89_i3.gif

Šperky, Hodinky - Praha 4

Výpis zápisů

Pavel Solnař - Hodinářství a zlatnictví Praha 4

Hodinářství a zlatnictví Praha 4 nabízí opravy hodin a hodinek všech značek a typů i starožitných, výměna baterií. Najdete zde skvělé hodiny, budíky, řemínky, ale také zlaté a stříbrné šperky, řetízky, náramky, naušnice. Specialitou zlatnictví je výroba snubních prstenů, zlatých a stříbrných šperků ...
[Hvězdova 1568/25] [Praha 4 - Nusle] Více informací

Výroba a opravy šperků Praha 4 - Zlatnictví Dana Dušková

Opravy a prodej zlatých a stříbrných šperků. Výroba snubních i zásnubních prstenů také z dodaného bílého, žlutého i červeného zlata. Výkup zlata i stříbra, prodej šperků Swarovski.
[Na šejdru 384/17] [Praha 4] Více informací

Opravy šperků Praha 4 - AK Zlatnictví Alan Klaus

AK Zlatnictví Praha 4 provádí opravy a úpravy šperků, výroba snubních prstenů, výměna baterií, osiček a řemínků v hodinkách.
[Hlavní 2459/108 (OD Centrum)] [Praha 4 - Záběhlice] Více informací

Opravy šperků Praha 4 - Zlatnictvi PETY

Zlatnictvi PETY Praha 4 nabízí zakázkovou výrobu a prodej šperků ze zlata a stříbra, opravy veškerých zlatých i stříbrných šperků, čištění a leštění šperků, rytí.
[Babákova 2158/18] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Opravy šperků Praha 4 - Zlatnictví a stříbrnictví Renáta Ště...

Opravy i výroba šperků (i z dodaného materiálu zákazníkem), ruční i strojové rytí, leštění a čištění šperků, prodej přírodních i syntetických kamenů, opravy starožitných hodinek a historických šperků.
[Petýrkova 1948/14] [Praha 4 - Chodov] Více informací

Hodinářství Praha 4 - Hodinář - Šperky • Zdeněk Příborský

Prodej a opravy hodinářského a zlatnického zboží, výměna baterií na počkání, zkracování kovových náramků hodinek, výměny skel u hodinek, opravy natahování.
[Budějovická 64] [Praha 4] Více informací
Přidat firemní zápis

fb-02