93_skoly.gif

Autoškoly - Praha

Výpis zápisů

Autoškola BABČÁK - Autoškola Praha 9

Autoškola BABČÁK Praha 9 nabízí výcvik v řízení motorových vozidel skupin B, B s automatickou převodovkou a kondiční jízdy. Autoškola nabízí i školení řidičů referentů.
[Tupolevova 516] [Praha 9 - Letňany] Více informací

Autoškola Praha 9 - AUTOŠKOLA Petr Kříž Flegel s.r.o.

Autoškola vyučuje všechny skupiny řidičských oprávnění: AM, A1, A18, A21, B, BE, C, CE, D, DE, T. Autoškola zajišťuje profesní školení řidičů (vstupní - opakované) a referentské školení.
[Ocelářská 2274/1] [Praha 9 - Vysočany] Více informací

Autoškola Praha 8 - René Pristaš

Autoškola Pristaš Praha 8 nabízí řidičský průkaz skupiny A a B, kondiční jízdy, školení řidičů - referentů. Pozor autoškola na nové adrese.
[Společná 36] [Praha 8 - Ládví] Více informací

Autoškola Praha 9 - ALJIKO Jiří Kopejtko

Autoškola ALJIKO Praha 9 provádí výcvik uchazečů o získání řidičského oprávnění, rozšiřující, sdružené a doplňující výcviky. Autoškola pro skupiny AM, A1, Ao, AN, B, T, C.
[Mladoboleslavská 144] [Praha 9 - Kbely] Více informací

Autoškola Praha 4 - Autoškola AB M - Martin Kačinetz

Autoškola pro skupiny AM, A-18, A-21, A1 a B.
[Podolská 1490/6] [Praha 4 - Podolí] Více informací

Autoškola Praha 4 - AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Autoškola nabízí komplexní výuku a výcvik skupin A1, A s omezením, A bez omezení a B, školení řidičů a referentů, výuku a výcvik i v anglickém jazyce.
[Budějovická 819/40] [Praha 4] Více informací

Autoškola Praha 7 - AUTOŠKOLA MODAL v.o.s.

Autoškola skupiny AM, A1, A, B, kondiční jízdy, školení řidičů. AUTOŠKOLA MODAL Praha 7 umožňuje výcvik i pro tělesně postižené (skupina B) na upraveném vozidle.
[Schnirchova 29] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

Ivo Křišťana Soukromá autoškola Praha 10

AUTOŠKOLA KŘIŠŤAN Praha 10 nabízí možnost trénování e-testů na počítačích v autoškole. Jsme moderně vybavená autoškola, disponujeme moderními a pravidelně kontrolovanými vozidly. Vlastníme také nový moderní trenažér. Dále poskytujeme školení řidičů nebo právní poradenství ohledně dopravních nehod.
[Holandská 17/756] [Praha 10] Více informací

AUTOŠKOLA Praha 10 - AUTOCONSULT spol.s r.o.

Autoškola Autoconsult Praha 10 si své místo jako autoškola zajistila profesionálním přístupem k žákům a také díky maximální snaze vyhovět všem požadavkům žáků autoškoly. Autoškola vlastní flotilu vozidel Škoda.
[28. pluku 27/443] [Praha 10 - Vršovice] Více informací

Autoškola Praha 5 - Autoškola Autoexpert Praha

Autoškola provádí výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupiny A, B, B+E, C, C+E. Autoškola dále nabízí kondiční jízdy, školení řidičů referentských vozidel a řidičů profesionálů.
[Vlachova 1514/2] [Praha 5 - Stodůlky] Více informací

Autoškola Praha 5 - Autoškola Kříž - Ing. Václav KŘÍŽ

Autoškola Kříž Praha 5 provádí výuku pro všechny skupiny řidičského oprávnění.
[Jindřicha Plachty 398/15] [Praha 5 - Smíchov] Více informací

Autoškola Praha 8 - Autoškola Chalabi - Nesim Chalabi

Autoškola Chalabi Praha 8 je autoškola pro výcvik skupin AM, A1, Ao, A, B, BE, C, CE, D, DE. Autoškola nabízí také zajištění kondičních jízd a školení řidičů.
[Binarova 1661] [Praha 8] Více informací

AUTOŠKOLA OLDŘICH KREJČÍ - Praha 7

Autoškola Krejčí Praha 7 nabízí kompletní služby v oblasti výcviku a výuky řízení motocyklů (AM, A1, A), osobních vozidel (B), autobusů (D), nákladních vozidel (C) a přípojných vozidel (E). Autoškola Krejčí nabízí výuku i v anglickém nebo ruském jazyce.
[U Pergamenky 1511/3] [Praha 7 - Holešovice] Více informací

Autoškola Praha 6 - Autoškola AMOS

Autoškola AMOS Praha 6 nabízí: Výcvik řidičů skupin B, kondiční jízdy, školení řidičů, škola smyku, vstupní testy pro zaměstnance. Autoškola disponuje vozidly Toyota Corolla, Toyota Yaris, Škoda Fabia.
[Zikova 17] [Praha 6 - Dejvice] Více informací

Autoškola Praha 7 - Autoškola - Letná s.r.o.

AUTOŠKOLA LETNÁ Praha 7 nabízí možnost získat řidičský průkaz pro skupiny AM, A1, AO, AN, B a C. Autoškola Letná, s.r.o. nabízí zákonem povinná školení řidičů referentů a školení řidičů z povolání. Můžete si objednat i kondiční jízdy,
[Letohradská 48] [Praha 7] Více informací

Novinky

 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
V Česku vznikne v roce 2018 nejvíce nových firem v historii.
Jen v říjnu v Česku přibylo 1691 společností a 2849 podnikatelů. Vyplývá to z analýzy společnosti CRIF. Podle jejího odhadu letos vznikne více než 32 tisíc nových společností, což bude o ... číst dál
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost 
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ... číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02