93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Kurzy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Kurzy Praha 2 - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.

Pořádáme rekvalifikační kurzy a další vzdělávací kurzy z oblastí účetnictví, mzdy, daně, počítače, administrativa, management, marketing, soft skills, angličtina. Výuka probíhá v malých skupinách. Naše učebny jsou v centru Prahy. Jsme vzdělávací centrum akreditované MŠMT ČR.
[Bělehradská 643/77] [Praha 2] Více informací

Mateřské centrum Sedmikráska Žatec o.s.

Kroužky pro děti - cvičení batolat, barvínci, kouzelné ručičky, freedance, yamaha, laktační poradenství, speciální pedagogika, finanční a právní poradenství.
[Hošťálkovo nám. 137] [Žatec] Více informací

D - I M P O R T s.r.o.

Provádíme kurzy stříhání psů.
[Václavkova 1116] [Mladá Boleslav] Více informací

AHA PR Agency, s. r. o.

Vzdělávací agentura (od r. 1992) v oblasti soft-skills a kurzů rozvoje osobnosti: otevřené kurzy, firemní školení, individuální výuka. Hlavní témata: rétorika, komunikace, prezentace, PR, média. Zájmové kurzy - výtvarné umění a architektura, velké studentské slevy. Speciální programy pro incoming – ...
[Na Pankráci 30] [Praha 4] Více informací

Ing. Jarmila Císařová

Nabízíme rekvalifikační masérské kurzy.
[Jeřmanická 474/1] [Liberec XXV-Vesec] Více informací

Martin Procházka

Nabízíme kurzy bojových sportů.
[Kladenská 287/4] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Jan Antuš - MASEA

Výuka rekvalifikačních kursů. Doplňkové masérské semináře. Shop pro maséry, pedikéry, solária a manikůru. Nabízíme potřeby pro maséry, masérské stoly a židle z kvalitních materiálů, dvouletá záruka.
[Letná 278/23] [Liberec XII-Staré Pavlovice] Více informací

S - COMP Centre CZ s. r. o.

Nabídka autorizovaného školení serverových produktů Microsoft. Rekvalifikační kurzy a uživatelská školení v oblasti práce s PC.
[Žitavská 875/4a] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Rytmik s.r.o. - Škola tance Pasión

Pořádáme kurzy různých tanečních žánrů. Kurzy pro dospělé a mládež. Vyučujeme latinskoamerické tance, břišní a orientální tance, salsa, flamenco, samba, cha - cha, rumba, scénický tanec, jazz dance, hip hop, funky, R'n'B, street dance, irské tance.
[1. máje 54/6b] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

Mgr. Franz Behr

Pořádáme akreditované rekvalifikační a doplňkové masérské kurzy, např. reflexní masáž nohy, terapie horkými kameny, proti migreně, lymfatická masáž DK, Breussova a Dornova metoda ad. Nabízíme kosmetické a masážní pomůcky. Poradenství. Odborná úroveň.
[Lípová 597/9] [Liberec IV-Perštýn] Více informací

Marie Rambousková

Vyučujeme orientální břišní tance, pořádáme výukové semináře. Nabízíme profesionální taneční vystoupení. Výuka od roku 2002 - velký výběr kurzů pro všechny věkové skupiny žen a dívek. Součástí studia obchůdek s tanečními kostýmy a doplňky.
[Tatranská 860/7] [Liberec III-Jeřáb] Více informací

INBES, spol. s r.o.

Pořádání kurzů a tréninků pro firmy dle nových vyhlášek bezpečnosti práce.
[Rudolfovská tř. 34 / 64] [České Budějovice] Více informací

Alžběta Labounková - Keramika

Kurzy pro děti i dospělé, točení na kruhu i tvorba pomocí sádrových forem.
[Branická 56] [Praha 4 - Braník] Více informací

Martin Skobík - Keramický ateliér

Keramické kurzy (skupinové i pro jednotlivce), zakázková výroba, prodej potřeb pro keramiky (hlíny, glazury, kruhy, pece,...)
[Charlese de Gaulla 799/1] [Praha 6] Více informací

Gódžú-rjú Budžucukan

Výuka okinawského karate.
[Ovenecká 9] [Praha 7] Více informací

Novinky

 
Z analýzy poradenské společnosti Bisnode vyplývá, že firmy pojmenované podle příjmení vlastníka hospodaří lépe a jsou stabilnější. V názvu firmy používá své příjmení zhruba ...   číst dál
 
Počet českých společností, které mají vlastníka se sídlem v daňovém ráji, loni stoupl o 172 na celkem 13 419. Populární jsou ... číst dál
 
Asi každý z nás si přeje, aby v případě, kdy se nám něco pokazí, prováděl opravu někdo, kdo je zkušeným odborníkem na danou problematiku. K tomu abychom „nekupovali zajíce v pytli“ nám pomáhají reference. Pokud jsou takové reference od někoho, u koho jsou jeho výsledky úzce spjaty s kvalitou odvedené práce a jsou přesně měřitelné, jsou ... číst dál
 
Za jediný měsíc, díky naší službě BEZPLATNÁ ANALÝZA energetických nákladů ušetřili naši zákazníci už více jak 5.280.000,- Kč.
Naše zkušenost je překvapující!
Většina živnostníků a firem se domnívala, že mají své náklady na energie pod kontrolou a že již nemohou mnoho ušetřit, ...
číst dál
 

Jak ušetřit za energie?
Trápí vás vysoké platby za elektřinu, plyn, či vodu?
Nevyznáte se ve spleti čísel na vašem vyúčtování za elektřinu, plyn, vodu?
Nechcete naletět obchodníkovi zastupujícímu tu, či onu energetickou společnost?
Máme pro vás řešení.    číst dál 
Přidat firemní zápis

Anketa

Pokud potřebujete nějakou informaci. Hledáte ji nejčastěji?

95.7%
0%
4.3%

fb-02