90_i4.gif

Kdo mi to Postaví - Pokládka podlah

mapa praha Plzensky Karlovarsky ustecky liberecky kralovehradecky pardubicky olomoucky moravskoslezky zlinsky jihomoravsky vysocina jihocesky
Výpis zápisů

Pokládka podlah Žďár nad Sázavou - Pavel Brož

Prodej podlahových kritin, zajištění vyrovnání podkladů a pokládka podlah. Plovoucí podlahy, parkety, PVC i jiné, včetně dlažby.
[nám. Republiky 61/20] [Žďár nad Sázavou] Více informací

Pokládka podlah Vraný (Slaný) INTERIER VANICKÝ Miloš Vanický

Poskytujeme nejen komplexní dodávky a odbornou instalaci různých druhů podlahových krytin, ale také poradenský servis ve všech poskytovaných službách.
[Vraný 61] [Vraný] Více informací

Podlahářství - Tomáš Vaingát

Nabízím kompletní podlahářské práce včetně veškerých přípravných prací. Dodávám a pokládám bytové a zátěžové PVC, koberce, laminátové plovoucí podlahy.
[Jiráskova 512] [Vlašim] Více informací

Pokládka podlah Vrbno pod Pradědem - Súkup podlahy

Naše firma se zabývá pokládkou a prodejem podlahových krytin a jejich doplňků. Prvotní specializací byly laminátové plovoucí podlahy, avšak postupem času se naše aktivity rozšířily také na dřevěné podlahy a obklady, PVC a koberce. Pokládka podlah po celé ČR.
[Nádražní 599] [Vrbno pod Pradědem] Více informací

Koberce a lina R + R - Romana Vídeňská

Prodej, doprava a pokládka kusových a metrových koberců, PVC, lina, běhouny, molitany a doplňkové zboží, prodej sedacích souprav, kuchyní, doplňky.
[Dvořákova 504] [Litoměřice] Více informací

PMP-REGIA STYL - Podlahářství

Nabízíme odbornou pokládku podlah různých druhů. Zaměření a kalkulace zdarma.
[Pianka - Mimoňská 3223] [Česká Lípa] Více informací

Podlahářství Chomutov - ADAPT spol. s r.o.

ADAPT podlahářství s 15-ti letou tradicí Vám nabízí značkové plovoucí podlahy světových výrobců té nejvyšší kvality. Dřevěné, laminátové i masivní podlahy.
[Blatenská 1100] [Chomutov] Více informací

HAVEL - Podlahové centrum s.r.o.

Jsme největší regionální prodejce plovoucích podlah, koberců, PVC i korku, s dlouholetou tradicí a profesní zkušeností s pokládkou podlah. U některých druhů plovoucí podlahy firma zajišťuje jejich přímý dovoz a velkoobchodní prodej.
[Kňovická 346] [Sedlčany] Více informací

Podlahy Zdeněk Strnad

Prodej a pokládka: plovoucí podlahy laminátové, dřevěné, lakované a olejové, PVC, linoleum, korek, OSB desky, vyrovnání podkladu, lišty, koberce, ...
[Kollárova 167] [Nový Bydžov] Více informací

Martin Černy - Podlahové krytiny

Pokládka všech druhů podlahovin včetně podlahových materiálů, stěrek penetraci, vyrovnávek. Pokládka schodišť a podest v panelových i rodinných domech.
[Pokratická 213] [Litoměřice] Více informací

Martin Antoš

Nabízíme kvalitní plovoucí podlahy BALTERIO, QUICK STEP, PARADOR.
[Obecní 134] [Chrást] Více informací

OK STEP s.r.o.

Dřevěné podlahy - autorizované zastoupení MAGNUM PARKET, laminátové podlahy vysoké kvality a široký sortiment dárkového zboží a bytových dekorací.
[17.listopadu 512] [Pardubice] Více informací

RODVI - Rudolf VINŠ

Nabídka podlahářských a pokladačských prací. Montáž a renovace podlah. Pokládání bytových a zátěžových koberců, lina, laminátových a korkových podlah.
[Eberlova 1466/2] [Praha-Stodůlky] Více informací

Chmiel Ladislav

Podlahářské a truhlářské práce.
[Sedliště 299] [Sedliště] Více informací

Novinky

 
Koronavirus podpořil razantní růst e-commerce v celé Evropě
E-shopy také díky krizi způsobené koronavirem posilují jak v České republice, tak i v celé Evropě. Nakupování on-line objevuje řada nových zákazníků, jen v Itálii přibylo internetovým obchodů 2 miliony nakupujících. Řada odvětví zaznamenala nárůst v řádech desítek až stovek procent, ...  číst dál
 
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky putuje do Břeclavi
Titul EY Podnikatel roku 2018 České republiky získali manželé a partneři v byznysu Radka Prokopová a František Fabičovic ze společnosti Alca plast, s.r.o. Letošní ročník soutěže EY Podnikatel roku zaznamenal rekordní počet více než 100 přihlášených ...  číst dál
 
Za loňský rok vybral stát na mýtu od kamionů rekordních 10,8 miliardy
V roce 2018 zaplatily kamiony v Česku na mýtu rekordních 10,8 miliardy korun, což je meziročně o téměř čtyři procenta více. Vyplývá to ze statistik správce elektronického mýtného systému, společnosti Kapsch.
    Loňský prosinec s mnoha svátky přinesl státu tradičně nejnižší částku, a to 730 milionů korun, což ...  číst dál  
 
Osm tipů pro úspěšnou budoucnost  
Přežije právě vaše firma nebo váš zaměstnavatel? To je otázka, kterou si v nejbližších letech bude muset položit téměř každý.
Singularity University Czech Summit, který proběhl v Žofínském paláci v Praze, nabídl několik důležitých vodítek, díky nimž zjistíte, zda právě vaše firma ...   číst dál
 
Přidat firemní zápis

fb-02