93_skoly.gif

Kdo mi to Školy / Vzdělávání - Jazykové školy

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

PRESTO - Jazyková škola Praha 1

Jazyková škola v centru Prahy. Jazykové kurzy a výuka angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a dalších jazyků pro veřejnost a firmy. Pomaturitní studium, e-learning, zkoušky TOEIC, FCE, CAE. Semestrální a individuální kurzy.
[Na příkopě 988/31] [Praha 1 - Staré Město] Více informací

ALKA Language Specialists

Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu, italštinu, španělštinu, češtinu a dle vašeho přání i méně běžné a orientální jazyky. Výuka ve firmách, výuka formou e-learningu. Připravujeme na mezinárodně platné zkoušky z AJ, NJ, FJ a RJ.
[Václavské náměstí 21] [Praha 1] Více informací

PENNY LANE - Jazyková škola Praha 2

Malá jazyková škola zaměřená na intenzivní a zábavnou výuku angličtiny a dalších jazyků (NOVĚ francouzština a španělština) pro dospělé i děti s důrazem na praktické využití jazyka v každodenních situacích. Výuka probíhá v příjemném prostředí multifunkčního studia Itaka - mimo jiné s možností kvalitn...
[Korunní 35] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací

Výuka angličtiny Praha 2 - Centrum služeb pro podnikání s.r....

Jsme vzdělávací centrum akreditované MŠMT ČR. Pořádáme kurzy angličtiny pro veřejnost + zajišťujeme firemní a individuální výuku angličtiny. Nabízíme intenzivní kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé, kurzy účetní angličtiny, kurzy obchodní angličtiny a také kurzy angličtiny pro seniory. Výuka prob...
[Bělehradská 643/77] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací

PhDr. Dušan Melen, Ph.D. - Výuka angličtiny

Poskytuji výuku angličtiny ve všech úrovních (A1, A2, B1, B2, C1). Předmětem je výuka všeobecné angličtiny. Provádím též kurzy anglické fonetiky a fonologie. NOVĚ inviduální výuka v Praze každý pátek dle zájmu zákazníka.
[Na Valech 36] [Litoměřice] Více informací

Jazyková škola - Mgr. Dana Čepková

JŠ v centru Prahy a online kdekoliv specializovaná na „malé jazyky“ - 34 jazyků od arabštiny po turečtinu v mnoha úrovních znalostí. Výborní lektoři.
[Revoluční 1056/8a] [Praha 1] Více informací

Bc. Pavel Šanda

Jazykové kurzy v malých skupinách, doučování pro žáky ZŠ a SŠ - příprava k maturitě.
[Na Výsluní 1061] [Neratovice] Více informací

Lite Pardubice - School of English

Vyučujeme angličtinu netradiční a velice efektivní metodou zaměřenou na skutečnou schopnost mluvit. Nabízíme kurzy pro veřejnost, firemní kurzy, intenzivní kurzy. Výuku zahajujeme během celého roku. Bezplatná ukázková hodina každý týden.
[17. listopadu 237 (Dům služeb)] [Pardubice] Více informací

Liberecká jazyková škola, s.r.o.

Výuka cizích jazyků. Zajišťování překladatelského a tlumočnického servisu.
[Moskevská 27/14] [Liberec 1] Více informací

ILC International House Brno Jazyková škola

Jazyková škola zaměřená na angličtinu a němčinu, člen mezinárodní sítě jazykových škol International House. Výuka angličtiny, němčiny, češtiny pro cizince. Kurzy pomaturitní, odpolední a večerní, firemní, obchodní, konverzační. Angličtina pro děti.
[Sukova 2] [Brno] Více informací

LABYRINT jazykové vzdělávací centrum,s.r.o.

Nabídka výuky jazyků.
[Křídlovická 19] [Brno] Více informací

Majda agency s.r.o.

Nabídka služeb jazykové školy. Jazykové kurzy různých typů a pokročilostí.
[Gorkého 8] [Brno] Více informací

Skřivánek s.r.o. - Jazyková škola

Nabídka skupinové i individuální jazykové výuky, překladů a tlumočení.
[Smilova 358] [Pardubice] Více informací

Gulliver Group s.r.o. - International Language School

Jazyková škola GULLIVER International Language School.
[Jana Palacha 288] [Pardubice] Více informací

Obchodní akademie a Jazyková škola

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky.Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletého oboru obchodní akademie.
[Štefánikova 325] [Pardubice] Více informací

Novinky

 
Koronavirus podpořil razantní růst e-commerce v celé Evropě
E-shopy také díky krizi způsobené koronavirem posilují jak v České republice, tak i v celé Evropě. Nakupování on-line objevuje řada nových zákazníků, jen v Itálii přibylo internetovým obchodů 2 miliony nakupujících. Řada odvětví zaznamenala nárůst v řádech desítek až stovek procent, ...  číst dál
 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost  
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ...   číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02