborů jsou převážně sami aktivní umělci. Otevíráme učebny i v Praze 10 - Kralovicích. Najdete nás i na Facebooku.
[V Bytovkách 803] [Praha 10 - Uhříněves] Více informací

Mateřská škola V KOLONCE Praha 6

Mateřská škola V KOLONCE je vzdělávací zařízení pro děti od 2,5 do 7 let se zaměřením na komplexní rozvoj osobnosti, nejen pro děti z Prahy 6. V budově je sauna, Aj, Frj, logopedie, gymnastika, jóga. Pracujeme dle školského vzdělávacího programu rozšířeného o téma multikulturality.
[Slezanů 2297/17] [Praha 6 - Břevnov] Více informací

Sport Academy Kladno

Příprava dětí od 4 let na sportovní a fitness aerobic, účast na republikových a případně i mezinárodních soutěžích, rozvíjení kreativity, baletní průprava.
[Vodárenská 2116] [Kladno] Více informací

Střední škola managementu a služeb s.r.o.

Škola poskytuje čtyřleté denní studium ukončené maturitní zkouškou v různých oborech, např.: management cestovního ruchu, management obchodu, management sportu, kosmetické služby, grafický design, ...
[Schulhoffova 844/2] [Praha 4] Více informací

Základní Škola J. Gutha - Jarkovského

Škola pracuje podle vzdělávacího programu Základní škola. Po absolvování klasického prvního a druhého ročníku má žák příležitost přestoupit do třídy s rozšířenou výukou jazyků.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Gymnázium Jiřího Gutha - Jarkovského

Gymnázium je partnerskou školou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v mezinárodním projektu INNOTE, který se zabývá problematikou praxe začínajících učitelů.
[Truhlářská 22] [Praha 1] Více informací

Základní škola Praha 5 - Smíchov

Škola v centru Prahy, školní jídelna, družina a klub, rekonstruovaná zahrada a hřiště, kopírka a tiskárna přístupná pro žáky, kroužky: karate, street dance, aerobic, judo, sportovní hry, turistický, dramatický, počítačový i výtvarný kroužek s keramikou, internetový klub, výuka češtiny pro cizince.
[Kořenského 10/760] [Praha 5] Více informací

DYS Soukromá speciální pedag. praxe Mgr. Dana Vojtovičová

Preventivní a nápravné programy pro předškolní děti, děti s odkladem školní docházky, školní děti a středoškoláky. Diagnostika a nápravy SPU, grafomotoriky.
[Kramolná 2454/31A] [Praha 9 - Horní Počernice] Více informací

Střední odborné učiliště a střední odborná škola SČMSD, Žate

Jsme soukromá škola vyučující obory zakončené maturitní zkoučkou, př.: Hotelnictví a turismus i výučním listem, př.: Číšník-servírka, Kuchař.
[Hošťálkovo nám. 136] [Žatec] Více informací

Soukromá střední škola MAJA, s.r.o.

Nabízíme studijní obory zakončené maturitní zkouškou, učňovské obory, jazyková škola, rekvalifikační kurzy, nástavbové studium.
[Viničná 463] [Mladá Boleslav] Více informací

Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa, v.o.s.

Střední soukromá odborná škola zajišťující výuku oboru podnikatel - řízení firem s možností další specializace a dálkového studia.
[Pražská 3061] [Česká Lípa] Více informací

Střední průmyslová škola Česká Lípa

Státní střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů technické lyceum, strojírenství a informační technologie.
[Havlíčkova 426/5] [Česká Lípa] Více informací

Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor

Střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů výtvarné zpracování skla - rytí, tvarování, malování, leptání a hutnické tvarování skla.
[Wolkerova 316] [Nový Bor] Více informací

ESO Euroškola

Soukromá střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů hotelnictví a turismus a podnikové hospodaření. Možnost dálkového studia.
[Železničářská 2232] [Česká Lípa] Více informací

Novinky

 
V Česku je celkem 15 294 obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, od roku 2013 jejich počet klesl o čtyři procenta.
Obchodů s prodejní plochou pod 50 metrů čtverečných, které pro celkový obrat ...   
číst dál

Jak to vypadá s počtem obyvatel města či okresu připadajících na jednoho zubního lékaře?
Množství pacientů na jednoho zubního lékaře narostlo o téměř 30 % na Praze-východ, o celých 36 % na Praze-západ a o více než ...
číst dál
 
Za jediný měsíc, díky naší službě BEZPLATNÁ ANALÝZA energetických nákladů ušetřili naši zákazníci už více jak 5.280.000,- Kč.
Naše zkušenost je překvapující!
Většina živnostníků a firem se domnívala, že mají své náklady na energie pod kontrolou a že již nemohou mnoho ušetřit, ...
číst dál
 

Jak ušetřit za energie?
Trápí vás vysoké platby za elektřinu, plyn, či vodu?
Nevyznáte se ve spleti čísel na vašem vyúčtování za elektřinu, plyn, vodu?
Nechcete naletět obchodníkovi zastupujícímu tu, či onu energetickou společnost?
Máme pro vás řešení.    číst dál 
Přidat firemní zápis

Anketa

Bude pro vás rok 2017 (oproti roku 2016)?

67.3%
19.6%
13.1%

fb-02