93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Kurzy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Jazykové kurzy Praha 4 - Rodinné centrum RYBIČKA

Rodinné centrum RYBIČKA Praha 4 nabízí prostor na volnočasové aktivity rodičů pečující o dětí od 0 - 5 let. Např. jazykové kurzy angličtina, němčina pro rodiče i s hlídáním dětí, ale také odpolední nebo večerní masáže a terapie kětovými esencemi, dále pořádání seminářů, workshopů, nutriční poraden...
[Stallichova 514/2] [Praha 4 - Krč] Více informací

Kurzy Praha 2 - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.

Pořádáme rekvalifikační kurzy a další vzdělávací kurzy z oblastí účetnictví, mzdy, daně, počítače, administrativa, management, marketing, soft skills, angličtina. Výuka probíhá v malých skupinách. Naše učebny jsou v centru Prahy. Jsme vzdělávací centrum akreditované MŠMT ČR.
[Bělehradská 643/77] [Praha 2] Více informací

Mateřské centrum Sedmikráska Žatec o.s.

Kroužky pro děti - cvičení batolat, barvínci, kouzelné ručičky, freedance, yamaha, laktační poradenství, speciální pedagogika, finanční a právní poradenství.
[Hošťálkovo nám. 137] [Žatec] Více informací

D - I M P O R T s.r.o.

Provádíme kurzy stříhání psů.
[Václavkova 1116] [Mladá Boleslav] Více informací

AHA PR Agency, s. r. o.

Vzdělávací agentura (od r. 1992) v oblasti soft-skills a kurzů rozvoje osobnosti: otevřené kurzy, firemní školení, individuální výuka. Hlavní témata: rétorika, komunikace, prezentace, PR, média. Zájmové kurzy - výtvarné umění a architektura, velké studentské slevy. Speciální programy pro incoming – ...
[Na Pankráci 30] [Praha 4] Více informací

Catherine Nail Collection, s.r.o.

Zajišťujeme rekvalifikace - manikúra, modelování nehtů, pedikúra, semináře, vzdělávací akce a workshopy.
[5. května 1338/43] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Ing. Jarmila Císařová

Nabízíme rekvalifikační masérské kurzy.
[Jeřmanická 474/1] [Liberec XXV-Vesec] Více informací

Martin Procházka

Nabízíme kurzy bojových sportů.
[Kladenská 287/4] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Jan Antuš - MASEA

Výuka rekvalifikačních kursů. Doplňkové masérské semináře. Shop pro maséry, pedikéry, solária a manikůru. Nabízíme potřeby pro maséry, masérské stoly a židle z kvalitních materiálů, dvouletá záruka.
[Letná 278/23] [Liberec XII-Staré Pavlovice] Více informací

S - COMP Centre CZ s. r. o.

Nabídka autorizovaného školení serverových produktů Microsoft. Rekvalifikační kurzy a uživatelská školení v oblasti práce s PC.
[Žitavská 875/4a] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Rytmik s.r.o. - Škola tance Pasión

Pořádáme kurzy různých tanečních žánrů. Kurzy pro dospělé a mládež. Vyučujeme latinskoamerické tance, břišní a orientální tance, salsa, flamenco, samba, cha - cha, rumba, scénický tanec, jazz dance, hip hop, funky, R'n'B, street dance, irské tance.
[1. máje 54/6b] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Mgr. Franz Behr

Pořádáme akreditované rekvalifikační a doplňkové masérské kurzy, např. reflexní masáž nohy, terapie horkými kameny, proti migreně, lymfatická masáž DK, Breussova a Dornova metoda ad. Nabízíme kosmetické a masážní pomůcky. Poradenství. Odborná úroveň.
[Lípová 597/9] [Liberec IV-Perštýn] Více informací

Marie Rambousková

Vyučujeme orientální břišní tance, pořádáme výukové semináře. Nabízíme profesionální taneční vystoupení. Výuka od roku 2002 - velký výběr kurzů pro všechny věkové skupiny žen a dívek. Součástí studia obchůdek s tanečními kostýmy a doplňky.
[Tatranská 860/7] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

INBES, spol. s r.o.

Pořádání kurzů a tréninků pro firmy dle nových vyhlášek bezpečnosti práce.
[Rudolfovská tř. 34 / 64] [České Budějovice] Více informací

Alžběta Labounková - Keramika

Kurzy pro děti i dospělé, točení na kruhu i tvorba pomocí sádrových forem.
[Branická 56] [Praha 4 - Braník] Více informací

Novinky

 
Koronavirus podpořil razantní růst e-commerce v celé Evropě
E-shopy také díky krizi způsobené koronavirem posilují jak v České republice, tak i v celé Evropě. Nakupování on-line objevuje řada nových zákazníků, jen v Itálii přibylo internetovým obchodů 2 miliony nakupujících. Řada odvětví zaznamenala nárůst v řádech desítek až stovek procent, ...  číst dál
 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost  
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ...   číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02