91_i5.gif

Oděvy - Jičín

Výpis zápisů

Půjčovna svatebních a společenských šatů EVITA Jičín

Půjčovna šatů EVITA Jičín půjčuje jednoduché i luxusní svatební šaty, šaty do tanečních, pánské obleky a doplňky, šaty pro družičky a mládence, veškeré svatební doplňky. Šaty vám zdarma upravíme na míru. Najdete nás i na facebooku.http://cs-cz.facebook.com/SvatebniSalonAPujcovnaSatuEvitaJicin/
[Valdštejnovo nám. 88] [Jičín] Více informací

Půjčovna svatebních šatů M.K.MODE Sobotka - Kubištová Marie

M.K.MODE je půjčovna šatů pro nevěsty. Najde zde například značkové španělské svatební šaty St. Patrick, půjčujeme i pánské obleky, šatičky pro družičky, oblečení pro chlapce, uděláme i svatební oznámení.
[náměstí Míru 193] [Sobotka] Více informací

Půjčovna šatů Jičín - Svatební salon PARIS LOOK

Svatební salon PARIS LOOK Jičín je i půjčovna šatů nabízející svatební šaty PRONUPTIA, společenské šaty, maturitní, taneční, pánské obleky, dětské. Dále je zde pro vás připravena k zapůjčení či koupi svatební dámská a pánská obuv, výzdoba svatební tabule, aut, svatební oznámení, snubní prsteny. Komp...
[Valdštejnovo náměstí 1] [Jičín - Staré Město] Více informací

Půjčovna šatů Hořice - Svatební dům PRSTÝNEK Olga Klimešová

Naše půjčovna šatů zapůjčí oblečení na svatby a společenské akce - šaty, obleky, doplňky pro ženichy, družičky a mládence. Zajišťujeme komplexní servis svatebního salonu - svatební šaty, snubní prstýnky, oznámení, prodej obuvi, spodního prádla a bižuterie.
[Čsl. armády 111] [Hořice] Více informací

Půjčovna šatů Jičín - Svatební salon Jičíněves Havelková Jar...

Půjčovna šatů Havelková Jaroslava půjčuje značkové zahraniční modely v různých i nadměrných velikostech. Půjčujeme šaty nejen na nevěsty, ale i na drůžičky. Svatební šaty zdarma podle potřeby upravíme.
[Jičíněves 115] [Jičíněves] Více informací

Půjčovna svatebních šatů Nová Paka - SALON CARMEN Alena Mili...

Půjčovna šatů Carmen Nová Paka nabízí výběr z více jak 150 modelů svatebních šatů zahraničních značek. Najdete zde svatební šaty rozmanitých střihů (od jednoduchých, romantických, po elegantní až extravagantní) a všech velikostí. Vybrané modely Vám rádi zdarma upraví.
[Legií 353] [Nová Paka] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02