Reklamní zápisy
Výpis zápisů

Půjčovna nářadí - KroMo Brandýs s.r.o. - Jakub Kroužecký

KROMO - nářadí, nástroje, technika. Jsme půjčovna nářadí, půjčovna stavební a zahradní mechanizace. Sběrna elektronářadí na servis, nástrojů na ostření, akumulátorů na repase. Prodejna nářadí pro opracování dřeva, kovů a stavebních materiálů, měřidel a spotřebního materiálu.
[Na Potoce 1774 (vjezd - křižovatka P. Jilemnického a Kostelecká - naproti ZŠ Na Výsluní)] [Brandýs nad Labem - Stará Boleslav] Více informací

Půjčovna nářadí a nástrojů Praha 8 - MADE IN… spol. s r.o.

Půjčovna - stavební nářadí a nástroje, prodej - kotevní a upevňovací technika, elektrické nářadí, drátěné průmyslové kartáče a brusivo. Provádíme - kotvící práce a návrhy kotvení, montáž dřevostaveb, pergol, altánů, montáže a dodávky plastových i dřevěných oken a dveří, vnější i vnitřní parapety. Sb...
[Vítkova 1] [Praha 8 - Karlín] Více informací

Půjčovna nářadí, servis, prodej Zdeněk VORLICKÝ

Nabízíme pronájem nářadí a malou stavební mechanizaci jak pro stavební firmy, tak i pro soukromé osoby. V našem sortimentu najdete malou stavební mechanizaci jako vibrační pěchy, vibrační desky, elektrocentrály, řezačky asfaltu a betonu, motorová kolečka, minirypadla, vše pro pokládku zámkové dlažby...
[Švábky 52/2 (areál Štrasburg)] [Praha 8 - Libeň] Více informací

SERVIS M + M s.r.o. - půjčovna a servis nářadí a zahradní te...

Servis a půjčovna nářadí SERVIS M + M s.r.o. nabízí služby půjčovny nářadí a zahradní techniky, prodej a servis elektrického ručního nářadí a zahradní techniky, a to značek STIHL, VIKING, NAREX, KEYANG, HITACHI, SABO, OPTIMATE. Broušení řetězů do řetězových pil na počkání.
[K Šeberáku 159/7] [Praha 4 - Kunratice] Více informací

Půjčovna lyží Říčany - MIBA SPORT

Půjčovna lyží, snowboardů, lyžařského a snowbordového vybavení. Nabízíme zvýhodněné zapůjčení lyžařské výzbroje pro lyžařské kurzy. Prodej sportovních potřeb, prodej, půjčovna a servis lyží a snowboardů, testování lyží, vyplétání tenisových a squashových rámů. Naší službou je také analýza chodidel ...
[Černokostelecká 603] [Říčany] Více informací

Koloběžky Řevnice - Martin Štorek

Nabízíme půjčování koloběžek KOSTKA, přijďte si zkusit novou pohybovou aktivitu a zjistíte, že koloběžka není jen pro děti.
[Komenského 92] [Řevnice] Více informací

Autopůjčovna Pardubice - Autopůjčovna MÁLEK

Autopůjčovna MÁLEK Pardubice nabízí osobní vozidla značky Škoda pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, možnost zapůjčení navigace. Přistavení a odvoz vozidla v Pardubicích zdarma. Autopůjčovna Málek poskytuje služby rychle, spolehlivě s dostupností všem.
[JUDr. Krpaty 417] [Pardubice] Více informací

Půjčovna šatů Říčany - Svatební salon TIZIANA

Půjčujeme svatební a společenské dámské šaty, pánské obleky i dětské společenské oblečení, pánské i chlapecké košile a kravaty. Dále nabízíme svatební doplňky: šperky, závoje, ozdoby do vlasů, zajišťujeme svatební oznámení, ozdoby na auta.
[Černokostelecká 87-82] [Říčany] Více informací

Půjčovna strojů Praha 10 - MINODA-PŮJČOVNA s.r.o.

MINODA PŮJČOVNA Praha 10 je půjčovna stavebních strojů, půjčovna zahradní techniky, půjčuje i kalová čerpadla, bourací a vrtací techniku, elektrické agregáty a další stroje a nářadí (např. vibrační válec). Nabízí servis a opravy stavební a zahradní techniky. MINODA PŮJČOVNA nabízí také prodej staveb...
[Pražská 1412/65] [Praha 15 - Hostivař] Více informací

Půjčovna strojů a nářadí, pokládka podlah Dobříš - Emil Palm...

Půjčovna brusek a brusných strojů, nová bruska BONA FLEXISAND + unašeč BONA POWER DRIVE, kvalitní výbrus, snadná manipulace (vhodné pro domácí použití), půjčovna čistícího stroje. Půjčovna nářadí značky HILTI - akumulátorové vrtací kladivo, přímočará pila, ruční okružní pila, úhlové brusky, vysavač.
[Mírové náměstí 107] [Dobříš] Více informací

Půjčovna lyží a snowboardů Praha 10 - Neklan sport - ski & b...

Neklan sport Praha 10 je půjčovna lyží, půjčovna snowboardů, půjčovna běžek, kol a dalších sportovních potřeb. Současně servis lyží, snowboardů a kol a vneposlední řadě i prodejna.
[Moskevská 981/74] [Praha 10 - Vršovice] Více informací

Autopůjčovna Praha 2 - Autopůjčovna AUTOMOC

Autopůjčovna AUTOMOC nabízí k zapůjčení převážně vozy značky Škoda, různých verzí. Jsou to vozy Škoda Fabia II, Škoda Citigo, Škoda Octavia, Škoda Rapid, Škoda Yeti.
[Chodská 25] [Praha 2 - Vinohrady] Více informací

Půjčovna svatebních a společenských šatů EVITA Jičín

Půjčovna šatů EVITA Jičín půjčuje jednoduché i luxusní svatební šaty, šaty do tanečních, pánské obleky a doplňky, šaty pro družičky a mládence, veškeré svatební doplňky. Šaty vám zdarma upravíme na míru. Najdete nás i na facebooku.
[Valdštejnovo nám. 88] [Jičín] Více informací

Půjčovna a servis malé mechanizace

Půjčovna, servis a prodej zahradní, stavební i lesní mechanizace a nářadí. HONDA - motorové stroje, HECHT - motorové pily, sekačky, HITACHI - elektrické nářadí.
[Obecnická 277/1] [Příbram] Více informací

Půjčovna lešení - Bedřich Vašák

Půjčovna lešení - trubkové - haki, dále nabízíme stavební, malířské, lakýrnické, zednické i úklidové práce.
[gen. Klapálka 2216] [Kladno] Více informací
Přidat firemní zápis

Anketa

Bude pro vás rok 2017 (oproti roku 2016)?

67%
19.8%
13.2%

fb-02